Şimdi Ara

Superonline 2019 Kampanyaları Açıklandı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
2
Favori
18.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vodafone'na da bak ona geçeresin o daha mantıklı...
  • Güncellemeler

1gbps değişmedi 3 ay 500 9 ay 1000

Yeni kampanyalar

Turkcell Fiber Eko Paketler Kampanyası
    https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/turkcell-fiber-eko-paketler-kampanyasi

Fibere Hoş Geldin Kampanyası
    Yeni bir numara yok? ama yeni bir sayfa.
    https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fibere-hos-geldin-kampanyasi

• Muz cumhuriyeti. Devlet diyorki hatlardaki kullanim limitini kaldir, bizimkilerde diyorki en az 10 kat fazla kota verdik. Bunlar en azindan simdilik susar!

100mb hat aylik 32TB indirebilir. Buna ulasamiyorsam benim internetim kotalidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onuy O kullanıcısına yanıt
    100mbps ile 32TB azmış...
  • limitli limitsiz yeni tarifeler sözlüğe yeni kelimeler sokmasa olmuyor bu iss ler.

beğenmediğimiz tırttelekom da 10tb kota millet bundan şikayet ediyor.

"Çok aşırı kullanımda arayıp yeni fiyat teklifi sunuyorlar kabul etmezsen sözleşmeyi tek taraflı fesh ediyorlar eskiden forumda bi kaç kişinin başına gelmişti"

https://forum.donanimhaber.com/10-tb-kota--136488292#136492352

yazmışlar bak sol yeni sözleşme yapanlara 30 bağlantıyı geçince yapacak aynısını daha 5tb dolmadan dolarsada ayrı çile.

zaten sol altyapıdan 25 üstü alanlara eziyet başlamış konular artacağa benziyor

özetlersek 25 ustü kullandırmayız 25le 5tb zaten anca indirisiniz üstü hızları alsanız bile 50 100 + bensize 25 kullandırırım parayı alırım ama üstü hızı kullandırmam rezil ederim sizi bittiniz olum siz yaktım çıranızı diyor.

yerseniz yeni sözleşmeyi

• kota olayi mantikli bence.

5 tb surekli yazma okuma yaparsa disk zaten bozulur.
  • 940 / 450 Mbps download/upload 39 LEI 50tl

https://www.digiromania.ro/servicii/internet/internet-fix
  • quote:

Orijinalden alıntı: crawlers

internet dipsiz kuyu değil çünkü.
    5TB makul olmuş. Fiyatlar eleştirilebilir.
    Bu arada bu 5TB olayı diğer operatörler için de emsal olabilir. Özellikle ttnet ve kablonet tarafında buna benzer birşey olacağını düşünüyorum.
    Ttnet 10 tb veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

tamamdır o zaman hocam endişelenmeye gerek yok

Alıntıları Göster
    Benim yayınla falan işim yok ama aylık 150 gb uploadı geçiyorum hemde buluta bir şey yedeklememe rağmen siz birde yayın yapıyorsanız yetmeyebilir

• Bugün gectiğim tarife 24mbit + tvplus 6 ay 39tl 18ay 59tl sizce nasıl dostlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: P.Kurmay Albay

Fiyatlar çok yüksek. Fiyatların biraz aşağı çekilmesi lazım fakat 5TB'lik bireysel kotalat çok mantıklı bence. Arkadaşlar bakın bende en az toplamda 6-7 TB'lik HDD vardır. Bir ara ben de sürekli film dizi indirip bunlara atıyordum. Millet bunun açlığını çekiyor. Operatörler az sabretsin 3-5 aya milletin sınırsız internet iştahı bitecek. Herkes normal kullanıma devam edecek.
    Kesinlikle

100 mbpsye geçtim değişen bişey olmadı acaba 50ye düşürsen mi diye düşünüyorum valla

• Hide and Seek kullanıcısına yanıt
    sallama 5TB okuma yazma diski bozmaz... SSD için durum farklı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Kesinlikle

100 mbpsye geçtim değişen bişey olmadı acaba 50ye düşürsen mi diye düşünüyorum valla

Alıntıları Göster
    Bende şu anda 100 mbps alıyorum şu anda hatta kablolu bağlandığım zaman 160-170 arası oluyor standart ama gerçekten insan belli bir zaman sonra insanın iştahı kesiliyor. Gerçi 20'li yaşlarda olsam yine çok indirirdim herhalde ama 30'lu yaşlardan sonra insan biraz duruluyor:(

• Ben hali hazırda 100 Mbit kullanıyordum. 250 GB kotalı.

Kota kalktı ayağına hızımı 25 civarına düşürmüşler. Bunu yaşayan var mı ? Çözebilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Ben hali hazırda 100 Mbit kullanıyordum. 250 GB kotalı.

Kota kalktı ayağına hızımı 25 civarına düşürmüşler. Bunu yaşayan var mı ? Çözebilen var mı ?
    bende yok suan 50 mbit 200 GB kotali kullaniyordum hala aynısını kulaniyorum
  • Anthony Quinn kullanıcısına yanıt
    Hızını 25 e düşürdük diye uyarı mı eklemişler ana ekrana ?
  • axe190780 kullanıcısına yanıt
    Aynı paketteyim.. gece 02:00 sabah 08.00 arası paketten düşmeme olayı kotalılarda yok sanırım.. ? Biliyr musun?
  • Superonline 2019 Kampanyaları Açıklandı

9.90 alabliyorsun her ay kotadan dusmuyor
  • Anthony Quinn kullanıcısına yanıt
    wifi ile mi kullanıyorsun HG255s ile normaldir kronik sorunlu bir süre sorunsuz çalışıp sonra göçüyor...
  • axe190780 kullanıcısına yanıt
    Eskiden kullanıyordum bu servisi sonra AKK yok kotalı pakette dedi mh.. servisi iptal edip ücreti iade ettiler.. Tuhaf.. Siz kullanıyor musunuz bunu?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.