Şimdi Ara

Süperonline Fiber Akk Siz Yeni Paketler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
4.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 mbit limitsiz olan tarifenin upload hızı 1 mbit tir, herkesin 5 mbit uploadı yok, bilginize...
  • Şu biz eski 10mbit üyelerinin hızını da biraz artırsalar bari el atmışken. Bi 15-20 yapsalar hiç olmazsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Designer83 -- 10 Mayıs 2015; 21:36:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: etimonster

quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

Selam arkadaşlar süperonline yeni limitsiz paketler çıkarmış Bölgesinde süperonline fiber olanlar şanslı

24 Ay Tahaütlü

25 Mbit Limitsiz 99 tl
    50 Mbit Limitsiz 169 tl
    100 Mbit Limitsiz 299 tl

http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=124&d=akksiz-super-paket-kampanyasi&t=0

AKK dan kurtulmak için bir aşama daha ancak fiyatlar az biraz pahalı.

Olması gereken:
    10 Mbit Limitsiz 39 tl
    25 Mbit Limitsiz 59 tl
    50 Mbit Limitsiz 79 tl
    100 Mbit Limitsiz 99 tl

olsa çoğumuz AKK sız alırız Superonline de bu işten karlı çıkar.

Altyapıyı tamamlasınlar büyük ihtimal yazdığın fiyatlardan hizmet verecekler.

Dörtgözle bekliyoruz.

Tüm AKK ları denedim kota olunca strese giriyorsun bittimi ne kadar kaldı 10 GB da aynı 150 GB da.

Kotasız günleri özledim.

İnşallah dediğiniz gibi olur en kısa sürede +10 TL fazlasına da razıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Ne kampanyadan anlıyorlar nede pazarlamadan. Bir kere 169 TL bile saçma sapan bir rakam. 50 mbit sınırsız internetin 2 haneli rakamlara inmesi gerekiyor.Dünyada ki hız ve fiyatları baz aldığında bu paket için çıkılabilcek maksimum rakam 79-89'dur. Dünyanın en pahalı interneti bizde her sektörde olduğu gibi. 900 lira asgari maaş olan bir ülke için 170 lira internet parası nedir ya resmen dalga geçiyorlar. Devletin müdahale etmesi lazım dicem ama devlet yok ki ortada. Birde 300 küsürden inmiş vay vay vay. İnsanların işine yarayacak 1 tane doğru dürüst kampanya yok, internet sayfalarında farklı isimlerde kampanyalar var fakat hepsi birbirinin aynısı aynı oran ile ya düşük ya yüksek. Mesela en basiti oyuncular için bir kampanya yap Türkiye'de artık ciddi sayıda online oyuncu var binlerce stream yapan yayıncı var dünya çapında twitch trendi var yapsana upload hızı yüksek ve upload kotası olmayan bir paket ne bileyim, kota koyuyorsanda twitch ile partnerlik yap twitch sunucularını kullananlara kota uygulanmasın mesela. Bunuda Gamer paketi olarak pazarla gör bakalım ertesi gün kaç bin kişi başvurucak. download değilde upload ihtiyacı olanlar için 25-10 gibi paketler hazırlasana. Yani gerçekten işe yarar bir şeyler yap, yok yenilik sıfır kampanyalar çöp pazarlama yalan.

Sen cok anliyorsun pazarlamadan.

Senin yonetecegin sirket 2 aya batar gider. Aman diyim muhasebe isine felan bulasmayin siz.

50 mbit sinirsiz internetin fiyatinin 2 haneye dusmelidir'den sonrasini okumadim

Turkiyede herkese kafasina gore 50 100mbit sinirsiz internet vercek altyapi yok. Bu yuzden yuksek hiz pahali. Anlayamadiniz hala sunu.

Yani kisaca Sorarlarsa biz de insanlara 100 mbit net veriyoruz diye havamizi atalim ama ne kadar az insan yuksek hiz kullanirsa o kadar iyidir. Altyapiya yuk bindirmesi acisindan.

Anladiniz mi ? Bu pazarlamadir. Bu bir taktiktir.

Amerikada ki bir akrabaniz turkiyeye geldiginde tv de superonline 100 mbit reklamini gordugunde sormaz "herkes kullaniyor mu memnun mu" diye diyecegi sey "Turkiyede de 100mbit internet varmis" olacaktir.

