Şimdi Ara

SÜPERONLİNE BİNAYA FİBER KUTUSU KOYDURMA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
11.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Evet sokakta var. Rica etsem protokol yöneticisi bilgisi paylaşabilir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kabanbay kullanıcısına yanıt
    paylaşırımda tekirdağ bölgesine bakıyor sanırım bu kişi. ama bulunduğun bölgedeki kişinin nosunu sorabilirsin.
    öm attım
  • pegasus_2 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

• fiber geldi binaya şimdide turcelin diğer firmalara satış açmasını beklemem gerektiği söyleniyor.
    bu konu hakkında bilgisi olan varmı? vodafone internetimi nakil ettiremiyorum?
  • güncel
    Superonline ile görüştünüzmü onlardan yeni abonelik alacakmış gibi altyapı sorgulatın eğer adreste fiber gözüküyorsa diğer firmalarda anlaşmalı oldukları size hizmet sağlayabilir. Özellikle şu ortak altyapı olayıyla vodafoneye hemen düşmesi lazım sisteme girildiğinde malum türksat vodafone superonline altyapılarını ortak kullanmaya başladılar.
  • teknoloji41 T kullanıcısına yanıt
    Dediyiniz gibi sordum superonline'ye hocam.onlarda altyapi goremedi. Sikayet olusturduk ilgileneceklerini soylediler. Henuz aktif edilmemis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    O zaman sistemin aktif edilmesini beklemek gerekir. 1 ayı bulmaz tahminen sinyal verilmesi.

İns uzun surmez hocam.yoksa dondurmam gerekecek hatti . Ne zaman satisa acilacagina dair surede vermiyolarki,bende ne yapcagima karar veriyim.

Aktif edildi hocam.uzun baskilarim sonucumu bilmiyorum hizli oldu

• *** çok saygıdeğer yöneticin başvurmazsa olmaz tek yol yönetici seçilip senin protokolü başlatman... ama sendeki bunak mudiler çoksa şansın yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus_2

fiber geldi binaya şimdide turcelin diğer firmalara satış açmasını beklemem gerektiği söyleniyor.
    bu konu hakkında bilgisi olan varmı? vodafone internetimi nakil ettiremiyorum?
    Bask'ın bağlantıları yapıldıysa genel merkez onayı kalmıştır. Onun içinde bölgeden gelip projede problem olmadığına dair rapor hazırlayıp genel merkeze yolluyor. Bana da ilk dedikleri 1 ay'ı bulacağıydı ama benim yöntemlerim biraz farklı olduğundan bezdirdim adamları 2-3 gün içersinde sinyal verildi.
  • Meturas kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi benimde baskılarım ve bütün mecralara şikayetimden sonra 1 hafta içinde sinyal verildi :)
    toplamda fiber başvuru, bağlanma süreci 30-40 günü buldu.
  • hep aynı şeyleri okumaktan sıkıldım. biri Allah rızası için nasıl sonuç alacağımı neler yapmam gerektiğini söylesin. 110 liraya 2 mbps hız alıyorum.

yeter bu kadar kazıklandığımız.
  • Arkadaşlar benim de sokakta süperonline fiber var fakat apartmana çekilmedi. Ne yapmam gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musta2 -- 1 Eylül 2020; 12:28:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khrmndgn

hep aynı şeyleri okumaktan sıkıldım. biri Allah rızası için nasıl sonuç alacağımı neler yapmam gerektiğini söylesin. 110 liraya 2 mbps hız alıyorum.

yeter bu kadar kazıklandığımız.
    Ben de size yakın durumdanım ama bu ülkede yapacak bir şey yok 6 yıl oldu sağım solum önüm arkam binalar fiber, bizim apartmana hiç biri getirmiyor.
  • Beyler selamlar Vodafone talep nasıl oluşturabilirim ?? Binaya fiber çektiricem

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.