Şimdi Ara

Superonline aradı bedavaya hizmet?!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Superonline müşteri hizmetlerinden telefon ettiler, halihazırda kullandığım tarife 50 mbps 100 gb akk, Turkcell TV'nin de içinde olduğu bir kampanyaya geçmemi istediler. İnternetimin akk'sını 125 gb'a arttıracaklarmış ve ilk üç ay fatura ödemeyecekmişim. (79,90 x 3 = 240 TL civarı) Üstelik herhangi ek bir ücret alınmayacakmış aynı tarife parasını ödemeye devam edecekmişim.

Televizyonumun bozuk olduğunu zaten fazla kullanmadığımı söyledim. Olsun biz modeminizden sinyal alımı yaparız kullansanız da kullanmasanızda bu tarifeye geçişinizi sağlarız dediler. bilgisayar ve tabletten de kullanabileceğimi söylediler ama benim aklıma yatmadı bu iş.

Hem bedavaya Turkcell TV kullandıracaklar, hem ilk üç ay bedava internet kullanacağım, hem de akk 125 gb'a çıkarılacak.

Bu işte bir bit yeniği var mıdır? Kullanan var mı bu tarifeyi? Sinyal alımı dedikleri tam olarak nedir?

• Doğrudur bende o paketi kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WP Maokai kullanıcısına yanıt
    Sinyal alımı dediği yani adam diyor ki ben bu lokasyona sinyal veriyorum (hizmet) televizyona bağlayıp izlemesi kendine kalmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    tv plus akk kotasına yansıyor mu yoksa akk'dan muaf mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giantballs

tv plus akk kotasına yansıyor mu yoksa akk'dan muaf mı

Akk dan Muaf, aynı ağ üzerinden tv plus+ nın bağlı olduğu modeme bağlanarak izlediğinde, cihazdan, pc den, telefondan AKK işlemiyor.
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cavap için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.