Firma(ttnet sol vs vs) yaptigi altyapi yatirimina aylik uye kazanimi kaybedimine paralel olarak fiyatlandirmayida uzerine kar koyup belirler.

Sen olaya kendi acindan bakiyorsun. Bir Turk Telekomun Bir Turkcell Mali departmanina gir bakalim isin icinden cikabiliyor musun ?

Biz tuketicilere hava hos tabii verin akksiz 100mbit neti 39tl ye ne guzel yazmasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 25 Mbit akksiz paket tam iyi olmuş ha.Millet TTnette o fiyata 16 mb akkli paket alıyor.
  • Fiyatlar süper.bizim sitede malesef Superonline yok TTNET'e mahkumuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

25 Mbit akksiz paket tam iyi olmuş ha.Millet TTnette o fiyata 16 mb akkli paket alıyor.

Fazla abartmışsınız :)) 24 mbit AKK 75 gb artı telefon içinde 52 TL ödüyorum bir Yıldır bitmek üzere sözleşmem , siteye superonline fiber de geldi karar aşamadındayım , TTnet 24 ay telefon kullandıkça öde şeklinde 59 TL , superonline 49+5=54 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: 12nomurat

quote:

25 Mbit akksiz paket tam iyi olmuş ha.Millet TTnette o fiyata 16 mb akkli paket alıyor.

Fazla abartmışsınız :)) 24 mbit AKK 75 gb artı telefon içinde 52 TL ödüyorum bir Yıldır bitmek üzere sözleşmem , siteye superonline fiber de geldi karar aşamadındayım , TTnet 24 ay telefon kullandıkça öde şeklinde 59 TL , superonline 49+5=54 TL

Herkes senin gibi taahhüt bağlatmak istemiyor yalnız.Abarttığım bir durum yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 12nomurat

quote:

Herkes senin gibi taahhüt bağlatmak istemiyor yalnız.Abarttığım bir durum yok.

Taahhüt olmadan hepsi giydiriyor fiyata malesef

• Çok kafamı karıştırdı bu kampanya.

Ben en eski abonelerden olduğum için 10mbit AKK sız kullanıyorum hala, taahhüdüm de yok. Superonline geçiremiyo da benim gibileri başka tarifeye eski sözleşme olduğu için.

Ama bir kaç ay önce de fiyatı da 49 dan 69 a çıkardılar. O kötü olmuştu.

Aslında 25mbit kampanyayı düşününce 2,5 kat hıza çıkıcam fakat ücretim sadece 30 TL yani %50 den az artacak. Mantıklı gibi duruyor, pahalı ama piyasaya göre makul diyebiliriz.

2 sene taahhüt altına giricez ama ben sanırım geçicem bu 25 Mbit - 99 TL ye.
  • Tam üstteki mesajıma istinaden webislem e söyle bir bakayım dedim. Bir baktım alttaki şekilde bir geçiş yapabiliyor gözüküyorum.

Süperonline Fiber Akk Siz Yeni Paketler

E buna göre 20mbit lik hıza 69 TL ye geçebiliyorum. Farkettiyseniz Limitsiz ve AKK sız hem de. Eğer böylesi mümkünse ben 100 TL ye 25mbit yapacağıma , 69 TL ye 20mbit yaparım, çok ta güzel olur?

Fakat en son buraya baktığımda böyle birşey yoktu, buna eminim, kıllanmadım değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: charnel

Tam üstteki mesajıma istinaden webislem e söyle bir bakayım dedim. Bir baktım alttaki şekilde bir geçiş yapabiliyor gözüküyorum.

E buna göre 20mbit lik hıza 69 TL ye geçebiliyorum. Farkettiyseniz Limitsiz ve AKK sız hem de. Eğer böylesi mümkünse ben 100 TL ye 25mbit yapacağıma , 69 TL ye 20mbit yaparım, çok ta güzel olur?

Fakat en son buraya baktığımda böyle birşey yoktu, buna eminim, kıllanmadım değil.

Tarife paket güzelmiş hocam.

