Şimdi Ara

Superonline'a geçmeden önceki sorularım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bir kaç başlık okudum ancak kafamda tam bir kıyaslama yapabilmem için kullanıcıların yorumlarına ihtiyaç duyuyorum. Kimi TTnet ve Superonline kullanıcıları adil kullanım kapsamında hız düşümüne uğrarken, kimileri uğramıyor. Ben şu anda 8mbit'e kadar olan 15gb'dan sonra hız düşen tarifedeyim TTnet'in, Superonline'a bakacak olursak 10 mbit'e 49 lira diyor ve aynı fiyata daha fazla hız ve 50 gb adil kullanım sırını koyuyor doğru anladıysam. Tek sorun fiberin her yerde olmaması ve sanıyorum burada var.

Superonline kullanıcıları olarak internetin performansı TTnet'e göre nasıl? Ben hız konusunda TTnet ile şu an mutluyum, superonlinea geçersem mutluluğumu korumuş olur muyum ? :) Kısacası Superonline 10 mbit'e geçmek istiyorum çünkü 15 gb çok az. Kullanıcılar olarak

1) Hız düşümü yaşama ihtimali TTnet'e göre daha mı düşük?
    2) Hız stabil mi? Teknik sıkıntılardan arınmış mı?
    3) Adil kullanım dedikleri kota 50 gb mı gerçekten?

Şimdiden teşekkür ederim, forumda başlıklarda bazı sorulara cevap bulabilsem de bunlar kafamda netleştiremediğim konular o yüzden başlık açmayı uygun gördüm.

• quote:

1) Hız düşümü yaşama ihtimali TTnet'e göre daha mı düşük?

Türkiye'deki tüm SOL ve TTnet aboneleri bu foruma üye olmadıkları için böyle bir genelleme yapmanın imkanı yok!

quote:

2) Hız stabil mi? Teknik sıkıntılardan arınmış mı?

TTnet den bir farkı yok.Sorun çıktığında MH leri ile boğuşmanız gherekiyor.

quote:

3) Adil kullanım dedikleri kota 50 gb mı gerçekten?

Download hızınızın 5 kat GB, upload hızınızın 10 katı GB.
  • Cevabınız için teşekkürler, bulunduğum yer hem superonline binası hem de ttnet binasıyla aynı mesafede, kendi binalarının olduğu yerde çok sorun olmaz herhalde diye kendimi avutmak istiyorum :)

TTnet cayma bedeliyle ilgili bir şey bulamadım, kampanyadan faydalanmamıştık diye hatırlıyorum ama ne olur ne olmaz, kendi sitelerinde de göremedim. Bununla ilgili bir bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.