Şimdi Ara

Superonline 20mbit Donma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 ay önce bu sorun başladı. İnternetimde donma olmaya başladı. Örneğin skype görüşmesinde sesler 5-10 sn boyunca kesiliyor bir anda geliyor. Bazende konuşmanın düşmesine sebep oluyor. League of Legends ve Diablo 3 gibi oyunlarda karakterler donuyor tekrar bağlanıyor yazıyor ve 5-10 sn içinde geliyor. İnternet sayfaları yüklenirken bir anda donuyor " yukarıda yuvarlar dönüyor" ve 10 sn sonra sayfa yükleniyor. Müşteri hizmetleri ile geçen aydan bu yada en az 2 saat konuştum, ama hep aynı şeyler tracert, port değiştirme, dns ayarı yapma, yeni ip ayarlama ve sürekli hizinitestet.com dan hızımı ölçüp sorun olmadığını söylediler. Artık bu konudan sıkıldım ve yakın zamanda taahhütü bozup bu sorundan kurtulucam. 2 hafta önceye sorun çözüldü dendi altyapıdan kaynaklıymış ve cidden düzeldi. Bu hafta pazartesi günü tekrar başladı ve yardım edecek kimse yok. Hatta bugün görüştüğüm arkadaş bana biz sorunu çözdük mü tam çözeriz bi daha sıkıntı yaşamazsınız dedi. Ben cidden sıkıldım arayıp uğraşmaktan, bu konu ile ilgili tavsiye veya yardımcı olacak bir arkadaş var mı diye yazmak istedim. Sabırla okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.
    Hızım 20 mbit bilginize
     Superonline 20mbit Donma

Superonline 20mbit Donma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucin670 -- 16 Ağustos 2013; 18:17:55 >

• Tamamen aynı durum var.
    Manalarına sövesim geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynı sorunu yaşıyorum.
  • Dayanamadı Superonline altyapısı rahmetliyi iyi bilirdim 1-2 yıl önce
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.