Şimdi Ara

Superonline'da kaldım Tarife Nasıl Sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Normalde 50 mbps 150 gb akkli paketi iki senedir 70 liraya kullanıyordum. 1 martta bitiyordu ve bende dün millenincoma başvurmuştum. 24 mbps modem dahil 74.90'lık paketi alacaktım. Bugün superonline aradı iptal bildirimim için bana 25 mbps fiber limitsiz interneti 68.90'a verebileceğini 1 ayda turbo indir(100mbps) hediye edeceklerini söyledi. Kabul ettim bende. Sonuç olarak superonline'dan ayrılma nedenim kalite ve hizmet değil fiyat olacaktı. Fakat Bunu kabul ettim. Aynı fiyata 15-20 mbps daha fazla hız için kaliteyi düşürmeyi pek uygun bulmadım açıkçası

12 ay taahhüt var bu arada. millenicom 24 ay istemişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axlrose. -- 28 Şubat 2019; 14:22:45 >

• Bende 8 yıldır so fiber abonesiyim,2 mayıs'ta bitiyor sözleşmem, bugün beni arayıp 15 mbit paketi 80 tl ye verebileceklerini söylediler :) Dalga mı geçiyorsunuz siz benimle dedim,hem hızımı 25 den 15 mbit'e düşürecekler hem 60 tl'den 80 tl ye çıkaracaklar faturamı inanılır gibi değil gerçekten... Sizin paketiniz bence gayet mantıklı,yaklaşık 1 ay önce superonline hesabım uygulmasında 25mbit fiber 65 tl'di ancak şuan da tüm paketleri kaldırmışlar.
  • Güzel fiyat almışsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.