Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.183
Cevap
251
Favori
672.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bekleyin bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Taahhüt bugün bitti. İptal dilekçesini biraz önce gönderdim. İptal olunca vodafone a başvuru yapacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_sglmr

Hocam valla ne diyeceğimi bilemedim akk yazıyor ama hala orası kafa karıştırıcı
    Şuan akn yazmaları geerekiyor ,1 Ocaktan itibaren akn ibaresini kaldıracaklar.Sen bu paketi akn siz olarak gör
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Benim paketim 50 mbps 100gb akk normal fiyatı 124 kampanyalı fiyatı 64 öyle bir durum olabilir bir de

• Superonlinedan vodafona geçmek istiyenler için;

Vodafone ile telefonda görüştüm , Soldayım 2ocakta taahütüm bitiyor vodafone a geçmek istiyorum dedim,Şuan solda olduğum için 2 ocakı beklemem gerektiğini söyledi telefondan basvuru yapmam için,ama mağazaya giderseniz basvuru yaparsanız direk geçebilirsiniz dedi.
  • Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    Biraz daha bekleyelim bakalım.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi vermişler. Benim SOL aboneliği 30 Ocak'ta biteceği halde, Cumartesi gecesi internet üzerinden başvuru yaptım, Pazar günü 2-3 defa arayıp adres vb. teyidi yapıldı ve bağlamak için bugüne randevu bile verildi.

SOL'a hem dün sözlü, hem de bugün faks ve e-posta yolu ile iptal talebimi bildirdim, dönüş bile yapmadılar.
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Gelişmeleri yazar mısınız daha sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saydam330 -- 17 Aralık 2018; 16:53:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Yanlış bilgi vermişler. Benim SOL aboneliği 30 Ocak'ta biteceği halde, Cumartesi gecesi internet üzerinden başvuru yaptım, Pazar günü 2-3 defa arayıp adres vb. teyidi yapıldı ve bağlamak için bugüne randevu bile verildi.

SOL'a hem dün sözlü, hem de bugün faks ve e-posta yolu ile iptal talebimi bildirdim, dönüş bile yapmadılar.
    Siz internetten basvurmussunuz ben telefon ile aradim telefonda suan solda aboneliginjz oldugu icin islem yapamam 2ocaki beklersiniz ama bayiiden yaptirabilirsiniz dedi.

• @tuqoo Turkcell'den Vodafone'a geçiş sürecininde yardımcı oldu, fibermax internet içinde baya deneyimli bir arkadaş tavsiye ederim. Cidden ''müşteri hizmetleri'' adı altında daha önce böyle bir hizmet almamıştım sağ olsun kendisi her şeyi halletti. Ayrıca çok arkadaş canlısı ve güvenilir bir insan olduğu için buraya gelip yorum yapmak istedim. Umarım başka arkadaşlarda yararlanır.
  • 6 senelik sol aboneliğimi bugün iptal edip, millenicom üzerinden sol abonesi oldum 100 mbit sınırsız fiber 89,90 :))

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr34

6 senelik sol aboneliğimi bugün iptal edip, millenicom üzerinden sol abonesi oldum 100 mbit sınırsız fiber 89,90 :))
    Hayırlı olsun. Bağlantı yapıldı mı? Modem ne verdiler?

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Hayırlı olsun. Bağlantı yapıldı mı? Modem ne verdiler?

Alıntıları Göster
    Sağolun, yapıldı aynı modem HG255s verdiler ancak kullanıcı adı ve şifreni veriyorlar yani kendin cihaz alıp kullanabilirsin.

