Şimdi Ara

Superonline bu sefer memnunum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hep sorun bildiriyoruz bu seferde böyle dile getircem. 2004 ten beri turk telekom kullanıyordum. hız düşüklüğü akk ping loss gibi sorunlarla yıllarca internetten soğumuştum ama yeni apartmana taşınmamızla birlikte superonline 25 mbit / 5 mbit upload sınırsız tarifesine geçtim. internetle ilgili hiçbi sıkıntı kalmadı. geçenlerde 2-3 gün bazı sitelerde yavaşlık oldu ama oda düzeldi. artık film izlemek oyun oynamak işkence değil. hep olumsuz yorumlar gördüm o yüzden yazayım dedim.

Superonline bu sefer memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostweb -- 10 Kasım 2017; 9:50:31 >

• Fibermi, Vdsl+ mı ?
  • notropil kullanıcısına yanıt
    turkcell'de sadece fiber mevcut diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    Fahiş fiyatlara 24mbps alabilirsiniz
  • açıkçası benim için fiyat 2. planda ilk gelen hizmete bakarım türk telekom 24/2 veriyor turkcell 25/5 ve bana göre turkcell daha kaliteli hizmet sunuyor mobilde görüyorum bunu kaliteli iş yapiyolar dağ başında olsanda o hat çekiyor benim gibi dağ başında şebekesiz kalmıyosun türk telekom farkıyla saolsun bi baz istasyonu koyma gereği duymamış oraya üstelik 15 km mesafede fiber altyapısı mevcutken turkcell altyapısı olsa ona geçerim hiç acımam paraya 25 bize yeterde artar ayda 100 ödemeye raziyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.