Şimdi Ara

Superonline Adsl 8mbit sınırsız net 34,90 modemle 39,90 / Kampanya sona erdi. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.132
Cevap
47
Favori
76.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

quote:

Orijinalden alıntı: blueyed

dostlar bizim evde sabit telefon hattı yok, böyle bir durumda bu kampanyadan yararlanabilmem mümkün mü? sadece adsl hizmeti almak istiyorum, telefon bağlantısı istemiyorum. mümkün mü?

maalesef sadece telefon abonesi olanlar için bu kampanya. zaten piyasadaki bütün kampanyalar, aski belirtilmedikçe telefon abonesi olanlar için. yalın adsl kampanyaları ayrı oluyor.

cevabınız için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar modem ayarı için kullanıcı adı bölümüne sms le gelen müşteri numarasını mı yazıyoruz?Su an adsl sinyali var fakat nete bağlanmıyor.
    Neler yapmam gerektigini anlatacak biri var mı?

• murat bey'e iki gün önce hat sahibinin kimlik fotokopisini üzerine yazılması gereken bilgilerle mail attım. cevap yok hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 22 Aralık 2012; 21:35:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Arkadaşlar modem ayarı için kullanıcı adı bölümüne sms le gelen müşteri numarasını mı yazıyoruz?Su an adsl sinyali var fakat nete bağlanmıyor.

benim ttnet ayarlarım bu şekilde; belki sol ün de aynısıdır, modem ayarlarını atayım belki işine yarar:

Superonline Adsl 8mbit sınırsız net 34,90 modemle 39,90 / Kampanya sona erdi.

kullanıcı adı ve şifreni kullanıcı adı ve şifreye gireceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 20 Aralık 2012; 16:36:41 >

• 2 gun once aradilar teyit aldilar . Hala sifre gelmedi sms ile.

• bende benim evdeki ve annemin evindeki hatları geçiş için murat beye gerekli belgeleri gönderdim bakalım. bekliyoruz şimdilik...
  • quote:

Arkadaşlar modem ayarı için kullanıcı adı bölümüne sms le gelen müşteri numarasını mı yazıyoruz?Su an adsl sinyali var fakat nete bağlanmıyor.

hayır, o webden hesabını kontrol etmek için verdikleri müşteri nosu ve şifre,
    ikinci bir mesaj olarak modeme gireceğin kullanıcı adı ve şifre gelmesi gerekiyor.
    kullanıcı adının uzantısı @tellcomadsl olmasıb gerekiyor.
  • quote:

aYNI SORUN BENDE DE OLMUŞTU

xxxxxxxx@tellcomadsl

şeklinde yazın kullanıcı adını...

.net
    .com

gibi değil
  • Tum cavaplar için tesekkur ediyorum.
    Kullanici adimi tellcom olarak girdiğim icin hata veriyormus.
    Mesajda tellcomadsl oldugu cok net degildi,adsl sifreniz gibi duruyodu.
    Ttnet de ortalama 3 mbit hizim 7mbit e cikti Su an iyi gibi
    Pazartesi basvurdum bugun sifirdan adsl acildi.Gecis yapanlar icin daha kisa surecektir.Murat bey beni kurumsal gostermis sözleşme gormedim henüz.Ne film döndü bilmiyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

aYNI SORUN BENDE DE OLMUŞTU

xxxxxxxx@tellcomadsl

şeklinde yazın kullanıcı adını...

.net
    .com

gibi değil

bakalım biz ne vakit geçeceğiz
  • Bende dun gerekli seyleri mail attim ama daha geriye donen olmadi. Ne mail ne de arama. Bekliyoruz bakalim. Gecis icin basvurdum ben

• bende başvuruyu yaptım bakalım nasıl olacak. TTnetten ücret haric memnundum.
  • Birkaç sorum olacak.Belli bir taahhüdü var mı ve bu ne zamana kadar sürecek?Bri de download sürekli 8 mb mi yoksa belli bir süreden sonra düşüyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k35 -- 22 Aralık 2012; 13:26:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k35

Birkaç sorum olacak.Belli bir taahhüdü var mı ve bu ne zamana kadar sürecek?Bri de download sürekli 8 mb mi yoksa belli bir süreden sonra düşüyor mu?

ilk mesajı oku
  • arkadaşlar bu işi sadece murat bey mi yapıyor? murat beyi cebinden aradım ama açmadı bende nesaj attım ona da cevap vermedi. yardımcı olabilecek var mı?
  • Ttnet bu ay 59 liradan, 63 iraya çıkarmis. Az once e-faturada gördüm.

• 4 gün önce mail attım sözde müşteri temsilcisine, telefonla ulaşmak zaten imkansız, mail'lere bile cevap vermiyor. sol'ün sitesinde bu kampanpa zaten 39tl, 4 lira için lakayıt müşteri temsilcisinin ağız kokusunu çekmek ve peşinden koşmak istemeyenler siteden başvurup daha hızlı sonuç alabilirler:

http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=36&d=engel-tanimayanlar---adsl&t=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 22 Aralık 2012; 21:35:46 >
  • beyler müşteri numarası geldi ama kullanıcı adı gelmedi ne zaman gelecek bu yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

4 gün önce mail attım sözde müşteri temsilcisine, telefonla ulaşmak zaten imkansız, mail'lere bile cevap vermiyor. sol'ün sitesinde bu kampanpa zaten 39tl, 4 lira için lakayıt müşteri temsilcisinin ağız kokusunu çekmek ve peşinden koşmak istemeyenler siteden başvurup daha hızlı sonuç alabilirler:

Engelli vatandaşlarımızın, gazi ve şehit yakınlarımızın yanındayız.

böyle bi bilgi var, siz bu kategorideyseniz koşmanıza gerek yok. Benim koşmam gerek..

• quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

4 gün önce mail attım sözde müşteri temsilcisine, telefonla ulaşmak zaten imkansız, mail'lere bile cevap vermiyor. sol'ün sitesinde bu kampanpa zaten 39tl, 4 lira için lakayıt müşteri temsilcisinin ağız kokusunu çekmek ve peşinden koşmak istemeyenler siteden başvurup daha hızlı sonuç alabilirler:

böyle bi bilgi var, siz bu kategorideyseniz koşmanıza gerek yok. Benim koşmam gerek..

quote:

Engel tanımayanlar! İnternetiniz size özel indirimle, ayda sadece 19 TL'den başlayan fiyatlarla!

böyle bir ibare var, ben mi yanlış anladım bilmiyorum. şehit ailesi veya engellilere ekstra indirim var. diğer türlü kampanyalı fiyatı 39tl yazıyor

edit: evet sanırım yanlış anons oldu açıklamaları okumadan link attım fiyatı görünce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 22 Aralık 2012; 23:57:24 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.