Şimdi Ara

Superonline Ev Telefonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle saçmalık olamaz. Superonline Ev telefonu bağlatmak için başvurdum biraz önce aradılar, ama gel gör ki internetsiz sadece ev telefonu bağlamıyorlarmış. Halbuki sitelerinde böyle bir şart yazmıyor. Buyrun Okuyun böyle bir şart yok.
    https://www.superonline.net/kampanyalar/ev-telefonu-kampanyalari/super-konusma

11,99 TL'ye telsiz telefon hediye ve 100 dakika her yöne konuşma verdiği söyleniyor ama internet abonesi olma şartı yazmıyor. (Swissvoice ​IH250 hizmeti için fiber internet lazımmış onun durumla alakası yok)

Aneannem cep telefonu kullanamıyor yaşlı. Türk Telekom hiç görüşme yapmadığı halde sabit 33,5 TL fatura kösüyor her ay. Bende alternatifleri araştırırken bunu buldum başvurdum ama dedikleri şey bu. Şartlar arasında yazmıyor internet zorunluluğu.

Sinirlerim tepeme sıçları sabah sabah.

Turknet'in yalın ev telefonu var mı, Biliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAMEHUNTER -- 7 Mayıs 2018; 10:17:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GAMEHUNTER

Böyle saçmalık olamaz. Superonline Ev telefonu bağlatmak için başvurdum biraz önce aradılar, ama gel gör ki internetsiz sadece ev telefonu bağlamıyorlarmış. Halbuki sitelerinde böyle bir şart yazmıyor. Buyrun Okuyun böyle bir şart yok.
    https://www.superonline.net/kampanyalar/ev-telefonu-kampanyalari/super-konusma

11,99 TL'ye telsiz telefon hediye ve 100 dakika her yöne konuşma verdiği söyleniyor ama internet abonesi olma şartı yazmıyor. (Swissvoice ​IH250 hizmeti için fiber internet lazımmış onun durumla alakası yok)

Aneannem cep telefonu kullanamıyor yaşlı. Türk Telekom hiç görüşme yapmadığı halde sabit 33,5 TL fatura kösüyor her ay. Bende alternatifleri araştırırken bunu buldum başvurdum ama dedikleri şey bu. Şartlar arasında yazmıyor internet zorunluluğu.

Sinirlerim tepeme sıçları sabah sabah.

Turknet'in yalın ev telefonu var mı, Biliyor musunuz?

"Bu kampanyadan yeni ve mevcut bütün Turkcell Superonline internet müşterileri, Turkcell Superonline’a sabit telefon numaralarını taşımak veya Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmek kapsamında ses hizmeti almaları ve ilgili süper dakika paketine 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler. "

Superonline internet üzerinden telefon hizmeti verdiğinden, internet olmadan telefon bağlayamıyorlar. Turknet'in de yalın ev telefonu yok bildiğim kadarıyla.

https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/telefon/avantajli-telefon-kampanyasi/02c2a922-3936-4a53-b056-60c17156cb6e?selectedCampaignId=02c2a922-3936-4a53-b056-60c17156cb6e&SelectedVoiceOfferId=64e3f89c-50ca-44b2-8a1c-c858eeb2a1e9

Yalın ev telefonu olarak bildiğim millenicom'un bu kampanyası var ama millenicom nasıldır, memnun kalır mısınız bilmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler. Turkcell Superonline’a sabit telefon numaralarını taşımak demişler yani hattı taşıyıp kullandırmaları lazım diye düşünüyorum.

Madem internet aboneliği şart o zaman Ev telefonu diye ayrı kategori neden açmışlar. İnternet + Telefon şeklinde kategorileri zaten mevcut kaldi ki şartlar arasında açıkça yazmıyor.

Milineum adlı sağlayıcıyı pek sevmedim faturasını ödemek sıkıntı olabilir. fiyatları da cazip değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAMEHUNTER

Teşekkürler. Turkcell Superonline’a sabit telefon numaralarını taşımak demişler yani hattı taşıyıp kullandırmaları lazım diye düşünüyorum.

Madem internet aboneliği şart o zaman Ev telefonu diye ayrı kategori neden açmışlar. İnternet + Telefon şeklinde kategorileri zaten mevcut kaldi ki şartlar arasında açıkça yazmıyor.

Milineum adlı sağlayıcıyı pek sevmedim faturasını ödemek sıkıntı olabilir. fiyatları da cazip değil.

Superonline adsl/fiber internetin vardır. Telefonun Türk telekom'dadır. Telefonu Türk telekomdan superonline'a taşıyarak kullanabilirsin demek istiyor.

İnternet kampanyaları ayrı, telefon kampanyaları ayrı, internet+telefon kampanyaları ayrı. Örneğin internet kampanyasına başvurdun, interneti kullanıyorsun. Aa türk telekom'daki telefonu da buraya taşıyalım, ucuza kullanalım diyorsun. İnternet taahhütünü bozup ceza ödeyip internet+telefon taahhütüne girmek yerine, ayrı bir telefon taahhütü veriyorsun. O şekilde telefon kampanyasından faydalanıyorsun. Ya da istediğin internet kampanyası ile telefon kampanyası bir arada bulunmayabiliyor, ayrı ayrı taahhüt veriyorsun.

https://www.superonline.net/yardim/ev-telefonu/numara-tasima/numara-tasima-hizmetinden-kimler-faydalanabilir

"Numaranızı Turkcell Superonline’a taşıyabilmeniz için Turkcell Superonline Ev İnterneti müşterisi olmanız gerekmektedir."

Onun dışında, internet vermeden sadece telefon hizmeti veren bildiğim kadarıyla Türk telekom, millenicom, extranet var. Extranet paketleri millenicom'dan da pahalı. 15 tl'ye konuştukça öde, 30 tl'ye her yöne 1000 dk var. Üstelik en son başvuruyu sadece bayilerden alıyorlardı. Bayiler de 5 şehirde(Aydın, Denizli, İzmir, Manisa, Muğla) var. Başvurudan sonra her yerde kullanabilirsiniz, sadece başvuruyu bayiden almamız gerekiyor demişlerdi.

https://www.extranet.com.tr/HemenAl/129

Ödemesi millenicom'a göre daha da zor olabilir, bilemiyorum.

Millenicom aralarında en ucuzu duruyor.(En azından internetsiz, sadece telefon olarak) 14 liraya 50 numaraya kadar 3000 dk şehiriçi, şehirlerarası, STH, 444 özel numaraları arayabiliyorsunuz. Gsm hatları aranmıyorsa kullanılabilir. Ya da 22 liraya 200 dk gsm dahil her yöne paketi var. Türk telekom 33,9 liraya 100 dk her yöne veriyor. İnternetsiz, sadece telefon abonelikleri için kötünün iyisi gibi duruyor.

Onun dışında Telekom genel müdürlüğüne gidip indirim talep edebilirsiniz. Tam nasıl yapılıyor bilmiyorum ama, dayım zamanında anneannem için gitmişti. Yaşlı kadın, zor geçiniyor, ödemeyemiyor vs bir şeyler söylemiş, 25 lira gelen fatura 18 civarına düşmüştü. Bu işlemi herkese yapıyorlar mı bilmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.