Şimdi Ara

SuperOnline Aldım Seçenek Yoktu!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar Türk Telekom dan internetsiz ev kalmasın kampanyası ile eve internet bağlattım yaklaşık 15-16 gün anca oluyor, internetten hiç memnun değilim binamıza süperonline fiber altyapı çekilmiş ben bağlattıktan 4 gün sonra süperonline dan gelen bayi satış elemanları 500 TL ye kadar cayma bedelinin karşılandığını söyledi Türk Telekom 650 TL ye yakın bir rakam çıkardı bunun içinde modem ve aktivasyon ücreti de var bayi elemanları bunun 500 TL sini karşıladıklarını söyledi ama ben onlara güvenemediğim için süperonline müşteri hizmetlerini aradım modem ve aktivasyonun karşılanmayacağı söylendi başına böyle durum gelmiş bir arkadaş var mı nasıl bir yol izledi 500 TL bedeli karşılatabilen oldu mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Bulundugum yer şanliurfa ilçesi netspeed bagli afyonda nasil olmaz aklim ermedi alt yapi turktelekomun olmasi lazimdi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum netspeed Denizli de bana 200 km metre ve 150 km metre mesafede

• kral_bAŞKent K kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum fakat benim kendi bina altyapısı yok yani bağlıyorum beğenmez İsem nakil yaparım resim belge ile yaparim

• kral_bAŞKent K kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilmiyorsam eğer superonline 650TL'nin 500TL'sini ödemiyor ve faturanızdan düşüyor. Yani siz 650TL telekoma ödeyip öyle iptal edebilirsiniz. Eskiden böyleydi değiştiyse bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.