Şimdi Ara

SUPERONLİNE FİBER ADİL KULLANIMA KARŞI ACİL EYLEM PLANI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.763
Cevap
8
Favori
170.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ağustos bırak bu savsataları, Superonlinedan olduğun o kadar belliki :)
  • Eğer 10 nisana kadar bir değişiklik olmazsa, iptal ederim.Bu durum bir nevi dolandırıcılık.Zaten devamlı yurtdışı çıkışları arızalı, birde üstüne bu yuh yani.
  • Superonline kullanmıyorum ama bu yaptıkları hiç adil değil, verdiğiniz yöntemlerden bir kaçını uygulayacağım.
  • @ağustoss
    Sanki TTNET'de tam sınırsız yokmuş gibi konuşmuş arkadaş, TTNET'in verdiği 1 megabit sınırsızla toplamda 10 megabit fiberden daha fazla download yapılıyor şu anki durumda arkadaşım, neyden bahsediyorsun sen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer.f -- 18 Mart 2010; 23:36:43 >
  • ağustoss arkadaşım o bahsettiğin şeyin süper onlinedaki karşılığı şudur :

20 Mbit'e kadar Limitsiz...15GB kota verirsin aylık 49 TL ye.15GB tan sonra 512/128 kbps hıza düşer.bunu gibi bir tarifeye denk geliyor.
    ama böyle bir tarifede süperonlineda yok.
    TTNet ADSL deki limitsiz tariflerde(Net Limitsiz Olmayanlarda) kota sınırı yoktur. ayda 82 TL verip 4 Mbit bağlatıp dilediğin kadar kullanıyorsun bağlantıyı.
  • superonlıne çalışanı olsam bu kadar saf mesaj mı yazarım arkadasım...

ataşehir ata 2 de oturuyorum....

ilk hizmeti alanlardan biriyiz...sadece sizin bu bilinçli ve kasıtlı haberleriniz benım yazmama neden oldu savsata değil ttnet in sitesinden size kopyaladım...

ADİL kullanım tüm servisler için geçerli...asıl sizin TT yada diğer servislerden olduğunuz belli...Fiber internet sayesınde ayda 15 yılda 180 tl karım var....180 böl 30 da yani 6 ay bedava kullanmakla aynı...

yılın 6 ayı bedava hemde 10 kat hızlı...kandırmayın milleti...en düşük pakette 50 GB KOTA......TTNET tamamında 15 GB kota işte inanmayana TT ana saydan link..

http://www.ttnet.com.tr/web/243-1609-1-1/tur/destek/destek_-_bilgi_bankasi_-_bunlari_biliyor_musunuz_/adil_kullanim_uygulamasi

• Buraya quiknet olan sitelerin site yönetimi telefonlarını da ekleyelim onları da arayalım;

Bizim buradan başlayayım;

Başakşehir 4. Etap Site Yönetimi: 487 12 00 (pbx)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ağustoss

superonlıne çalışanı olsam bu kadar saf mesaj mı yazarım arkadasım...

ilk hizmeti alanlardan biriyiz...sadece sizin bu bilinçli ve kasıtlı haberleriniz benım yazmama neden oldu savsata değil ttnet in sitesinden size kopyaladım...

ADİL kullanım tüm servisler için geçerli...asıl sizin TT yada diğer servislerden olduğunuz belli...Fiber internet sayesınde ayda 15 yılda 180 tl karım var....180 böl 30 da yani 6 ay bedava kullanmakla aynı...

yılın 6 ayı bedava hemde 10 kat hızlı...kandırmayın milleti...en düşük pakette 50 GB KOTA......TTNET tamamında 15 GB kota işte inanmayana TT ana saydan link..

http://www.ttnet.com.tr/web/243-1609-1-1/tur/destek/destek_-_bilgi_bankasi_-_bunlari_biliyor_musunuz_/adil_kullanim_uygulamasi

Senin dediğin 8 megabite kadar sınırsız tarifesi. Ama yok ben 1 megabit alacağım tepe tepe kullanırım diyorsan adam veriyor sana bağlantıyı, indir indirebildiğin kadar. Düzgün okumuyorsun sanırım orayı. Superonline'da böyle birşey yok şuan..

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatherman

quote:

Senin dediğin 8 megabite kadar sınırsız tarifesi. Ama yok ben 1 megabit alacağım tepe tepe kullanırım diyorsan adam veriyor sana bağlantıyı, indir indirebildiğin kadar. Düzgün okumuyorsun sanırım orayı. Superonline'da böyle birşey yok şuan..

+1

Ayrıca ISS lerin nasıl para kazandığından neye baktığından az çok haberi olan biri asıl konunun kaç mbit/s hızla bağlandığınız değil ne kadar bandwith kullandığınızdır.

