Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: befazi Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
11.213
Cevap
253
Favori
673.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dilekçeyi gönderdim 2 saat sonra sinyal kesildi.
  • Cevabınız için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumdayım. Hemen sinyali kestiler. Size 24 mbit için son teklifleri ne oldu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • scorpion979 kullanıcısına yanıt
    Ilkinde 89 gibi birşey söylendi. Bugün son aramada fiyattan bile bahsetmedi. Malı övmeye çalışan satıcı gibiydi arayan kişi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sözleşme Eylül ayında bitiyor.Yarın bir arayalım bakalım uzatmak için ne yapacaklar ?

• Aradım ben hiç birşey yapmıyorlar isterseniz iptal basvusuru alalım diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cetany

Aradım ben hiç birşey yapmıyorlar isterseniz iptal basvusuru alalım diyorlar
    Ne önerdiler hız ve kota olarak

• Öneri 69TL 25 mbit paket 12 ay taahut. Şaka gibi

• Süperonline Fiber 7 günlük iptal sürecindeydi. Bugün genel merkezden aradılar. 24mbit ilk 3 ay 100mbit 45 lira. 1 Ocak'tan sonra hız düşmesi olmayacağını belirttiler. Kabul ettim.
  • Hesabım uygulamasın dan tarifenin adına bakabilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: oist

VDSL 'YE geçmek istememenizin nedeni hızdan dolayı mi ?
    Aslında tt ye güvenmiyorum. En son 24 mbit almıştım vdsl. Mesela hız düşüyordu. Arıza oluşturuyordum. İlk cevap hattınız 8mbit üstünü desteklemiyor artırsak kaldırmaz sürekli kesilir. Aylardır kullanıyorum dediğimde tamam bakalım deyip 24 e çekiyorlardı. Bilgisiz bir ton mh çalışanı ile yıpratıcı süreçler. Sol da daha mh aramadım arıza için bir kez bile. Şimdi vodafone için de millenicom için de en çok da tt için onlarca şikayet okuyunca mevcut durumu korumak istiyorum. Gerekirse 25 mbit 45 tl teklifine evet derim. Tv+ ı iyi fiyata verirse örneğin 10-15tl gibi aile için.

• frostburn F kullanıcısına yanıt
    Evet, şuanki aknli paketler, 1 ocak itibari ile aknsiz olacak

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Vodafone etiketini kaldırınca, sol logoşunu görebilirsiniz :) sol ile tek fark fiyat ve etiket :)

• En iyisi taahhüt bitince iptal ile tehdit edip iyi teklif almak benim Şubatta bitiyor o zaman bakarım olmazsa vofafona a geçerim . Tv plus tan bende memnunum ama bu fahiş fiyatlara olmaz . Ben 6-7 yılllık müşterileriyim. Binaya gelince ilk bağlatanlardanım . İlk 150 MB ile başlayan ilişkimiz şu an 50 hız 100 kota 79.90 şekline kadar indi . Her taahhüt döneminde hız ve kota düştü fiyat yüzünden . Artık bu sefer iptali bile düşünüyorum alternatif Vodafone olunca aynı altyapı aynı hizmet niye fazla vereyim ki . Şubatta görüşeceğiz SOL

• Arkadaslar selam. Su dakikadan itibaren vodafone fibere gecis kampanyamizdan yararlanacak ilk 20 arkadasimiza ilk 2 fatura hediye kampanyasini baslatmis bulunuyoruz. Vodafoneliye ozel indirimini herkese uyguluyoruz, 500tlye kadar olan cayma bedellerinizi karsiliyoruz. Pm yoluyla ya da 05547228642 numarali hattima whatsapptan ulasabilirsiniz

• Süperonline de engelli fiber üyesiyim.Taahhütsüz olarak 25mbps 50gb akn 44 tl ye kullanmaktayım.Bu paketlerde durum ne olacak acaba ? Taahhüt olmadığı için yüksek fatura mı çıkaracaklar bize ?
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bizde de var. Mh de fiyatlar yükselirse size yansır tahattüt yok diyor. Sanırım başka iss ye gececeğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

En iyisi taahhüt bitince iptal ile tehdit edip iyi teklif almak benim Şubatta bitiyor o zaman bakarım olmazsa vofafona a geçerim . Tv plus tan bende memnunum ama bu fahiş fiyatlara olmaz . Ben 6-7 yılllık müşterileriyim. Binaya gelince ilk bağlatanlardanım . İlk 150 MB ile başlayan ilişkimiz şu an 50 hız 100 kota 79.90 şekline kadar indi . Her taahhüt döneminde hız ve kota düştü fiyat yüzünden . Artık bu sefer iptali bile düşünüyorum alternatif Vodafone olunca aynı altyapı aynı hizmet niye fazla vereyim ki . Şubatta görüşeceğiz SOL

Vodafone nasıl ? Orada da fiyatlar pek uyfun değil ki ?

• MARCO kullanıcısına yanıt
    Zam gelirse yansıyacak bende engelli tarifesindeyim en az 1 fatura dönemi önceden belirtiyorlar zam gelecek diye şimdilik ses yok şubata kadar en azından fiyatlar bu gibi duruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 ay denemeli vodafone geçiş yapacağım. Sıkıntı olmaz ise devam eğer sorun yaşatırsa geri süperonline engelsiz tarifesine döneceğin. Zaten tahattüt yok. Ama bu ortamda superonlinenin hiç bir bilgi paylaşmaması çok şaşırtıcı.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.