Şimdi Ara

Superonline abonelik TTelekom kablo çekme?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superonline'a adsl için başvurdum ttelekomun 15 gün içinde gelip kablo çekeceğini sonrada 2 gün içinde internetimi bağlayacaklarını söylediler ama kafam o an çok dolu olduğu için sormayı unuttum, ne kablosu olabilir bu? Telefon kutusu var ve dairelere kablolar çekili hep

Edit;
    Ve tabiki gelip giden olmadı bir gün ttnetten kapıya geldiler kutuya gelen kablonun bağlı olmadığını söylediler sonra kapı kapı dolaşıyoruz 2-3 kişi abone olursa 5 gün içinde bağlantınızı yapıp interneti kullanılır duruma getiririz dediler sözleşme yapıp taahhüt aldılar tabi oda yalan oldu kablo falan bağlayan yok binaya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BehzatÇ. -- 30 Kasım 2014; 19:13:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• telekom kablo çekmez. var olan hatta sinyal verir. eğer yoksa siz kendiniz elektrikçi çağırıp dairenize hat çektirirsiniz. sonrasında kurulum için ekipler gelir.

• cruel35 kullanıcısına yanıt
    Yazdığım gibi zaten dairelere çekili kablo, ama 15 gün beklicem telekomdan gelmeleri için ne için gelecekler onu merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BehzatÇ. -- 20 Kasım 2014; 23:31:39 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BehzatÇ.

Yazdığım gibi zaten dairelere çekili kablo, ama 15 gün beklicem telekomdan gelmeleri için ne için gelecekler onu merak ettim

hat çekili ise sinyal vermek için geleceklerdir. çok kısa bi işlem zaten. neden bu kadar uzun süreceği düşündürücü. randevu için telekomdan aradılar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cruel35

quote:

hat çekili ise sinyal vermek için geleceklerdir. çok kısa bi işlem zaten. neden bu kadar uzun süreceği düşündürücü. randevu için telekomdan aradılar mı?

Başvurumu pazartesi yaptım hala aramadılar, 15 gün dedikleri için bende üstüne düşmedim daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cruel35

quote:

Başvurumu pazartesi yaptım hala aramadılar, 15 gün dedikleri için bende üstüne düşmedim daha

Hocam ben Perşembe Başvurdum.. Cuma Hattı Daireme tanımladılar.. Bu günde modem kurulumuna geldiler.. Ama ben aradım ve acele etmezseniz farklı bir internet firmasına bağlanacağım diye uyardım..

• Ttnet bu konuda cok yavas 7 günde geldiler bana kablo çekmediler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustalar konuyla pek alakalı değil ama benim bir sorum olacak 150m toprak altından kablo çekmeyi düşünüyorum cat5 mi olur 6 mı herhangi bir switch takma imkanı yok net gelir mi gelirse çok mu yavaş olur.? Acil yardım lütfen

• Ve tabiki gelip giden olmadı bir gün ttnetten kapıya geldiler kutuya gelen kablonun bağlı olmadığını söylediler sonra kapı kapı dolaşıyoruz 2-3 kişi abone olursa 5 gün içinde bağlantınızı yapıp interneti kullanılır duruma getiririz dediler sözleşme yapıp taahhüt aldılar tabi oda yalan oldu kablo falan bağlayan yok binaya..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.