Şimdi Ara

Superonline altyapı çeker mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Müşteri hizmetlerini aramıştım bulunduğum bölgeye yatırımınız var mı diye, üst sokaktaki bir siteye altyapı çekiyoruz başvurun belki gelebilir falan dediler. Site ile aramdaki mesafe 100 metre falan en fazla. Yalnız şöyle bir sıkıntı var bulunduğum bina 9 daireli ve genelde yatırım yaptıkları sitelere oranla ufak bir bina. Sizce altyapı çekerler mi yoksa oyalarlar mı sadece?

• Daire sayisi eskiden dertti. Baska problem olmazsa cekerler. En iyisi bolge bayisine gitmek.

• nofearl N kullanıcısına yanıt
    bölge bayisi TT genel müdürlüğü gibi bir şey mi oluyor hocam?
  • nofearl N kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar pek benim bölgemde kalmıyorlar ama, yardımcı olurlar mı? En yakını 6km falan sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: themelly

Hocam bunlar pek benim bölgemde kalmıyorlar ama, yardımcı olurlar mı? En yakını 6km falan sanırım.

6km yakın sayılır, antalya'da 1 tane var mesela. zaten plandı kazıydı falan burada çalışanlar yürütüyor. önden telefonla da sorabilirsiniz ama gidip görüşüp ilgilinin cep no almak bence en iyi yol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofearl -- 7 Ekim 2020; 23:24:10 >
  • 100 metre yakın sayılır benım 20 metre karsımda 20 metre sol ve sagımdakı bınalarda altyapı var. Bilin bakalım bende alt yapı var mı ? 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.