Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yassinn Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
11.089
Cevap
252
Favori
666.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 54 tl verdiğim 24 mbps fiber hızlı internet için 80 lira fiyat biçiyorlar.

şuan en mantıklısı türknet gibi görünüyor. sizin öneriniz var mı? sınırsız internet ve olabildiğince hızlı internet beklentim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

2 gün önce iptal talebi gönderdim. Ardından hemen interneti kestiler. Halen teklif için aranmadım. Şaka maka aranmadan iptal etmesinler
    Bugün az önce aradılar. 25 mbit internet + Turkcell tv aile paketi = 87 TL dediler kabul ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur01 kullanıcısına yanıt
    Bu turkcell sizin gibi yufka yürekliler sayesinde dimdik ayakta. Helal olsun. Başarılarınızın devamını dilerim

Ekimde bitecek taahhütüm. 15 mbit 75-80 lira falan teklif ediyorlar dalga geçer gibi. Ne yapacağım bilmiyorum. Tavsiyeniz var mı fiber için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
    Taahhütüm bitmeden önce 25 mbit + Turkcell tv aile paketi 104 TL teklif ettiler. Fiyat yüksek diye kabul etmedim. 1 hafta önce de taahhütüm bitti. 2 gün önce iptal talebi yolladım. Bugün genel müdürlükten aradılar, nedenini sordular, fiyat yüksek dedim. 87 liralık teklif yaptılar kabul ettim. İptal etseydim vodafone fibere geçmeyi düşünüyordum. Vodafone fiber superonline altyapısı kullanıyormuş, kalitesi nasıl bilmiyorum ama fiyatlar uygun diye ona geçmeyi düşünüyordum. Neyse superonline’dan devam ediyorum 🙂 Bence siz de taahütünüz bittikten sonra iptal talebi yollayın. Genel müdürlükten arayıp daha uygun bir teklifle size dönerler büyük ihtimal.

Ben de aynı durumdayım, 2 gün önce dilekçe yolladım kestiler interneti. Henüz aranmadım.
    69,90 TL den 25 mbit+ turkcell tv aile paketi kullanıyordum, iptal öncesi teklifleri aynı tarife için 100 TL ydi. Bakalım arayıp teklif sunacaklar mı..

İptal sonrasında farklı tarife için sundukları teklif oldu mu? olduysa fiyat nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Ben de aynı durumdayım, 2 gün önce dilekçe yolladım kestiler interneti. Henüz aranmadım.
    69,90 TL den 25 mbit+ turkcell tv aile paketi kullanıyordum, iptal öncesi teklifleri aynı tarife için 100 TL ydi. Bakalım arayıp teklif sunacaklar mı..

İptal sonrasında farklı tarife için sundukları teklif oldu mu? olduysa fiyat nedir?
    Teklif vermeden önce hangi paket istediğimi sordu. 25 mbit internet ve turkcell tv aile paketi istiyorum dedim. Daha önce ne fiyat verdiler size dedi. Bende bu paket 104 TL teklif sunuldu dedim. Tamam size uygun indirim yapıyorum bu paketi 87 TL’ye sunuyorum dedi ben de kabul ettim. Yani ben bu paketi istediğim için farklı bir tarife sunulmadı.

• 1 ay sonra 2 yıllık taahhütüm bitiyor.

50 Mbit hız + Alcatel Tablet 84 TL idi

Normalde 175 GB kotası var ve gece yarısı indirdiklerim kotadan düşmüyordu. Son 3 aydır gece yarısı indirdiklerim de kotadan düşüyor. Geçen ay sonu evde 2 gün internetsiz kaldım bu yüzden. Bana ek kota satın almamı söylediler. Sinekten yağ çıkarmaya çalışıyorlar. Superonline kadar müşterisini yolma odaklı bir ISP yoktur diye düşünüyorum.

Taahhüt bitimi ile alakalı aradıklarında Superonline ile devam etmeyeceğimi söyledim. Zaten 35 mbit için 100TL kadar bir para istediler. Hem hızım düşecek hem de fiyat artacak. Teknolojinin ilerlediği ve ucuzladığı bir dönemde biz geriye gidiyoruz.

Oturduğum yerde Vodafone Fiber de var. Şansımı onlardan yana kullanacağım.
    Hocam hangi bolgedesiniz ildesiniz. Iptal talebini musteri hizmetleri uzerindenmi yaptiniz yoksa dilekceyle bayiyemi basvurunuz. Tahattut bitiminden gecen bir haftalik sürenin ücretini faturalandiriyorlarmi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Mıhçı

Hocam hangi bolgedesiniz ildesiniz. Iptal talebini musteri hizmetleri uzerindenmi yaptiniz yoksa dilekceyle bayiyemi basvurunuz. Tahattut bitiminden gecen bir haftalik sürenin ücretini faturalandiriyorlarmi acaba
    Mersin Mezitli’deyim.
    İptal için superonline bayisine gittim. İptal talebimi bayiden verdim.
    Evet geçen süreyi faturalandırıyorlar. Benim de öyle oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

84tl 35mbit kabul ettim.

Alıntıları Göster
    84 tl 35mbit sadece internet mi yoksa Tv Plus falan da var mı acaba?

Bugün müşteri hizmetleri ile görüştüm. 50mb sınırsız + Aile Paketi için 129 tl dediler. Çok pahalı dedim 25 mb olanı için ise 99 tl dediler. SAnıyorum burada 85'e alanlar vardı aynılarını.
  • 19 eylülde taahhütüm bitiyor. şimdi müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirsem ceza öder miyim?

teşekkürler.
  • shario S kullanıcısına yanıt
    Beni de az önce aradılar 25 mb+ aile paketi 99, 35'lik 109 ve 50'lik 129 lira dediler. Dedim şimdilik bekleyelim daha uyguna çıkarsa düşünürüm dedim. Zaten Kasımda bitiyor taahhütüm beni bayağı erken aradılar. 50 + aile paketine 79 verirken bu fiyatlar koydu açıkçası ama kaçacak yer yok bakacağız.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    O tarihten önceki tüm süreçler için ceza ödersiniz.
  • gul116 kullanıcısına yanıt
    Bu Süperonline mı yoksa Vodafone falan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shario

O tarihten önceki tüm süreçler için ceza ödersiniz.
    mobil operatörlerde taahhütün son ayına girildiğinde ceza verilmiyordu. ondan sordum ceza ödemez miyim diye.
  • İptal talebi sonrası arandım, 25mb + turkcell tv aile paketi 84 TL teklif edildi, kabul ettim.

Vodafone

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LoRdGangSter kullanıcısına yanıt
    Vodafone zaten Türkcell altyapısını kullanıyor, kullandıgın modemi resetle superonline wifi diye ssıd çıkıyor aynı switch aynı cat6 aynı modem buyuk ıhtımal le tek farkınız internete çıktığınız vlan veya port :D
    Sadece internet.

• superonline'da 100 mbit hala 200 Tl. düşmez mi bu yav :)

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.