Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.184
Cevap
252
Favori
672.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Receiver ile hizmet veriyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ozcan.babacan kullanıcısına yanıt
    usta bir ara burak.kosucu vardı ona ne oldu bilgin var mı ?
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    8 ay öncesi bizlerden ayrıldı. Bu ara herkes onu soruyor bizde görüşmüyoruz.

geçen aya kadar onun ismini kullanıyordunuz da
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Onun ismini kullanmam için bir sebep yok ayrıca soranlara ben onun takım lideriyim veya lideriydim dediğimden bahsediyorsanız sonucta aynı işyerinde 2 seneden fazla bir arada calıstık iyi yada kötü birbirimizi tanıyoruz.

Bu digiturk kampanyasi bayinize mi özel ? Yoksa normal vodafonenun herkese sunduğu bir kampanya mı?

• Türkiye de sadece bizim satıs kanalımıza özeldir.

• unpop kullanıcısına yanıt
    Geçen sene neyazııkı öyle ödedim Ben platinyum bölümüne girdiğimde bu seçenek çıkıyor. Linki ekliyorum. link
  • Merhaba,24 mbit hız ilk ay bedava gei kalan 69,90 TL ödediğim ve 27 aralıkta bitecek taahüdüm için dün sözlü iptal talebinde bulundum. (teklif edilen tutarların yüksek olması nedeniyle 27 sinde aboneliğimin kapatılmasına ilişkin)

Bugün teklif için aradılar ve şu şekilde teklifte bulundular;

1. 24 mbit hız ortalama 75,00 TL
    2. 35 mbit hız ortalama 83,25 TL
    3. 100 mbit hız 200 gb kota ilk 2 ay ücretsiz geri kalan aylar 89,90 TL 12 ay taahhüt ortalama 75,00 TL' ye geliyor.

3. teklifi kabul ettim ve 12 ay taahhüdü uzattım. Kota dolduğunda internet otomatik kesiliyor. Kullanımım en fazla 200-250 gb olduğu için mantıklı geldi. Ayrıca joker kota var kota dolsa bile 50 gb 25 TL karşılığında satın alabilirim.
  • konu niye superonline dan vdafone a kaymış, yönetim müdahale etsin vodafonun kendi bölümü var oradan niye yazmaz
  • bll4821 B kullanıcısına yanıt
    Hocam kota olduktan sonra 100 değil 1000mbit olsa ne olur hızınız ? 35mbit sınırsız en iyisi sizin için .

• Az önce taahhüt yeniledim . Başıma gelen sorunu aşağılarda belirtmiştim .

İptal birimi 50mbit platin paketi bana tanımlamakta sorun yaşadığı için eski verdiğinden daha uyguna bi teklif verdi bende kabul ettim .

50 mbit hız + TV(aile paketi ) + 4K 104.90₺

• RedPyro kullanıcısına yanıt
    Ben gayet memnunum. Film indirmediğim ve oyun oynamadığım için bu kotayı bile zor dolduruyorum. Yalnız özellikle aynı anda 2 tv de netflix veya youtube kullanılıyor. 24 m bit kullandığım zamanlarda donmalar yaşıyordum ve şimdi hiç bir sorun kalmadı. Herkesin internet ihtiyaçları farklı olabilir ve ihtiyaçlarım doğrultusunda benim için en iyi seçenek bu. Sadece foruma bilgi amaçlı paylaştım.
  • 3 kere arayıp konuşmayan turkcell superonline sonunda taahütüm ile ilgili aradı. verdikleri teklif 25mbit + tvplus 94.9 yada 35mbit + tvplus 104.9. peki bu teklifiniz şubatta taahütüm bittikten sonra mı geçerli olacak dedim. hayır onayladığınız an geçerli olacak dedi.

ben 50 mbit 74.9a kullanıyorum şu anki sözleşmemi. niye 2 ay önceden bu hakkımı kaybedeyimki diyorum. yılbaşında zam olacakmış. istemem değişiklik deyip kapattım. banada vodafone yolları gözüktü sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bll4821

Merhaba,24 mbit hız ilk ay bedava gei kalan 69,90 TL ödediğim ve 27 aralıkta bitecek taahüdüm için dün sözlü iptal talebinde bulundum. (teklif edilen tutarların yüksek olması nedeniyle 27 sinde aboneliğimin kapatılmasına ilişkin)

Bugün teklif için aradılar ve şu şekilde teklifte bulundular;

1. 24 mbit hız ortalama 75,00 TL
    2. 35 mbit hız ortalama 83,25 TL
    3. 100 mbit hız 200 gb kota ilk 2 ay ücretsiz geri kalan aylar 89,90 TL 12 ay taahhüt ortalama 75,00 TL' ye geliyor.

3. teklifi kabul ettim ve 12 ay taahhüdü uzattım. Kota dolduğunda internet otomatik kesiliyor. Kullanımım en fazla 200-250 gb olduğu için mantıklı geldi. Ayrıca joker kota var kota dolsa bile 50 gb 25 TL karşılığında satın alabilirim.
    Az önce iptal biriminden aradılar 2. seçeneği kabul ettim.

• Arkadaşlar merhaba. SOL Super Üniversiteli paketini kullanıyordum. Taahhütüm aralık başında sona erdi. 6 ay sonra başka şehire taşınacağım. Gideceğim adreste SOL'un fiber altyapısı yok. Türktelekom bakır altyapısı bulunuyor. Ben şimdi 24 aylık taahhüt yapsan 6 ay sonra taşındığımda ceza ödemeden iptal hakkım olur mu? Çünkü dediğim gibi gideceğim yerde fiber altyapı yok. Müşteri hizmetleri ile konuştum eve cezasız iptal edebilirsiniz dedi ama güvenemiyorum oradaki insanlara. Size danışmak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeevac

Arkadaşlar merhaba. SOL Super Üniversiteli paketini kullanıyordum. Taahhütüm aralık başında sona erdi. 6 ay sonra başka şehire taşınacağım. Gideceğim adreste SOL'un fiber altyapısı yok. Türktelekom bakır altyapısı bulunuyor. Ben şimdi 24 aylık taahhüt yapsan 6 ay sonra taşındığımda ceza ödemeden iptal hakkım olur mu? Çünkü dediğim gibi gideceğim yerde fiber altyapı yok. Müşteri hizmetleri ile konuştum eve cezasız iptal edebilirsiniz dedi ama güvenemiyorum oradaki insanlara. Size danışmak istedim.
    edersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

edersiniz.

Alıntıları Göster
    Peki millenicom'un 24 ay taahhütlü SOL fiber altyapısını kullandığı pakete geçsem ozamanda iptal edebilir miyim? Onlar hem Turktelekom hemde SOL kullanıyorlar. Size yine aynı hızı Turktelekom altyapısından vereceğiz. Taahhütünüzü iptal edemezsiniz demezler dimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeevac

Peki millenicom'un 24 ay taahhütlü SOL fiber altyapısını kullandığı pakete geçsem ozamanda iptal edebilir miyim? Onlar hem Turktelekom hemde SOL kullanıyorlar. Size yine aynı hızı Turktelekom altyapısından vereceğiz. Taahhütünüzü iptal edemezsiniz demezler dimi ?

Alıntıları Göster
    eğer size aynı hızı veririz derlerse iptal edemezsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

eğer size aynı hızı veririz derlerse iptal edemezsiniz.

Alıntıları Göster
    Hocam ama fiber altyapı yok. VDSL olarak verebilirler. Ben şuan kaldığım yerde eve kadar fiber altyapı kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.