Şimdi Ara

Superonline 100 mbit (79 tl) apple tv+Turkcell tv hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
9.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün aradılar geçtim ayrıca apple tv hediye ettiler diğer paketim gece kuşuydu fiyat yanıyor sadece apple tv zaten 600 eder kota 3 ay icinde kalkıcak dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitkurtt -- 29 Mart 2017; 18:48:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Link su heralde:http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiberle-apple-tv-kampanyasi

3 yıl tahahhut var, AKK 100Mbit icin 75GB.
  • Cok yakinda daha iyi tarifeler cikma ihtimali varken 36 ay imza atilmaz dusuncesindeyim. Apple TV ye cok ihtiyaci olan alabilir..

• 100mb bağlantıya 75 GB kota mı koyulur kalkarsa cazip ama şu haliyle pek sıcak sayılmaz 3 yıl yerine 2 yıl söz alsalardi bari

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    Mayıs da 100mbit ler 32 ye düşecek en fazla. Bence bu saatten sonra yüksek hızlı düşük akk sınırı olan paketler tercih edilse iyi olur. Ama dediğiniz gibi 2 sene olsa süper olurdu :)

• Taahhüt bitince Apple TV bizde mi kalıyor diyeceğimde 3 yıl sonra neler çıkar demeden edemiyorum. Yinede Apple TV Apple TV'dir.
  • Şu an 25 Mbps kotasız kullanıyorum 100 TL veriyorum . Kota eğer mayısta kalkarsa boşuna bu kadar para olacak . Tavsiyesi olan var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin07

Mayıs da 100mbit ler 32 ye düşecek en fazla. Bence bu saatten sonra yüksek hızlı düşük akk sınırı olan paketler tercih edilse iyi olur. Ama dediğiniz gibi 2 sene olsa süper olurdu :)

Dediğinize katılıyorum. TT'den çıkacak cayma bedelini de 500TL'ye kadar karşılayacaklarını söylediler. 25 mbps 50gb akk.li pakete geçtim. 25mbps yetiyor, Mayıs'tan itibaren de bir çakallık olmazsa hız 16'ya düşecek. O da yeter bana.
  • Apple tv kaçıncı nesil ?

Yeni nesilse 32 mi yoksa 64gb mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlksnrr -- 28 Mart 2017; 13:32:50 >
  • hlksnrr kullanıcısına yanıt
    32 4. Nesil

• yigitkurtt Y kullanıcısına yanıt
    O zaman iyiymiş hocam, cevap için teşekkürler.

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    bu 50 aldim mayista 16 olacak hesabi nedir tam olarak. varsa bir link detay alabilirmiyim..

• quote:

nasıl yani 100 mbit hız 32mbite mi düşecek
  • Akk sınırından sonra 3 e düşüyordu ya hocam artık 32 ye düşecek en az

• quote:

Akk sınırından sonra 3 e düşüyordu ya hocam artık 32 ye düşecek en az

haa 75 gb doldurduktan sonra 32 mbite düşecek

edit:eyvallah dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwho -- 28 Mart 2017; 14:17:19 >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    bu karardan haberim vardı, konuda öyle bir söylüyorlarki sanki 100 alacağım daha sonra akk kalkacak ve 3 te biri olan bir tarife olacak gibi. akk nın kalktığı yok yani sadece 3 olan hız bundan sonra daha üst seviyelerde olacak..
  • Bu tarifeye geçmeyi düşünmeden önce bölgenizin bu altyapıyı destekleyip desteklemediğini bir soruşturun. Ataköyde oturan fiber internet kullanabiliyor fakat Bakırköy'de oturan kullanamıyor gibi bir durum var henüz bu ağ tam yayılmadı.
  • arkadaşlar bende geçtim bu pakete aslında geçmemin yegane sebebi apple tvden ziyade turkcell tv ninde olmasaydı. Şimdi belirsiz konular var gibi. Turkcell tv apple tvden izlenebiliyor mu? Turkcell abonesi olmasakda cep telefonundan,tabletden wifi ile izler miyiz? Son olarak bugün abone oldum aktifleşmiş ancak turkcell tv giriş bilgilerime nereden ulaşabilirim?
  • Kampanya içerisindeki paketlerwww.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na ( AKK ) tabidir.
    Fiyatlar bölümünde belirtilen tablodaki limitsiz paketler için ay içerisinde veri indirme (download) AKK değeri veya veri yükleme (upload) AKK değeri aşılırsa ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı 3 Mbps'ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps'ye düşecektir.(Bu uygulamaya 25 Mbps AKK'sız paket dahil değildir)

bu madde bu şekilde kaldıkça 100 mb in hiç bir önemi yok malesef
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.