Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.184
Cevap
252
Favori
672.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani geçiş değil iptal ediyoruz. Sonra Vodafone a başvuruyoruz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UzunEsmer U kullanıcısına yanıt
    evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba iptal biriminin size sunduğu teklifleri hız+aile paketi veya giriş paketi+ev telefonu=fiyat gibi daha açıklayıcı yazarsanız bizlerde daha iyi bilgi sahibi oluruz.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umuti1975

arkadaşlar merhaba iptal biriminin size sunduğu teklifleri hız+aile paketi veya giriş paketi+ev telefonu=fiyat gibi daha açıklayıcı yazarsanız bizlerde daha iyi bilgi sahibi oluruz.Teşekkürler.
    Merhaba,

Daha önceki sayfalara bakarsanız istediğiniz bilgileri bir çok arkadaş zaten vermiş olduğunu göreceksiniz.

sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

Merhaba,

Daha önceki sayfalara bakarsanız istediğiniz bilgileri bir çok arkadaş zaten vermiş olduğunu göreceksiniz.

sağlıcakla

Alıntıları Göster
    Son paylaşılanlara bakarsanız mesajı neden yazdığımı anlarsınız.Hep fiyat yazıyorlar şu fiyata anlaştık,bu fiyatı kabul ettim vs.İçeriğinde ne var ama onu yazmıyorlar.Birde 2020 ye geçtik.Fiyatlar ne oldu arttımı bilgi sahibi olalım istedim.Birde cevap yazmasamda gecmiş konuları okuyan ve takip eden biriyim.Hatırlatmanız için sağolun.Teşekkürler.

• Merhaba
    12 Nisan' da 100mbir limitsiz aboneliğim bitiyor. Ayda 78 e iyiydi

İptal için ne zaman dönmek lazım superonline' a? Mail ile mi işlem yapıyorsunuz yoksa telefonla mı arıyorsunuz?
  • EFSANEBRAD kullanıcısına yanıt
    Nerede bu kampanya?
    Benim 100mbit de bitecek 3 Ay sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: umuti1975

Son paylaşılanlara bakarsanız mesajı neden yazdığımı anlarsınız.Hep fiyat yazıyorlar şu fiyata anlaştık,bu fiyatı kabul ettim vs.İçeriğinde ne var ama onu yazmıyorlar.Birde 2020 ye geçtik.Fiyatlar ne oldu arttımı bilgi sahibi olalım istedim.Birde cevap yazmasamda gecmiş konuları okuyan ve takip eden biriyim.Hatırlatmanız için sağolun.Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Gözünüzden kaçmış olabilir diye yazdım, bir çok örnek vardı geçmiş sayfalarda çünkü.Yoksa uyarma gibi bir niyetim yok. Haklısınız belki 2020 de fiyat değişikliği de olabilir.

sağlıcakla

• eğer ki süperonline online fiber altyapısı varsa vodafone tarifelerine de bi bak istersen aynı alt yapı alt aynı modem kullanıyorlar geçiş yapabilirsin
  • benımde tahattut bitmiş 153 lira kitlemişler aradım itiraz edip yeni kampanyaya gecerseniz yardımcı oluruz dediler
    var mıdır güzel paket acaba
    25mbit sınırsız ilk 3 ay 69 sonra 89tl dediler gecsem mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksnake03

25 mbit sınırsız kullanıyordum, paket bitimine yakın ilk 3 ay 100mbit daha sonrası 35mbit şeklinde 89tl ye 12 aylığına anlaştık, sizce nasıl?
    hocam kişiye özel mi bu banada ilk 3 ay 100mbit 69.90 sonraki 9 ay 89.90 ama 25mbit verdiler
  • 9 yillik Superonline birlikteligimiz bitti. Artık aynı alt yapı uzerinden vodafone kullanıyorum. 99mbps ve sınırsız paket modem ile birlikte 105 TL. 24 ay taahhüt verdim. 3 günlük deneyimime gore her şey yolunda superonline da aldığım hiz ve ping değişmedi. Umarım böyle devam eder.
    Ayrıca kullanıcı adım ve şifremi vodafone yanımda uygulaması sayesinde hemen öğrendim. Bu sayede kendi modemimi kullaniyorum. Ne superonlinenin ne vodafonenun verdikleri modemler 5 para etmez. Belki biraz tv+ keyfini arardım fakat 2 aydir kullandigim xiaomi mi box öyle bir alışkanlık yaptı ki tv+ yi unuttuk. Netfilix, bulutv, puhutv, iptv, youtube ve daha bir çoğu hepsi elinin altında.

