Şimdi Ara

SüperOnline 7 Aralık rezaleti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, şuan tam bir saat belki daha fazladır internet erişimim yok. İnternetin kesilmesi kısmını kabul ediyorum. Dünya hali bir sorun sıkıntı olmuş olabilir. Kabul etmediğim nokta ise müşteri çağrı merkezine yapmıs ve robot sesinden başka birşey duyamadığım iki telefon çağrım. Biri 12dk biride tam 30 dk temsilci bekleme ile sonuçlanmıştır. İnternet üzerinden iş yapıldığı için kesinti önemli bizim açımızdan. Varmı benim gibi şuan veya yakın bir tarihte benzer sorun yaşayan arkadaşlarımız merak ettim. Herhangi bir planlı çalışma bilgisine ulaşamadım. Hayırlı geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efemelih -- 7 Aralık 2016; 4:16:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• forumda ki çoğu kişi süperonline övüyor
    en çok şikayeti gene süperonline alıyor

arkadaşım süperonline kullanıyor ve adamın 2 günde bir rutin internet kesintisi var
    kullanmayın kullandırtmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDsLorien

forumda ki çoğu kişi süperonline övüyor

arkadaşım süperonline kullanıyor ve adamın 2 günde bir rutin internet kesintisi var

Peki Superonline fiber mi adsl mi kullanıyor?
    Konuyu açan arkadaş için de sorum geçerli.
  • MDsLorien kullanıcısına yanıt
    Övenler genelde fiber kullanıyorlar ya da altyapıları iyi ve bir sorunla karşılaşmamışlar. Ama ADSL kullanırken hele bir sorunla karşılaşın, o zaman görürsünüz ne kadar güzel(!) müşteriye muamele yaptıklarını. Çorap söküğü gibi gelmeye başlar sorunlar. Biz ne kadar yazsak da yine de Superonline ADSL almak isteyenler var. Artık onların kendi tercihi
  • Diğer ISS ler ve Telekom arasındaki anlaşmazlığın bedelini vatandaş ödüyor. Bugünkü gazete haberi şu şekilde:
    "ADSL’de kavga var
    Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Doğuş Kuran, Türk Telekom’un uygulamaları sebebiyle ADSL internet bağlamakta büyük sıkıntı yaşadıklarını belirterek, “Dengesiz rekabet yüzünden 11 ayda 87 bin müşteriye internet bağlayamadık. Halkın mağdur olduğu yetmiyormuş gibi gelir kaybımız 52 milyon liraya ulaştı” dedi."
    "
    Haber Detayı: [link=http://www.turkiyegazetesi.com.tr/teknoloji/426456.aspx][/link]
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagriyil

quote:

Orijinalden alıntı: MDsLorien

forumda ki çoğu kişi süperonline övüyor

Peki Superonline fiber mi adsl mi kullanıyor?
    Konuyu açan arkadaş için de sorum geçerli.

DSL bağlantısı
  • 100mbit fiber kullanıyorum 4 senedir.

• bende iptal ettireceğim ofistekini bu gün bir gitti ne telefon var ne internet telefon hattınıda süperonline a taşımıştık fiber var diye fibermiş boşversene. son 1 aydır doğru düzgün hizmet alamıyorum müşteri hizmetlerine bağlanırken 15 dakika bekliyorum telefi etmek için sıfır işlem yapıyorlar.
  • Benimde internetim 1 haftadan beri sıkıntılı idi ve dünden beride internetim yok yarın akşam 12'ye kadar çalışma sürecekmiş türktelekom vdsl 50 mbit kullanıyorum. İst/sarıyer

• Neden hep sorunu olanlar yazar ilginç :)

İşler iyi gittiği zaman Allah tan kötü gittiği zaman kuldan.. Varmı insanoğlu kadar nankörü..

• Kardeşimin evine internet baglatmak istiyoruz. hattını taşıma ve vdsl kampanyası varmıs. 89 tl ye hem mobil hem de 24mb 75 gb akn li paket sunuyorlarmış. Acaba adsl hizmeti kötü müdür söylenilen kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Neden hep sorunu olanlar yazar ilginç :)

İşler iyi gittiği zaman Allah tan kötü gittiği zaman kuldan.. Varmı insanoğlu kadar nankörü..

teşekkürler süperonline harikasınız diye bir konu açmak saçma olurdu evimde uydunet var ana konusunda herkes teşekkürlerini gayet iyi bir şekilde iletmiş. konu dışı v.b hariç forumların amacıda sorunlarını yazmak ve çözüm aramak değil midir ?
  • quote:

Kimse kimseye bedava bir şey vermiyor. Kullanıcı para veriyorsa, sağlayıcı da hizmeti vermek zorunda. Superonline'a faturayı ödemezsen seni hacize kadar verir. Peki Superonline bize hizmet veremediğinde biz ne yapabiliyoruz? Para verdiğimiz hizmeti gerektiği gibi alamadığımız için mi nankör oluyoruz? Şikayetvar sitesinde Superonline için 40 binin üzerinde şikayet var. Şikayetlerin çoğunun ve firmanın çözmek için yaptıklarının(yapamadıklarının) da benzer olduğunu görebilirsiniz. Eminim daha fazla şikayet etmeyen vardır.
    Ben gördüğüm her yere yazıyorum fiber olmadığı sürece Superonline'dan UZAK DURUN diye. Fiberi de gayet iyiydi belirtmeden geçmeyelim 1 yıl kadar kullandım ama ne yazık ki ADSL konusunda izlediği tutumlar tüm itibarını yerle bir ediyor.
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    Ağzına sağlık

• Bu türk telekom bu ülkenin önünde en büyük engel yıllardır hem halka hem diğer firmalara zorluk
    çıkarmaktan başka birşey yapmadı yalın hat ücretinden tut AKK de telekomun başının altından çıktı.

hizmet desen rezaletler
  • quote:

Merhabalar, Bana belli bir ücret karşılıgında bir hizmet satılıyor. Tabiki işler yolunda gittiginde yazmamın bir sebebi olmaz :) Kaldı ki benim yazımı okursanız internetin kesilmesine bir lafım yok dünya hali meselem çağrı merkezine yaptıgım ve bir insan evladı ile iletişime geçemem.
  • 6 senedir superonline fiber kullaniyorum 1 kere internetim kesilmedi ama adsl kismi sikintiliymis

• MDsLorien kullanıcısına yanıt
    uydurma TT ajanı... senin SOLNET kullandığınıda sanmam...
  • :.Batsu.: kullanıcısına yanıt
    sorun ya fiber cihazdan yada modem diye verdikleri döküntü HG serisi routerdan kaynaklı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.