Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.213
Cevap
253
Favori
673.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben Vodafone'a baş vurmuştum aslında, kurulum için verdikleri sürede gelemediler. ardından aradılar dediler ki ilk sözleşme için gelelim, ardından 1-2 gün içerisinde kuruluma geleceğiz. zaten verdikleri süreyi aşmışlardı. birde böyle salakça bir teklifte bulundukları için bunlara da uyuz oldum.

millenicom'a bende güvenemedim, özellikle bu dönemde servis ağı olarak ne yazık ki bulunduğum bölgede kral superonline.

Vodafone'u iptal ettiğim günün akşamı tekrar SOL'ü aradım yeni abonelik için. ertesi sabah 10:30'da arayıp 12:00 gibi kuruluma geldiler.

https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/turkcell-ucuran-fiber-kampanyasi

bu tarifeye geçtim şimdilik. genel olarak memnunum, şuan minimum hız 50mbps olduğu için daha 25Mbps'nin dezavantajını göremedim. zaten dedikleri saatte 100mbps oluyor, onda bir sıkıntı yok. saat aralığı da download vs. için gayet ideal.

bu olaylardan tek dezavantajım sanırım CGN IP havuzuna girmiş olmam. şuan modem arayüzünden baktığımda 10.x ile başlayan bir IP görüyorum ama speedtest'de falan 176.x gözüküyor IP.

enim olmamakla birlikte belki bahsettiğim paketi kullanan herkesi CGN'de topluyorlardır. ben bir eksisini görmedim şuan. modemi 1-2 kez kapatıp açtığımda hem modem arayüzünde gördüğüm IP değişiyor, hemde speedtest üzerinde gördüğüm IP değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 14 Mayıs 2020; 18:44:23 >

• benim abonelik de haziran ortası bitiyor, arayıp 25 MBit hızı 74,90 TL 12 ay taahhütle teklif ettiler kabul etmedim. mevcutta 35 Mbit 83.90 TL kullanıyorum. Bir arkadaşım ile sohbet ederken tesadüf konu SOL fiber aboneliğe geldi, kendisi de bir hafta önce SOL tarafından yapılan tüm teklifleri reddettiğini ve sözlü olarak aboneliğin iptal başvurusu sonrası 50 Mbit 74,90 TL'ye anlaştığını ilk iki ay 100 Mbit hız hediye edildiğini söyledi. SOL'un beni ilk aramasında bunu söyleyeceğim olmadı ben de iptal prosedürüne kadar limiti zorlayacağım.
  • Dün benide aradılar.Temmuz ayında tahahütüm bitiyor türkcell tv giriş paketi 100 dakika ev telefonu 24 mbit 79,90 ödüyordum
    25 mbit 94 tl (tv.li)
    35 mbit 104 (tv siz 99,90)
    50 mbit 134,90 (tvsiz 129,90)
    Fiyatlarınız pahalı diyerek kabul etmedim temmuz ayında tekrar arayın dedim
  • 50 mbit + TV+ aile 109.90₺ a anlaştım.
    Öncesi 129₺ da direttiler.
    Bir iki saat önce 124.90₺ dediler.

Eskiden aynı paket için 119 ₺ veriyordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zupervisor Z kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle bir fiyat yok ya. Bence bir teyit edin.

• KanSenseirojen kullanıcısına yanıt
    Bu aldığınız fiyat kotalımı ve 12 aylıkmı.Biraz önce banada
    25 mbit 12 ay 84,90 tvli
    35 mbit 12 ay 94,90 tvli
    50 mbit 12 ay 124,90 tv li
    100 mbit 194,90 teklifte bulundular sizin almış olduğunuz fiyatı söyladim kotalıdır öyle bir teklif gözükmüyor diyorlar.
    İyi fiyat hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    TV+ son diye geçiyor. Kotasız ve 12 ay.
    Sonuna kadar niyetsiz ve kesin gözükün.
    Karşı tarafa durumun farkında ve cidden ücretin yüksek olduğunu hissettirmek önemli. Verilen tekliflerden haberdar olduğunuzu da iletmek önemli.
    İptal dilekçesi gönderin ve sözlü iptal edin son 2-3 gün kala.
    Dilekçe de göndermem gereken ürünler için bilgi yollayın, fiyat politikası yüksek gibi ciddiyet belirten ifadeler kurmak önemli. Geçen sene mesela internetin kesilmesine izin vermiştim ben. Ondan sonra o zamana göre çok iyi fiyat vermişlerdi. Bırakın birkaç gün kapalı kalsın yine arıyorlar.
    Bu sene son gün dilekçe yolladiktan sonra aradılar bir iki saat sonra arayın dedim. Teklifine net hayır demiştim.
    Sistematik bir strateji, psikolojik plan oluşturmak ve plana sadık kalmak önemli :)) ciddi bir emek var ortada ;))
    Geçen sene 119₺ idi bu arada.
    Bir de alt paketlere ısrarla yönlendirme yapıyorlar. 50 mbit de platin olduğu için olabilir. Dikkat buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KanSenseirojen -- 16 Mayıs 2020; 3:54:13 >

