Şimdi Ara

Superonline almayin . Madur ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet modemleri bozuldu internetsiz kaldik .uzaktan ogrenim goruyor kardesim oda madur oldu yapmasi gereken projeleri var yapamadi . Her neyse superonline aldik ama lanet olsun illa kendi modemini kullanacaksin wan sifresini vermiyor ee simdi modem bozuldu
    Musteri hizmetlerine 3 gun dur soyledim sorun 24 saat icinde cozulecek dendi ama hikaye
    . Sifresinide vermiyorlar bi modem alip kullanalim oda yok neymis efendim kar yagiyormus bilmem ne calismiyorlarmis ulan ben nasil geldim beylikduzunden is yerime levente haa. Madem vermiyosun sifreyi ozaman sorunu cozeceksin o kadar basit . Resil bir firma almayin bu huyu cok kotu hele musteri hizmetleri yok bilmem ne hatlarimizda yogunluk yasaniyor mus. Yalaninizi yiyim sizin
    Hizmet verin o moktan modemi dayatmayin sozde 5ghz gerİ zekali modem lanet olasi .

• Kullanıcı şifrelerini vermiyorlar diye bir şey yok dostum. Mesaj at 2220 ye mesaj olarak geliyor.

Ben attım geldi cevap kullanıcı adı ve şifre var. Superonline den gelen Huawei modemi beğenmediğim için Kendi modemim olaran Airties kullanıyorum. Sorun yok yani bende.

http://www.superonline.net/kurumsal/yardim/internet/adsl-/adsl-kullanici-adi-ve-sifremi-nasil-ogrenebilirim
  • compuman C kullanıcısına yanıt
    konuyu açan kişi beylikdüzü dediğine göre superonline fiber kullanıyor sanırım

fiber de superonline nın verdiği modemden başka bir modem kullanamazsın vermiyorlar şifreyi
  • en ilgili superonline bana göre memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t ulpa r -- 10 Ocak 2017; 6:7:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: compuman

Kullanıcı şifrelerini vermiyorlar diye bir şey yok dostum. Mesaj at 2220 ye mesaj olarak geliyor.

Ben attım geldi cevap kullanıcı adı ve şifre var. Superonline den gelen Huawei modemi beğenmediğim için Kendi modemim olaran Airties kullanıyorum. Sorun yok yani bende.

http://www.superonline.net/kurumsal/yardim/internet/adsl-/adsl-kullanici-adi-ve-sifremi-nasil-ogrenebilirim

Fiber kullanıcılarına vermiyorlar. Ayrıca fiberde modem değil router veriliyor .

• Bundan bilgim yoktu. Arkadaş fiber olduğunu belirtmemiş. Bende adsl var. kullanıcı adı ve şifreyi mesajla aldım. Kendi modemimi kullanıyorum.
  • sorunun kaynağı taşeron şirket... sen modemi götürünce yada arızalı kydı açtırınca en azından modemi kontrol etmeleri gerekir... wan şifresini vermemeleride başka saçmalık modemde onlara özel Root şifresi var onuda saklıyorlar...
  • router yazılımında kendisini modem diye tanımlıyor... routerların yazılımıda 5 kuruş etmez 150TL istiyorlarmış... VoIP destekli olunca alternatifini bulmak zor bulsanda ucuz değil...
  • ttnetten superonline geçiş yapmıştım 5 gündür gelip internet bağlamadılar kapatırmak için baya çbaladım suan ttnet geri döndüm kullanmadığım internet para istiyorlar borcunuz vardır diye mesaj geciyorlar
  • Böyle konu başlıklarını şikayetvar.com yönetimi gibi forum.donanım haber yönetimi de değişmesi lazım.

yakında superonline almayın modemin üzerine sinek kondu diye konu açacaklar...
  • TT personelleri iftira atıyor dh uyuyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.