Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.213
Cevap
253
Favori
673.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 10 Mart 2021; 14:23:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevermscxx

Hayırlısı bakalım, unarın güzel bir teklif gelir
    İlk defa dün akşam aradılar.

Aynı koşullarda internet hizmeti 12 ay taahhüt : ilk 2 ay free geri kalan 10 ay 99.90 TL kabul etmedim.
    7 günümüz var bakalım yeni teklifleri ne olacak?
  • nakil talep ediyorsunuz fiber yok ve adsl varsa adsl olarak devam ediyor. yoksa ücretsiz iptal
    nakil ücreti de 150tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 10 Temmuz 2020; 10:52:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler vodafone da 99mbit 99tl varken niye 80 90liralara solde 35mbitlik internete para oduyorsunuz ?

• rainbowdivx R kullanıcısına yanıt
    Bence iyi teklif 83 TL aylık ücret. Hayırlısı bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nevermscxx

Bence iyi teklif 83 TL aylık ücret. Hayırlısı bakalım.
    Evette,2 ay freeden sonra ayda 100 TL gibi bir ödeme olacak.O kulağıma hoş gelmedi açıkçası.
  • 35 mbps 79,90 12 ay taahhüte ok dedim.
    1 ay 100 mbps hediyesi var.
    Vodafone riskini almak istemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: board728

nakil talep ediyorsunuz fiber yok ve adsl varsa adsl olarak devam ediyor. yoksa ücretsiz iptal
    nakil ücreti de 150tl
    Cok teşekkür ederim kardesim. Benim gidecegim yer Aydın. Orada Superonline fiber var gozukuyor ama ne kadar dogru bilemiyorum. Superonline in sitede liste olarak ekledigi her sehirde buyuksehirlerde oldugu gibi cogu yerinde fiber oluyor mu? Birde nakil sonucu adsl'e mecbur kalirsak yine bize fiber parasindan mi hizmet veriyor? Merak ettigim durumlar bunlar

• Bu gün arandım 50 mbit turkcell tv aile paketi ve ev telefonu 109.90 kabul ettim

• Eylül ayında bitecek dört dörtlük kampanya üyeliğim için bugün arandım. 12 ay 25 mp limitsiz 74.90 TL teklif ettiler. İnternet için ok demem durumunda kesinlikle telefon için erken ayrılma cezası çıkmayacağını ancak telefon teklifi için ilk olarak internet teklifine ok demem gerektiği söylendi. Başka teklif var mı diye sordum. Sadece bu görünüyor dediler. Daha 2 ay var diyerek red ettim. Hayırlısı bakalım.

• Superonline fiber de şu anda hangi modemi veriyor?
  • Bildiğim kadarıyla eğer gideceğiniz yerde aynı hızı veremiyorsa iptal hakkınız var.

• thelordof kullanıcısına yanıt
    ZTE H267A

• Taylesoff kullanıcısına yanıt
    tamam hocam tşk ler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Beyler vodafone da 99mbit 99tl varken niye 80 90liralara solde 35mbitlik internete para oduyorsunuz ?
    Çünkü Kalite..👍
    Çünkü 15 yılda toplasan 4 kere int kesilmiştir
    Çünkü hız düşümü şahsen hiç yaşatmadı
    Oyun oynarken Daha iyisi yok
    Çünkü 8k youtube Video izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 13 Temmuz 2020; 7:57:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Çünkü Kalite..👍
    Çünkü 15 yılda toplasan 4 kere int kesilmiştir
    Çünkü hız düşümü şahsen hiç yaşatmadı
    Oyun oynarken Daha iyisi yok
    Çünkü 8k youtube Video izliyorum

Alıntıları Göster
    Katılıyorum. Ben de SOL'dan çok memnunum.

Her şey kağıt üzerinde göründüğü gibi olmuyor. Misal bende Türk Telekom GPON 100MBPS vardı, Youtube'un musluğunu acayip kısmışlardı. Resmen 1080p de bile donmalar oluyordu. Sırf bundan dolayı TT'yi bırakıp SOL'a geçmiştim. Şimdi 8K da bile beklemeden yükleniyor videolar.

• Arkadaşlar ben geçtiğimiz eylül ayında superonline ile 6 ay 89tl 6 ay 99tl , aknsiz 100 mbt fiber kampanyasına geçmiştim 1 sene taahhüt var, ancak bugün faturama baktığımda 99tl çekmesine yeine 199tl olarak güncellemişler.Bizim anlaşmamız 2. yarıyılda 99tl olacaktı.Firma böyle birzammı kafasına göre yapabiliyor mu? 6 ay daha sözleşmem var.
  • Abimin taahhütü bugün bitti. Geçen hafta aradılar 35mb hız ilk yıl 99 ikinci yıl 109 dediler. Reddetti. Bugün son gündü 35mb hız 1 yıl 79tl teklifi onayladı. Benim 2 ay daha taahhüt var aradılar 35mb hızı 15mb yaptı ilk yıl 99 ikinci yıl 109 dediler. Bu kadar orantısız teklif olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimus95

Arkadaşlar ben geçtiğimiz eylül ayında superonline ile 6 ay 89tl 6 ay 99tl , aknsiz 100 mbt fiber kampanyasına geçmiştim 1 sene taahhüt var, ancak bugün faturama baktığımda 99tl çekmesine yeine 199tl olarak güncellemişler.Bizim anlaşmamız 2. yarıyılda 99tl olacaktı.Firma böyle birzammı kafasına göre yapabiliyor mu? 6 ay daha sözleşmem var.
    Başıma benzer bir durum gelmişti SOL’de 2-3 sene evvel.

İtiraz ettim, ses kayıtlarını dinlediler ve bana her ay hatalı tutar kadar indirim tanımlandı. Neticede benim ok dediğim fiyata gelmiş oldu.

İtiraz edip inceleme talep edebilirsiniz.

• https://www.superonline.net/kampanyalar/diger-kampanyalar/turkcell-fiber-100mbps-aile-kampanyasi bu paket hakkında bilgisi olan varmı? sadece internet 119,9 tl , tv + aile paketiyle alınınca aylık 129,90 a geliyor
  • 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.