Online işlemde bazen kişinin aboneliğine göre paketler çıkabiliyor. Bence fiyat ve hız gayet makul seviyede. Geçmenizi öneririm.

• 99 TL ye AKK sız 25 mbit internete niyetlenmiştim ama böylece AKK sız 69 TL ye 20 Mbit internete geçmiş oldum. İyi oldu valla. Taahüüt te 1 yıl oldu 2 yıl yerine.

Durduk yerde ödediğim aylık ücret değişmeden internet hızımı 2 ye katlamış oldum
  • Yok yahu bizden adam olmaz elin almanı japonu 60 liraya Gbps hızaar sunar bizde burda bakarız

Sonrada olmaz olmaz böyle fiyat deriz daha çok yolunacağız vede soyulacağız internet konusunda
  • kampanya detaylarinda anlamadigim birsey var:
    quote:

Bu kampanya kapsamında sunulan fiber internet paketleri Adil Kullanım Koşulları’na (AKK) tabi değildir. Dolayısıyla bu kampanya kapsamında ki paketler için AKK sebebiyle indirme (download) veya yükleme (upload) hızlarının düşmesi söz konusu değildir. Turkcell Superonline internet sitesinde (www.superonline.net) duyurulan Adil Kullanım Koşulları’na tabi fiber tarife seçmem halinde, ay içerisinde seçmiş olduğum paketimin veri indirme (download) veya veri yükleme (upload) AKK sınırlarını aşmamı takiben içinde bulunulan ay sonuna kadar indirme (download) hızımın 3 Mbps, yükleme (upload) hızımın ise 1 Mbps olacaktır.

Diyelim superonline'a abone degilim ve superonline'a yeni gececegim, bu paketten yararlanmak icin, hem kotasiz hem akksiz bir superonline fiber tarifesine mi abone olmaliyim once? Yoksa, bu paketi halihazirda kullanirken, kotali bir tarifeye gecis yapacak olursam kota sistemi devreye giriyor, onu mu kastediyor yukaridaki kisim. Biraz kafam karisti

edit: Yani kisacasi, bu paketlerden yararlanmak, superonline'a yeni gecen biri icin ayda toplam ne kadara mal olacak?

edit2: Paket ve tarife ayni sey mi? Degilse arasindaki fark nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A5776C7B6 -- 17 Mayıs 2015; 23:23:54 >

• Guney Kore'de aylik 130 TL 100 mbit sinirsiz internet + TV + telefon paketi veriliyor. Ustelik ulke genelinde neredeyse her yerde olan (metrolar, otobus duraklari vs) wifi sebekelerinde de ucretsiz yararlaniyorsunuz.

Isin pazarlamayla veya muhasebeyle ilgisi yok. Bu is firmalarin basindaki adamlarin bu aksam hangi renk Ferrari'mi kullanayim dusunceleriyle dogru orantili.

Fiber kablonun maliyeti bakir kablonun 1/3 fiyatina geliyor. Zamaninda TT icin calistim oradan biliyorum. Istenilirse fiyatlar bal gibi dusurulur ama ne TT ne de Turkcell fahis fiyatlarindan vazgecmezler. Nasil olsa millet eli mahkum alacak dusuncesindeler.
  • Fiyat yüksek olsada diğer sağlayıcıların fiyatlarını ve tarifelerini görünce bu yanında iyi klaıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: charnel

Tam üstteki mesajıma istinaden webislem e söyle bir bakayım dedim. Bir baktım alttaki şekilde bir geçiş yapabiliyor gözüküyorum.

Çok iyiymiş hocam. Ben de ilk üyelerindenim ve 10mbit sınırsızdayım hala. BİR 20-25 olsa diye bekliyorum ama bizi unuttular sanırım.

Sizin mesajınızı görünce heyecanla baktım siteden fakat bende hız değişikliği sayfası error verip açılmıyor nedense bir türlü. Bu nedenle değişiklik seçeneği var mı göremiyorum. Sayfa bulunamıyor hatası veriyor ilginç şekilde.

Sizin uyguladığınız bir yöntem veya farklı bir şey var mıydı acaba?

• Şu Upload hızının net olarak kaç olduğu konusunda bilgisi olan var mı?

Kimsi 5 demiş kimisi 1.
  • 5 mbit
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.