Aslında hızınız çok da tındır onlar için, hız sadece herkesin aynı anda bağlandığı düşünülerek oradaki nod patlamasın diye koyulmuş bir sınırdır...

Burada superonline ın yaptığı düpedüz para çalmaktır yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpine -- 18 Mart 2010; 23:42:14 >

• bu arada forumun sağında solunca 100Mbit gerçek limitsiz diye reklamlar dönüyordu, noldu onlara?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpine

quote:

Orijinalden alıntı: Wheatherman

quote:

+1

Ayrıca ISS lerin nasıl para kazandığından neye baktığından az çok haberi olan biri asıl konunun kaç mbit/s hızla bağlandığınız değil ne kadar bandwith kullandığınızdır.

Aslında hızınız çok da tındır onlar için, hız sadece herkesin aynı anda bağlandığı düşünülerek oradaki nod patlamasın diye koyulmuş bir sınırdır...

Burada superonline ın yaptığı düpedüz para çalmaktır yani.

İşte anlatamıyoruz ki hocam. Ondan sonra biz anlamıyor, çamur atıyor oluyoruz. Buradaki yüzlerce insan birşey anlamıyor sanırım, bunca çaba "anlayamadıkları" birşey yüzünden herhalde..

• Ağustos hala savsataya devam ediyorsun, arkadaşlar yazıyor okumayıda mı bilmiyorsun Superonline da SINIRSIZ yokkkkkkk bu kadar basit be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrkunLeo -- 18 Mart 2010; 23:46:17 >
  • kendınızı kandırıyorsunuz....
    ben kota sorgulama yapıyorum ay sonlarında 1 kere bile 20 GB kotam olmadı...ki ayda 50 GB haydi haydi yeter...

baktın 50 GB Yetmıyo 20 megabit alırım bende kota sınırı 100 GB olur.....

bana su anda kota sorgulama yapıp hadi ayın 18 ıne geldık tam 50 ıstemıyorum ama 35 GB olan var mı?
  • Ağustoss bu arada herkes senin gibi kullanmıyor inteneti,
    Ben haftada 45 gb veri transferi yapan biriyim, ben bana sınırsız denildiğine güvenerek bağlattım bunu.Senin gibi de amaaa olmazsa olmaz deme genişliğine sahip değilim. Superonline bu kararı alarak ne yapmaya çalışıyor çok merak ediyorum, TTNET'ten hiç bir farkı kalmadı şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterinarius -- 18 Mart 2010; 23:49:59 >
  • Abi site yönetimleri çok söz sahibi bakın kabloları onların izniyle döşediler yönetimin tepesi atarsa uğraşır bunlarla site yönetimlerini de arayalım yazsın herkes
  • quote:

kendınızı kandırıyorsunuz....
    ben kota sorgulama yapıyorum ay sonlarında 1 kere bile 20 GB kotam olmadı...ki ayda 50 GB haydi haydi yeter...

bana su anda kota sorgulama yapıp hadi ayın 18 ıne geldık tam 50 ıstemıyorum ama 35 GB olan var mı?

80`den aşağısını görmedim. Ki çoğu 10Mbit kullanıcısa da yoğun download yapan insanlar. Bence sen bir istisnasın ve kendini kandırıyorsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KovenanT -- 18 Mart 2010; 23:53:48 >
  • Ağustos burda çoluk çocuk yok burda. Ttnetin sınırsız tarifeleri var adil kullanım olayı olmayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpine

Abi site yönetimleri çok söz sahibi bakın kabloları onların izniyle döşediler yönetimin tepesi atarsa uğraşır bunlarla site yönetimlerini de arayalım yazsın herkes

Ben apartmandan söktürtürüm switch'i açıkçası ayarlamak kolay milleti.
  • quote:

kendınızı kandırıyorsunuz....

Al bakalım. Ayın 18'i ve 75gb download. İstediğin 35gb'ın tam iki katı değil mi? Daha bu ay geçtim 20 megabite upload hızını düşürdüler 10 megabitte diye. Geçen ay 10 megabit bağlantıda 150 gb download'ım var, onların da ss'lerini ister misin arkadaşım? Sen az kullanıyorsun diye biz de mi az kullanacağız? Böyle bir mantık mı var ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer.f -- 18 Mart 2010; 23:53:14 >

• amaç o zaten adil kullanımda...

şebeke kaynaklarının en verimli şekilde kullanılmasına ve bu sayede abonelerin internet deneyimlerini en iyi şekilde yaşamalarına imkan tanımak için tasarlanmıştır. Adil kullanım uygulaması, tüm abonelerin interneti kullanmaları durumunda şebeke üzerindeki yoğunluğun dengelenmesi amacıyla uygulanmaktadır.

buda son mesajım.....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.