Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dollmax Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.183
Cevap
252
Favori
672.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    siz sadece istanbul için mi bu fiyatları ve hizmeti verebiliyorsunuz ?
  • burakkosucu kullanıcısına yanıt
    Kaç ay 70 tl
    Tahaddüt
    Modem ücreti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • designr kullanıcısına yanıt
    Fiber altyapısi olan her yere hizmet verebiliyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Azazel Geri Dönüyor kullanıcısına yanıt
    2 yıllık tahhutun, aylik ortalama ücreti verdiğimiz fiyatlar. Ayrıca modem ücreti de dahil

benim de taahhüt biteceği zaman eğer 100mbps 100tl hala kalırsa görüşürüz
  • designr kullanıcısına yanıt
    Bu ayın sonunda bitiyor, 0549 828 93 41 den ulaşabilirsiniz bana

• Cep telefonumu bu ay vodafona tasiyorum. Ayni sekilde eylulde sol taahhutum bitiyor. Vodafone fiber 24mb akk siz net ne kadar oluyor acaba arkadaslar. Ayrica cep hattinda vodafone olunca birsey oluyormu

• social kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam

Vodafone olarak ev internetin de sınırlı sayıda olan 2 tane paketimiz mevcut dilerseniz geçişinizi yapabiliriz

35 mbps sınırsız ilk 6 ay 64.90 sonraki 18 ay 74.90

99 mbps sınırsız 24 ay 99 TL

6.90 Modem kullanım ücreti bulunmaktadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkosucu -- 21 Ağustos 2019; 21:5:16 >
  • fiber değilde, adsl bağlantım için için 105 TL dediler 16mbps'e.
    şaka gibi :D
    VDSL'i soramadım bile kesin 120'den aşağı değildir. 16 mbps bakır internet 105 TL rezillik :D
  • Seabone tarafında 140-150 ms'lik pingler oluşuyor, hayırdır inşallah!
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkosucu

Fiber altyapısi olan her yere hizmet verebiliyoruz
    engelli indirimi var mi
    Selamlar. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda modem değiştirmek istediğimden bahsettim fakat ısrarla modem ayarı yapalım deyip sorun çözüldü diyor. Sadece net hızımı ölçüp sorun yok diyor fakat bazı sayfaların açılmamasından, geç açılmasından bahsediyorum. Huawei modem ile internette çok sorun olduğunu söylüyorum, modem sayfasından bakım kısmında atılan, hatalı bytelardan bahsediyorum ama pek aldırış etmiyor.
  • konu değişti mi?
  • Vodafone başvurumu superonline'ı kapattıktan sonra yapmıştım arayada bayram girince 9 gün oldu internetsiz kaldım hala da bir gelişme yok. İptal ve yeni başvuru zamanlamasını iyi yapın yoksa benim gibi 2 haftaya yakın internetsiz kalabilirsiniz

• sol başlığda voda ticareti ne alaka anlayamadım
    Türkcel dükkanına gelip başka marka satmaya çalışan birisi olarak hayal ettim de baya komik esasında!
    superonline'ı kapattırmadan vodafone fiber'e bağlanabiliyor muyuz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Vodafone başvurumu superonline'ı kapattıktan sonra yapmıştım arayada bayram girince 9 gün oldu internetsiz kaldım hala da bir gelişme yok. İptal ve yeni başvuru zamanlamasını iyi yapın yoksa benim gibi 2 haftaya yakın internetsiz kalabilirsiniz
    Aynı şekilde ayın 8inde yaptığım Vodafone başvurusu için hiçbir gelişme olmadı. Forum üzerinden burakkosucu adlı arkadaştan yapmıştım ancak sürekli sistemde hata var,gecikme var hemen hallediyorum diyerek 10 gün kadar geçiştirdi. Şu an alternatif çözümler arıyorum, siz ne yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evren377

superonline'ı kapattırmadan vodafone fiber'e bağlanabiliyor muyuz acaba?
    Hocam internetten aynı pakete kendiniz başvurun, çünkü bu arkadaş ve ekibi nasıl bir sistem kullanıyorsa 8inden beri bekliyorum. Sürekli güncelleme var, sistemde hata var diyerek çözüm bulmadı. Kendiniz arayın aynı paket mevcut o şekilde bağlantı yaptırın.
  • burakkosucu nickli arkadaşla üyelik süreci:

4 Ağustos: Kendisine kampanya hakkında sorular sordum, gayet ilgili ve bilgili cevap verdi. Oldukça samimiydi. Bu aşamada bana güven vermişti açıkçası.

5 Ağustos: İlk başvuru, bu sırada kimlik fotokopisi ve doğum yeri bilgisi istedi, ilettim. Standart prosedür olduğunu düşündüm, şüphelenmedim.
    Başvuru yaparken bayramdan sonra kurulum talep ettim, kendisi de girişi hemen yapacağını arayan ekibe de bayramdan sonra kurulum istediğimi söylememi iletti.
    Ancak giriş yapınca bana mutlaka mesaj geleceğini söyledi.

6 Ağustos: Burak Bey tarafından 5 Ağustosta kampanya girişi yapıldığı ancak sistemde sorun olduğu için bilgilendirme smslerinin geç geldiği, ancak sorun olmadığı söylendi.

8 Ağustos: Burak Bey tarafından kontrol yapıldı ve sistemde belgeler var ancak genel sorun olması sebebiyle sms gelmediği iletildi.

8 Ağustos: Sms gönderiminin bayramdan sonra olacak şekilde ayarlandığı? ancak hemen bayram sonrası kurulum yapılacağı söylendi Burak Bey tarafından.

13 Ağustos: DH üzerinden böyle bir cevap verdi: "Persembe günü girişinizi bizim tarafımızdan yaparsanız en geç Cumartesi günü kurulumunuz sağlanır"

15 Ağustos: Sistemlerde çalışma olduğu söylendi ve en kısa zamanda kurulum yapılacağı söylendi.

Hala daha herhangi bir gelişme yok, kendisinden de bu tarihten sonra cevap alamadım. Müşteri hizmetlerini arayıp tüm başvurularınızı oradan yapın, kendisie hiç güvenim kalmadı.

• Konu tamamen vodafone'a geçişe döndü. Yöneticiler bir el atsa iyi olacak. Sol'ün kampanya yaptığı bir üye var mı belli değil. Sorulanlar arada kaynıyor. Üye almak istediklerinize özelden yazarsanız iyi olur. Sonuçta vodafone linkide var en azından o sayfaya yönlendirin özel mesaj ile.@burakkosucu

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.