Şimdi Ara

Süperonline enteresan olay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen ayın 21’inde hızına hız katan 6 ay 100 mbps sonra 18 ay 24 mbps geçtim. Bugün annemi aramışlar (üyelik onun üzerine) tv+ göndereceğiz falan demişler onaylıyormusunuz o da evet demiş (pek anlamaz net işlerinden) bizi farklı bir pakete geçirmişler. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Daha birkaç hafta önce pakete geçmişim 24 ay taahhüt vermişim adamlar beni yeni pakete geçirmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu dalavereler çok oluyor. Firma adı ile arayan taşeronlara inanmayın.
  • TV+ için minimum 50Mbps hız gerek o kutu hızını arttıracak... 24Mbps hızını zaten istemezsin... 100Mbps kullanıpta 24Mbps hız sana az gelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_of_grudge

TV+ için minimum 50Mbps hız gerek o kutu hızını arttıracak... 24Mbps hızını zaten istemezsin... 100Mbps kullanıpta 24Mbps hız sana az gelir...

tv+ ile internet hizinin alakasi yok, farkli vlan kullanir.

@Lackhite tv olduguna gore artik

https://s2.superonline.net/DeviceDocumentLibrary/bireysel/ozel_firsat_turkcelltv.pdf

buradaki paketlere bakin, daha uygunu iyisi olabilir, begendiginiz olursa (ve hala veriyorlarsa emin degilim) superonline arayip iptal birimine baglanin, diger birimler degil, iptal birimi sadece veriyor, onlara bu paketi istediginizi soyleyin.. bir ara ilk 3 ay da bedavaydi

• Gecirdikleri paket buyuk ihtimal kotasinda duran dogru mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nofearl N kullanıcısına yanıt
    SOLNet dedi... hız 20Mbps idi bir süre 20Mbps kullandık TV+ ile 3lü kampanyaya geçincede hızı 50 Mbps yaptılar... bana kalsa minimum hızı 100Mbps yapardım...

==============================
    @cronolda2
    dediğin tarifede akk varsa hız tariyeye göre düşüyor... duran kotalı tarife...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imhotep_of_grudge -- 3 Şubat 2018; 15:1:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.