• Benimde taahhütüm bitiyo 50mbss gece kuşu tarifesi kullanıyordum geceleri 24-06 arası indirmeler kotaya dahil değildi yani internetim kotalı superonline memnunum devam etmek istiyorum tv kullanmıyoruz evde tablet gönderelim dediler 25mbbs 99 lira dediler şimdi ne yapacağımı bilemedim siz ne önerirsiniz
    Biraz daha zaman var tekliflerini bekleyeceğim zamanında dsmart ile uğraşmış 34 tl teklifi 17 tl.ye kadar düşürmüş yinede kapattırmıştım.
  • Dün 3 teklif daha yapıldı. Sonra tekrar arayın, düşünmem lazım dedim.
    Not:10 yıllık aboneyim.

Sözleşme: 12 ay, kota yok, limitsiz
    25 mbit 74,90 TL

Sözleşme:24 ay, kota yok, limitsiz
    25 mbit İlk 12 ay 89,90, İkinci 12 ay 99,90 TL

35 mbit 79,90 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 17 Mayıs 2020; 10:18:44 >
  • zupervisor Z kullanıcısına yanıt
    50 mbit 74,90 TL fiyatı arkadaşınız ne zaman aldı? Böyle bir fiyat yok.
    Bana teklif edilen şöyle.

Sözleşme:15 ay, kota yok
    50 mbit ilk 6 ay 99,90 TL, kalan 9 ay 129,90 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

Dün 3 teklif daha yapıldı. Sonra tekrar arayın, düşünmem lazım dedim.
    Not:10 yıllık aboneyim.

25 mbit 74,90 TL

Sözleşme:24 ay, kota yok, limitsiz
    25 mbit İlk 12 ay 89,90, İkinci 12 ay 99,90 TL

35 mbit 79,90 TL
    Bana da aynı teklifler yapıldı. Ben 25 mbit 74.90 olan 12 aylık teklifi kabul ettim. İlk ay 100 mbit hediye ediyorlar. Hızlara bakıp daha sonra 18:00-06:00 arası 100 mbit diğer saatlerde 25 mbit ilk 12 ay 100 sonraki 12 ay 110 olan paketi değerlendirebilirim...
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    Ben de 11 yıllık aboneyim. 35 mbit kullanıyorum. Yeni teklif 35 mbit 79.90. Düşüneceğim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glyph -- 17 Mayıs 2020; 13:17:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    söylediğine göre 2 hafta felan olmuş. Ben de pek inanamadım ama ortamda başka arkadaşlar da vardı çok irdeleyemedim. Lakin gelen tüm teklifleri reddettiğini ve sözlü iptal talebinde bulunduktan sonra bu teklifi aldığını söyledi bilemiyorum.
  • aboneliği iptal ettik, modemleri verdikleri adrese gönderdik teslim edildi gözüküyor ama halen modemleri gönderin diye mesaj atıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

aboneliği iptal ettik, modemleri verdikleri adrese gönderdik teslim edildi gözüküyor ama halen modemleri gönderin diye mesaj atıyorlar
    Selam bende aboneliğimi iptal ettim. Modem ile birlikte GPON terminali mine onuda gönderiyor muyuz?
  • tylolhot06 kullanıcısına yanıt
    Superonline taktıysa kesin ister. Ben de switch var. İmza falan atmadım onun için. Taşındığımda ankastre için kendileri taktı. İptal talebi oluşturduğumda istediler.

• ornitolog kullanıcısına yanıt
    aynı durumdayım, geçtiğimiz perşembe kargoladım. cuma teslim edildi gözüküyor yurtiçi kargo sisteminde. cumartesi gönderin diye mesaj geldi.

herhalde gelen modemlerin bi test edilip onaylanma süreci var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylolhot06

Selam bende aboneliğimi iptal ettim. Modem ile birlikte GPON terminali mine onuda gönderiyor muyuz?

Alıntıları Göster
    ben gönderdim ara kablosunu bile gönderdim
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.