Edit: Statik ip almazsanız %90 cgn ip bloğunda olacaksınız ayrıca statik ipleri müşteri hizmetlerinin dediğine göre sadece 95'li bloktan veriyorlarmış ve ben statik ip aldıktan sonra iptal etmek durumunda kaldım çünkü tanımlanan 95'li ip ile internet sitelerinin yarısına girmiyordu, şuan cgn ip bloğunda sorunsuz kullanıyorum ama ileride ne olacak bilemiyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr34 -- 17 Aralık 2018; 22:4:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lukas31

0532 532 00 00 tarafından arandım.Eski abone olduğum için 12 ay taahhütlü 24 mbit aralık ayı için 100 akn 64,90 tl teklifi yapıldı.1 ocaktan itibaren aknnin kesin olarak kalkacağı 24 mbit limitsiz kullanabileceğim söylendi.Bende kabul ettim.

Benimde 5i1 yerde kampanyası vardı. 24 ay sözleşmesi geçen ay bitti. Cep telefonunu ayrı pakete geçtim. TV+ iptal ettirdim.

Bugün ben kendim aradım. Dediğiniz gibi aynı kampanyaya eski abonemizsiniz diye teklif ettiler.

24mbit 100g kotalı 64,90
    12 ay sözleşme
    1 Ocak tan sonra kota kalkıyor limitsiz dediler.
    Bende kabul ettim.

(Not: Telefondaki arkadaş 24mbit haricinde diğer yukarı tüm hızlarda kotalı aldığınızda 1 ocaktan sonra limitsiz olmayacağını akıllı tarife olacağını kota dolduğunda internetin duracağını söyledi)

• Bugün aklam 17den beri download ve upload hızlarım 100 mpbs. Akn dolmuştu hızım 25 olmalı. Keşke hep böyle olsa. Acaba superonline bir süpriz yapıpta simetrik internete geçer mi? çok mu şey istiyoruz acaba:)

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Peki şuan aktif internetin üzerine vodafone bağlantı yapabiliyormu? Sizinle aynı durumdayım süreç nasıl işliyor merakımdan soruyorum.

• Mersindeki evde süperonline kutusu var sitede. Taşındığımda kutu vardı fakat fiber kablo 1 sene sonra döşendi:) 5 yıldır fiber 50mps paketindeyim.. Modem kapı girişinde takılı modeme 4 5 metre mesafede wifi ile bile 55mps çekiyor. Bu rahatlıktan sonra adsl ile uğraşılmaz dedim kendime.. Yoksa türknet i deneyecektim.. Superonline 1 Ocaktan sonra mutlaka bir atak yapacaktır diye umuyorum.. hali hazırdaki 50mps 200gb kotalı paket netflix olunca zorlamaya başladı..

Beşiktaşlı olduğum için tüm dertlerine rağmen gsmde vodafone kullanıyorum

Önceki gün palmcity vodafone bayinde yukarıdaki tanıtıma denk geldim.. Superonline kutusu olan yerlerde sadece modemi takıp yeni kullanıcı ve şifre ile anında vodafone a taşıyabilirsiniz dediler..

Açıkçası 38 yıldır bu ülkede yaşayan biri olarak hiçbirşeyin öyle kolay olmayacağını bilirim :)

Cesaret edemeyenlerdenim.. Hele önce 1 ocak olsun bir kıyamet kopsun bakalım nolacak fiyatlar :)

• Lukas31 L kullanıcısına yanıt
    Bende bugün aynı pakete geçtim sözleşmem 30 ocakta bitecekti. 1 ocak gelmeden geçeyim dedim. Telefondaki arkadaş 1 ocaktan sonra sınırsız olarak 24mbit kullanacağımı söyledi. Sizce iyi yapmış mıyım?
  • Taahhüdüm bu ay bitiyordu, 85 liraya 24 mbit taahhütsüz olarak devam edeceğimi söylediler bir de ücretsiz ve ek bedel olmadan TV+ kurdular. Ama işkillendim kesin bu işte bi dalavere var. 3 ay sonra TV+ için fatura keserlerse şaşırmam. Gerçi telefonda ısrarla 12 ay ek masraf yok değil mi dedim ama bakalım artık.

• Arkadaşlar benimde taahhüt 27 ocakta bitecek sizce o zamanı mi beklemeliyim yoksa erkenden yaptirmalimiyim.hangisi daha avantajlı olur

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.