Şimdi Ara

Superonline fiber artık Kahramanmaraş'ta (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
1.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zero fear

Hocam 15 TL fark ile gece gündüz 100 mbit paketi alsaydınız keşke. Hafta sonları eziyet olur bu hız..

Hocam hepsini düşündüm. Film dizi için yeterli. IPTV için dersek zaten maçlar akşamdan sonra. Geforce now var. Ondada hız limiti yok zaten ne zaman ölçüm yapsam 50 üzeri çıkıyor.
    Geforce now test sonuçları:
    Superonline fiber artık Kahramanmaraş'ta

Akşamdam sonra 4-5 saat kullanacağım bir hizmet için 130 tl vermek bana pek mantıklı gelmedi açıkçası. ha baktım işime gelmiyor üst pakete geçme şansım her zaman için var.
    başka yerler için nasıldır bilmiyorum ama gerek hat kalitesi gerek kurulumu yapan arkadaşlar hepsi de çok iyi idi.
    Merak edilen birşey olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalıırm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_demir87 -- 30 Ağustos 2021; 15:53:36 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Neihayet bizim sokagada (Tekerek mah.) döşediler, hadi bakalım hayırlısı. İnşallah tahahatüm bitene kadar aktif olur.

• maxser M kullanıcısına yanıt
    Apartman veya site olarak talep de bulundunuz mu?

• Sanrım o aşamaya gelmedi daha

• Biraz geç gelmiş ama olsun hayrını görün tepe tepe 100 mbps kullanın . Fiber hoştur güzeldir gerçek İnternet deneyimi sunar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim. İnşallah darısı diğer İnternet sıkıntısı yaşayan arkadaşların başına.
    Turkcell fiyat olarak tatmin etmese de performans (benim açımdan) benim için 10/10 şu anda.

• mustafa_demir87 M kullanıcısına yanıt

Anladım hocam sizin kullanım tipinize uygunsa sıkıntı yok Superonline fiber artık Kahramanmaraş'ta hayırlı uğurlu olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_demir87

Mutlu Son...
    Uçuran fiber kampanyası Akşam 6 sabah 6 100----diğer saatler 25 mbit
    upload 10 mbit.
    başvurumdam yarım saat sonra gelip 1 saat içinde kullanıma hazır hale getirdiler. (Eski apartman zorluklarına rağmen)

Akşamm18.02

hocam evin içine kabloları dışarıdan mı çektiler yoksa mevcut olan bakır telefon hattını söküp mü ?

• yusuf683 Y kullanıcısına yanıt
    Duvarın yüzeyinden giden bakıp kablo vardı. Onu söktürüp aynı yerden kanal ile fiber kablosunu geçirdiler. Tertemiz bir işçilik ile teslim ettiler hizmeti.
    20 gün sonra müşteri hizmetleri arayıp kurulumda bir sıkıntı yaşayıp yaşamadığını sordu.
    Şu anda hizmet ve ve kalite olarak TT fersah fersah önünde.

• Superonline Karamanlı mahallesine kadar gelmiş Fatih Şekkeli ilkokulu civarını komple kazmışlar hayırlı uğurlu olsun. Çok hızlı çalışıyorlar delmedikleri yer kalmadı adamların 3 - 4 ay içerisinde.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.