Şimdi Ara

Superonline 500Mbps 199TL / 1000Mbps 239TL (TV+) / 12 Ay Taahhüt / Wi-Fi 6 / +Turkcell Platinum (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
19
Favori
20.202
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan vodafone kullanıyorum ve sözleşmemiz 9. ayda sonlanacak 99tl ödüyoruz

sözleşmenin son ayı bedel ödemeden caya biliyoruz diye biliyorum bu kampanyada 8. ayın sonuna kadar devam edecek gözüküyor

sizce vodafone devam mı buna geçmek mantıklı mı ?

• HULKBABA H kullanıcısına yanıt

merhaba arkadaşlar 01.092.22 tarihinde taahütüm bitiyor 50mb ve tv+ 4k kullanıyordum şimdi 500 mb ve tv+ olan tarifeye geçmek istiyorum normal fiyatı 225₺ mevcut aboneye 275₺ oluyor. E devletten iptal dilekçesimi veretim yoksa bu aboneliğimi kapatım yeni abonelik mi açayım sizce?

• Platinum özelliğinden nasıl faydalanıyoruz ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısına yanıt

Bence E-Devlet'den iptal işlemlerine başlat, seni aradıklarında ki mutlaka arayacaklar, 500Mbit 225TL tarifesinden bahset. Geçirmezseniz iptal edip tekrar adıma abonelik açacağım diye belirt. Gerisi onlara kalmış. Hani tek tavsiyem ayın 15-25'i arası min-max işlemlerini halletmiş olman.

• emirsolmaz kullanıcısına yanıt

Pakete geçiş sonrası aktif oluyor direkt 1-2 güne. Uygulamasını indirip, superonline'a abone olduğunuz cep telefonu numarası ile giriş yapmanız yeterli.

• 10 yıl sol fiber kullandım, saçma fiyat politikasından sinirlenip milletin küfrettiği millenicom a geçtim.. İyi ki fahiş teklif sundular da geçtim
    Resmen internet kullanıyorum şu anda.. Turkcell berbat ötesi, adsl den leş fiberi varmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HULKBABA H kullanıcısına yanıt

hocam edevletten kayıt açtım hiç aramadan 1 saat sonra internetimi kapattılar mh aradım artık sisteme kayıt düşer düşmez iptal oluyor dediler

• losthell kullanıcısına yanıt

Elimde buna dair emsal THH kararı var:

TTNet sonlandırmak istediğim ADSL aboneliğin sözleşmesi biter bitmez haberim olmadan uzatmış ve fahiş fatura çıkardığını sms gönderince öğrendim.

Önce prosedür gereği TTNet' ten fatura iptalini istedim, doğal olarak 1 sayfa dolusu saçmalık dolu bir mesajla olumsuz cevap verdiler.

Ben de bu cevapla birlikte THH' ne başvurdum.

2 ay sonra lehe karar çıktı ve ödediğim fahiş faturayı da iade ettiler.

• Merhaba,

Ben de bir superonline kullanıcısı olarak, hız testleri ile alakalı fark ettiğim bir şeyi paylaşmak istiyorum.

100Mbps tarife kullanıcısıyım. Ookla’nın hız testinde her seferinde bu değerin 2.5 katı download gösteriyor. Ortalama 240Mbps download, 15Mbps upload sonuçlarını veriyor. Upload için de aynı tarifeden 2 katını gösteriyor. Kesinlikle hissedilen değerlere yakın bile değil. Ookla tarafında superonline’ın hile yaptığını düşünüyorum.

Fast diye Netflix altyapısında bir hız testi sayfası buldum. Burası daha tutarlı sonuçlar gösteriyor. Ortalama 80Mbps download, 9Mbps upload değerleri alıyorum.

Önceki sayfalarda ookla üzerinden ssler gördüğüm için paylaşmak istedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bina fiber kutusunun resmini atsam kır fibermi geliyor eve anlayabilirmiyim ?

• legend1121 kullanıcısına yanıt

ookla nın testinde aşağıdaki connection yerini multi yerine single yapabilirsiniz

• gopgop kullanıcısına yanıt

mantıklı

• Arkadaşlar il dışına tayinim çıktı.
    So Fiber kullanıyorum. Taşınacağım ilde sol Fiber altyapısı yokmuş. Sözleşmenin bitmesine 8 ay var. 2 aydır dondurulmuş vaziyette.
    Bana bir yol gösterir misiniz? Bu aşamada ne yapmam lazım. Taşıdığım için direk abonelik iptal olmuyor mu? İptal edince bizden fazladan para kesilmez mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt

Aynısını TTNet ADSL' de yaşadım:

"Taşındığın adreste alt yapmız yok" diyerek taşımadılar.

Ben de kapatma talep ettim, bu defa:

"Ceza ödersin, iyisimi donduralım" dedi, kabul ettim, maksimum 6 ay dondurulabiliyordu.

6 ay dondurdular aylık 27 TL vergileri ödedim.

6 ay sonra haberim olmadan dondurulmuş aboneliği aktif etmişler, üstelik sözleşme bu süreden önce bittiği için indirimsiz fahiş fatura gönderdiklerinde haberim oldu.

Faturayı iptal etmediler, ben de THH' ne başvurdum ve hem abonelik kapatıldı hem de ödetilen fahiş faturayı iade aldım...

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Başka bir issye taşınmak sorunu çözer mi acaba?

Benim aynı durum oldu müşteri temsilcisi ile konuştum , fiber altyapısı olmadığı için ceza filan muhabbeti olmadan üyeliğimi kapattılar , sadece bi kaç evrak istiyorlar taşındığınız yerin kira sözleşmesi , bi de Elektirik su vs faturalarından bi tane nüsha dilekçe filan , onları size söylüyorlar , taşındığınız tarihi de beyan ediyorsunuz o kadarlık fatura bedeli yansıyor sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam. BU iyi oldu.

Altyapı yoksa bedelsiz iptal edilir hocam, iptal başvurusu yapıp ''altyapının olmadığını'' belirtin belge isterseler ikamet veya fatura yollarsınız benden belge bile istememişlerdi.

• malum mevcut aboneler faydalanamıyor. peki taahhüt bitince üyeliği iptal edip daha sonra hemen bu kampanyaya başvurabiliyor muyum acaba.

• kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok muhtemel 1 aydan az kaldığı için hemen iptal oldu. Sayende herkes öğrenmiş oldu. Umarım hemen 500mbit paketine yeni üyelik açarlar. Bizi yine bilgilendirirsen sevinirim. İnsallah mağdur olmazsin internet olmadigindan bu bir kaç gün

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.