Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.214
Cevap
253
Favori
673.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    modemin arayüzünde 5ghz kanalını otomatikten monuel olarak değiştirin(bende 36) sorun çözülür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal bildirimi yapan arkadaşlar. fax gönderiyor musunuz, ondan sonra mı dönüş yapıyorlar. Bilgi lütfen
  • 24mb sınırsız 2 gune taahut bitiyor, baktım arayan yok ben aradım, naparız dedim, ilk 3 ay 100 mbit sınırsız 69.9 tl sonraki 9 ay 25 mbit 89.9 tl dediler.
    ne yapayım kabul etsem mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

İptal bildirimi yapan arkadaşlar. fax gönderiyor musunuz, ondan sonra mı dönüş yapıyorlar. Bilgi lütfen
    Merhaba,

Ben ilk önce M.H. arayıp iptal kaydı oluşturdum.Daha sonra iptal e-maili gönderdim. Sadece abone numaramı yazdım. Ancak bana SMS gönderip dilekçe ve nüfus cüzdanın önlü arkalı fotokopisini eklememi istediler. Ancak yeni e-maili göndermeden ertesi günü beni aradılar ve iyi bir teklif sundular. Ben de kabul ettim.

sağlıcakla
  • onat kullanıcısına yanıt
    ben göndermedim, ertesi gün aradılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

Merhaba,

Ben ilk önce M.H. arayıp iptal kaydı oluşturdum.Daha sonra iptal e-maili gönderdim. Sadece abone numaramı yazdım. Ancak bana SMS gönderip dilekçe ve nüfus cüzdanın önlü arkalı fotokopisini eklememi istediler. Ancak yeni e-maili göndermeden ertesi günü beni aradılar ve iyi bir teklif sundular. Ben de kabul ettim.

sağlıcakla

Alıntıları Göster
    size ne sundular
  • Bugün iptal talebi sonrası aradılar. 100 Mbit AKN siz 100 TL ödüyordum. 7 yıllık abone idim.

50 Mbit Kotasız + TV Aile Paketi + Telefon olarak 107 TL anlaştık. 12 ay taahhüt.
    100 Mbit için 167 TL istediler.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

25 Mbt için 75 TL 35 Mbt için 83 TL. Ben de TV+ vardı. Onu da fiyat içine dahil ettiler. 35 Mbt aldım.

sağlıcakla
  • ring R kullanıcısına yanıt
    hocam bilgi verir miisniz lütfen. bizim 8 ocakta bitiyor sözleşme. 25mbps limitsiz tv paketi dahil 79tl veriyoruz. ev telefonu da var neyse.

8ocaktan önce yeni pakete geçebilir miyiz? yeni yılda tarifeler kazık olabilir
    o yızden soruyorum.
  • burakc B kullanıcısına yanıt
    pardon. Bu iptal talebi noluo? neden herkes iptal talebi verip duruyo? iptal edip 0dan mı grçceniz ne yapcanız? yoksa adamlara naz mı çekme taktiği? bilgilendirme yaparsanız sevinirim. pazartesi babam halledecek te tarifeyi. yeni yılda 8 ocakta paket bitiyor. ne yapmalıyım? detaylı yazarsanız minnettar olurum. Alıntı yaparsanız veya özelden yazarsanız sevinirim görmem için.

suan ki paketimiz, 25mbps limitsiz kotasız tv aile paketi ev telefonu =79tl veriyoZ
  • melek12345 kullanıcısına yanıt
    Ben gerçekten iptal ettirmek için dilekçe yollamıştım. 3 Ocakt zaten bitiyordu. Vodafone 'a geçecektim. İptal için dilekçe verdim. Aradılar.Cazip geldi. Daha önceki teklifleri kötü idi yenileme için gelen.
  • burakc B kullanıcısına yanıt
    peki iptal ettirmeden direk konuşssak haledermiyiz İYİ fiyata?

• quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

peki iptal ettirmeden direk konuşssak haledermiyiz İYİ fiyata?
    iptal birimi aramadan en uygun fiyatları müşteri hizmetleri vermiyor. Bir şekilde iptal birimi sizi aramalı, bende dilekçe kimlik bilgilerimi mail attım 10 dk sonra iptal briiminden aradılar ve sundukları fiyatı kabul ettim. 25 mbps limitsiz hız 74.90 , 25 mbps limitsiz internet + tv plus 79.90 TL Tv plus olan paketi kabul ettim
  • srcn09 kullanıcısına yanıt
    bende 35mbps olanını 87ye aldım

• srcn09 kullanıcısına yanıt
    hocam suanki paketimle sizinki aynı fiyat dahil herşey aynı. 8ocakta bitiyo işte sözleşme. üsttekii arkadaşın dediği gibi 87tl 35mbps ise cok iyi. illa iptal mi yollucaz? bi taktik verir misin özelden veya burdan tam olarak napmam gerektiğini. çnkü babama kayıtlı internet. bayiye gidip bişe yapamaz mı? bn üni deyim. eve gittiğimde yapabilirim bişiler. yapmam gerekeni yazar mısınız. yoksa 99tlye 35mbps i kakalıcaklar yeni pakette öle gözüküyor

• unpop kullanıcısına yanıt
    alttaki arkadaş 35mbps 87tl veriyor hocam dikkat 🤣

• melek12345 kullanıcısına yanıt
    0532 532 00000i arayıp müşterine hizmetlerine bağlanın, internetimi kaptmak istiyorum deyip talep oluşturun
    sizi ararlar, aramazlarsa sözleşme iptal dilekçesi yollayın (internette örnegi var) ararlar

• beni iki kere aradılar taahüt uzatmak için. ikinci teklifleri birinciden 5 tl daha fazlaydı. subat sonunda bitiyor taahütüm. ne taahüt uzattım ne de başka bir isp'ye geçtim. bakalım yeni yılda ne gibi zamlar bizi bekliyor. ben zannetmiyorumki fiyatlar uçuk derecede artsın
  • Beni bugün üçüncü arayışları. İlk 2 ay ücretsiz geri kalan 35mbit + 4k tvplus giriş paketi için 105TL istediler.

87,5 TL'e geliyor kısaca. Fiyat nasıl? Bana iyi gibi geldi, fakat tamam demedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 30 Aralık 2019; 17:37:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

bende 35mbps olanını 87ye aldım
    Sizde ilk 2 ay ücretsiz olacak şekilde mi 87TL'e geliyor?
  • 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.