Şimdi Ara

Superonline 100 mbit (79 tl) apple tv+Turkcell tv hediye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
9.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • türkiye çapına yayılında bizi şu lanet ttnet'ten kurtarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Cok yakinda daha iyi tarifeler cikma ihtimali varken 36 ay imza atilmaz dusuncesindeyim. Apple TV ye cok ihtiyaci olan alabilir..

apple tv'nin neyine ihtiyacın olacak , herşey paralı
    alırsın 20-30 dolara android box kafan rahat eder
    internet olarak da, ttnet'in yeni tarifeler çıkarmasını umuyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Cok yakinda daha iyi tarifeler cikma ihtimali varken 36 ay imza atilmaz dusuncesindeyim. Apple TV ye cok ihtiyaci olan alabilir..

apple tv'nin neyine ihtiyacın olacak , herşey paralı
    alırsın 20-30 dolara android box kafan rahat eder
    internet olarak da, ttnet'in yeni tarifeler çıkarmasını umuyoruz

dogru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline konuları hep silinmiş, neler oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: java

2019'da kotalar kalkacak orası tamam ama sınırsız tarife diye satıp ta kota koyanlarınki kalkacak... Amaa firma artık sınırsız tarife satmıyorum 50Mbit 150GB kotalı tarife yaptım 75 TL derse kimse itiraz edemez... Hatta firmalar aralarında anlasıp sınırsız tarife sunmayabilirler de...

Kanun, tarifeler sınırsız olacak diye bir şey belirtmiyor gördüğüm kadarıyla...

Kahinmisiniz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

quote:

2019'da kotalar kalkacak orası tamam ama sınırsız tarife diye satıp ta kota koyanlarınki kalkacak... Amaa firma artık sınırsız tarife satmıyorum 50Mbit 150GB kotalı tarife yaptım 75 TL derse kimse itiraz edemez... Hatta firmalar aralarında anlasıp sınırsız tarife sunmayabilirler de...

Kahinmisiniz acaba

Kahinliğinden değil de bence arkadaş Türkiye'de özel sektörün vatandaş lehine bir şey yapmayacağından emin olduğundan bu öngörüde bulunmuş. Şahsen ben bu kadar şerefsiz olacaklarını öngörememiştim mesela.

• quote:

Hocam kupon yapıyor musunuz?
  • quote:

Vallaha arkadaşım pravo nasıl önsezdin bu durumu?

Yada bu firmalar senin yorumunu okuyup feyiz alıp bir oldular.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Aksine çok daha kötü tarifeler çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi servis saglayici bu ? kablonete bakiyorum, tek yaptiklari degisiklik 25 lik paketi 24 ile degistirmek oldu. onun disinda eski fiyatlar ve tarifeler duruyor. kampayalar da oldugu gibi duruyor .
  • A.k.k sonrası ya 32 mbite ya da 24 mbite düşecek..Acaba hangisini tercih edecek soL :)

• man utd kullanıcısına yanıt
    25mbos aknsiz 89sa bence 24e duser

• Akk ne ya, bir süre sonra insanlar indirmeye bıkacak zaten. Nette var, niye indireceksin ki? Tek farkı, filmler ve şarkılar daha üst kalite indirilir bir süre, sonra 8gb ve 2 gb lık filmdeki farkı gözün farketmediği anlaşılır ve o da normale döner

• desu noto D kullanıcısına yanıt
    Özellestirilmis sektör kar amaci güder neden vatandaşi düşünsün ki..Vatandaşi sosyal devlet düşünür..

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Nasıl neyine yarayacak hocam turkcell tv izliyosun bedavaya telefondan film yansıtıyosun zaten film almaya gerek bile kalmıyor

• 79 olduğu nerde yazıo

• drmelihx D kullanıcısına yanıt
    Birakin bu devlet yapsinci kafayi. Devlet dedigin 3 tane dandik bürokrat. Daha anlamadiniz mi.

Cozum adam gibi rekabetci piyasa yaratmakta. Hizmet ve kalite rekabetle gelisir. Devleti beklerseniz coook beklersiniz

• ufo U kullanıcısına yanıt
    Rekabetçi piyasayi uzaylilar yapiyor heralde pardonnn..!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.