Şimdi Ara

Silinsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
127.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı işlemi turkcell en yakın uygulamasından da yapabiliyorsunuz, en yakın uygulamasında sağ bölümde turkcell superonline seçerek o bölgede ki apartmanları bile gösteriyor
  • Pek güvenmeyin arkadaşlar oradaki sisteme.. Ben kendi bulunduğum mahalleyi seçiyorum ama hizmet yoktur uyarsı veriyor.. Halbuki 7-8 aydan fazladır kullanıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckaan35 -- 3 Temmuz 2013; 20:27:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .: mds :.

keçiören de hiç biryerde yok.

Şenlik de var hocam kullanıyorum. Geçen hafta da TTnet fiber başladı ve aralıklarla binalara tabela koydular :D
  • bende fiber altyapılı kiralık ev arıyorum internettede kısıtlı ya bütün ordaki siteleri tek tek aricammı
    sahibindende kısıtlı herkez yazmamış tabi ayrıntıları
  • Ben buraya hattımda fiber olup olmadığını öğrenmek için adresimi yazsam başvurmuş olurmuyum acaba?Başvurmak istemiyorum da
  • ttnete rakıp olması guzel.20 gun oldu.ttnet basvurusu yaptım sozlesme ımzaladım hala baglantı yapamadılar.ankara cankayada.bu kadar kendını bılmez umusamaz olmus ttnet.ne bır kımse gelıyor bakmaya nede yardımcı oluyolar.ınsanlıktan cıktım ıyıce bunlar yuzunden
  • bende fiber var ama kendi sayfasında yok gözüküyor
  • nocnoc kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, 2 yıldan fazladır abonesiyim, benim evin olduğu yeri de yok gösteriyor, yeni abone istemiyorlar herhalde .
  • Hangi ilde var yok konusunda işe yararda, sehrin neresinde var neresinde yok konusunda kullanişsız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Güzel bir uygulama
  • Ankara'da superonline fiber altyapısı yok denecek kadar az bunu görmüş oldum.
  • Yok arkadaş yok ya bizim mahalle yokluk bölgesi hiç kimse yatırım yapmıyor
  • arkadaşlar bayrampaşa / yıldırım mahallesinde oturuyorum superonline fiber internetten yararlanabilir miyim
  • Arkadaşlar şimdi Öveçler'de yok gözüküyor. Fakat wifi ile çeken Superonline'nın interneti var kafam karıştı
  • Selamlar Forum Sakinleri
    Benimde Kendime ait Sitelerim var Bende Hosting Almak içinwww.Ozlubilisim.com Adlı internet sitesinden Tayfun Küçük Adında Sahıstan İRC RESELLER VE RADYO PAKETİ ALDIM GÜYA BEN ÖYLE SANARKEN AMACI TUZAKMIŞ MEОER PAYPAL SANAL ÜRÜNLERE GARANTİ VERMİYORMUŞ OYLE BİR HAZIRLIKLI BİR DOLANDIRICILIОA DÜŞTÜM Kİ ARKADAŞLAR..BENİM SEKERSHELL FİRMASINDA OLAN YEDEKLERİMİDE ÇALMIDIОIYETMİYOR GİBİ ALEMDESİN.NET ADRESİNDEDE YAYINLADI..BENDE TELEFON KAYITLARI VAR BENİ OYALADI PAYPALDA ŞİKAYET ETMİŞTİM SANAL ÜRÜNLERE DESTEK VERMEDİĞžİ İÇİB BU GİBİ DOLANDIRICILARA GÜN YÜZÜ DOОUYOR..BENDEN BAŞKA KİMSENİN CANI YANMASIN..OZLUBİLİM TAM BİR DOLANDIRICI OLUŞUMDUR İNANMAYINIZKESİNLİKLE SİZİNDE PARANIZ ÇÖPE GİTMESİN BENDE TELEFON KONUŞMALARI KAYITLIDIR SKYPE YAZIŞMALARI VE MAİLLERİ TAYFUN KÜÇÜK ADLI KİŞİ MADRABAZ DOLANDIRICI KAN EMİCİ BİR AHLAKSIZDIR..
    www.ozlubilisim.com adresine girin bakınız verdiği telefonu nu bile başka tele yönledi ki kaçıyor.. Kandırılmayın ahali adım adresim telefonum belli karalama politikası yapmıyorum herşey elimde resmen dolandırdı..KAMU VİJDANI İÇİN ALLAH İÇİN PEYGAMBER AŞKINA BU KONUYA KAYITSIZ KALMAYINIZ..
    ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN DİN

• Turk telekomun alt yapısı var bizim sokakda apartmanın girişine kadar var türk telekomun sitesinde gösteriyor ama süperonline ye falan geçmek istiyorum fibere geçmek istiyorum yani. Turk telekomun alt yapısını kullanarak süperonlineye geçebilir miyim ?
  • malesef geçemezsin süperonline altyapısı heryerde yok.
  • Antalya'da bile sadece Muratpaşa'da var. Ne biçim çalışma sitilleri var ben anlamadım :)
  • bizim binada var gösteriyordu başvuru kaydı oluşturdum telefonla arayıp fiber olmadığını söylediler bide üstüne adsl ye geçmek istemezmisiniz diyorlar küfür gibi
  • yav bunda bile akk var arkadas ne anladik bu isten ttnete devam
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.