• liverant L kullanıcısına yanıt
    netflix android boxlarda problem çıkartıyor diye okumuştum. öyle bir probleminiz yok gibi gözüküyor
  • Kullandığınız tv box netfilix lisanslı değil ise sorun yaşarsınız. Benim kullandığım xiaomi mi box 4K netfilix lisanslı bir urun. Hiç problem yaşamadım.

• 9 yıllık superonline müşterisi olarak akk kalkmadan önce 100mbit 250gb kotalı kullanıyodum sonra aynı paraya 50 mbit limitsiz e geçmek zorunda kaldım şimdi 50mbit sınırsızı bana 130 liraye vermeye çalıştılar.Birde her sene arayıp taahüdünüz bitiyor size 24 mbit 35 mibt verelim vs diyolar. Kapattırıp türknet e geçtim 86 liraya 65-70 civarı hız alıyorum.
    eğer bulunduğunuz sitede aktif kullanan varsa ve memnunsa direk geçin tavsiye ederim altyapı sıkıntılıysa yanaşmayın.

birde superonline ın modem çakallığı var modem kullanım ücreti modem kirası bu nedir arkadaş modem dediğin şey 150 lira eskiden faturaya ek 10-15 lira ödeyip satın alıyodun şimdi 5 yıl kullansan modemi 3 modem parası ödüyosun ve hala senin olmuyor böyle saçmalık olmaz.
    İlk kurulumda direkt kendi modeminizi mi bağlattınız?
    Yoksa onlar gidince mi, modem kirası vermeye devam ediyor musunuz hala kendi modeminizi kullanmanıza rağmen?
    Bende Superonline fiber var. gpon terminal le geliyor.Muhtemelen vodafona geçerim Nisan'da
    Asus dsl ac68u yu da özledim zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 9 Ocak 2020; 16:40:30 >
  • İlk kurulumu superonline ekibi kendi modemleri ile yaptılar. Kendilerine "bana ait olan modem ile kurulum yaparmisiniz?" dedim fakat bunun mümkün olmadığını başka bir modem kullanamayacağımi belirttiler.
    Kurulum ekipi ayrıldıktan sonra vodafone yanımda uygulamasını indirdim. Uygulama içinde kullanıcı adı ve wan şifresi mevcut. Ayrıca müşteri hizmetlerinden istenirse sms olarak kayıtlı telefona da yolluyorlar.
    Kendi modemi mi kurmak 5 dakikamı bile almadı. Gelen eternet kablosunu wan girişine taktım. Modemi mi router moduna aldım. Kullanıcı adımı ve şifremi girdim ve bağlandı.
    Evet verdikleri modemi kutusuna koyup kaldırmış olmama rağmen 5.90 TL kira ödemeye devam edeceğim.
    Bu arada modemim Tplink Vr2800.

Yaşasın yüksek hızlı ve sınırsız internet.

Teşekkürler detay için,
    Onlar hangi modemi getirmişlerdi?
    Bir de mevcut aboneliğimde konuştukça öde tarifesiyle telefon da bağlı Superonline ın modemine..
    Vodafone bu hizmeti de veriyor mu? Yoksa sabit telefonsuz mu kalacağız.

• Rica ederim.
    Superonline kullanırken aşina olduğum Huawei HG255 modem verdiler.
    Ayrıca elinizde asus ac68u gibi bir modem varsa ne superonline ne vodafone gibi iss lerin vereceği hiç bir modem sizi tatmin etmez.
    Telefon konusunu araştırmadım, fakat mümkün olduğunu düşünmüyorum. Mümkün olsaydı kampanya detaylarında muhakkak belirtilerdi.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Speedtest sonucunuzu rica edebilir miyim? Kablolu veya kablosuz fark etmez.

Ben de Mi Box S 4K almayı düşünüyorum. Smart TV o kadar eski değil ama uygulamaları kumanda'dan açmak uğraştırıyor. Netflix deneyiminizin yanı sıra uygulama marketi var mı, WireGuard gibi app'ları yükleyebiliyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.