Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda rapid linklerini buldum ve ilk sezonu çektim birazdan ilk bölümden başlıcam. Bakalım dediğiniz kadar varmı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: rat.planet

arkadaşlar 3.sezonun hdripleri buldum.Sizce hangisini indireyim.Hdriplerin boyutu büyük.

Boyutu büyük tabi hdrip kaliteli olur üşenmezsen indir..

@BluuBZeR0
    Dediğimiz kadar vardır tabi izledikçe alışkanlık yapar izlemedikçe Sam ve Dean i özlersin
  • @Chev

Gerçekten öyle.Şuan 3.bölümdeyim ve dizi fena sardı ama öyle çıtır hatunlar göremedim.

Ayrıca Dean ve Sam arasında ki diyaloglar süper!.)
  • arkadaşların dediğine göre hatunlar 3.sezondaymış.o sezonu hd inrirecem.diziinin konusu süper yaa.
  • quote:

arkadaşların dediğine göre hatunlar 3.sezondaymış.o sezonu hd inrirecem.diziinin konusu süper yaa.

bende mi öyle yapsam acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciudad de México -- 9 Temmuz 2008; 20:02:37 >
  • Keyfin bilir.Hd bii başka yavv.hatunun yüzündeki sivilceleri görmedikten sonra ben ona hatun mu derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: BluuBZeR0

@Chev

Gerçekten öyle.Şuan 3.bölümdeyim ve dizi fena sardı ama öyle çıtır hatunlar göremedim.

Ayrıca Dean ve Sam arasında ki diyaloglar süper!.)

Evet =)
    Görürsün hatunları acele etme İblis olanları daha güzel oluyor
  • Yavv yeter bu hatun mevzu yav.Dizinin konusunu unutacaz valla
  • Hatunlar her sezonda varda 3. sezondakiler ayri bi guzel. Hele S03E04 deki bardaki hatun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!g!T -- 9 Temmuz 2008; 21:03:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Hatunlar her sezonda varda 3. sezondakiler ayri bi guzel. Hele S03E04 deki bardaki hatun.

eet kardeşim yauw ne zamandır uğraşıyorum 3x4 deki barmenin adını bi örenemedim beaaaaa xD
  • Arkadaşlar 1.sezonun 19.bölümündeki bu kızın ismi nedir?
    Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon
  • quote:

Arkadaşlar 1.sezonun 19.bölümündeki bu kızın ismi nedir?

*** Olarak gözüken yer tam olarak yazarsan resmi görebiliriz,böyle gözükmüyor resim.
  • işte bu.

şimdi gözükmesi lazım
  • Taylor Cole olması lazım. dizide ismi sarah ise tabiki.
  • Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon

megan fox'a ne kadar çok benziyor yahu, hele 2. resimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robertpires -- 11 Temmuz 2008; 2:32:29 >
  • Güzel Dizi
  • 4. sezona yaklasik 55 gun kaldi.
  • Beni sıktı dizi arkadaşlar. 9.bölümüde seyrettim.. Hep aynı şeyler, Dizinin ilk 5-6 dk olan oluyor kesin birileri gidiyor sonra bizimkiler Nasıl oluyorsa onları buluyor.

Aşk meşk yok mu dizide
  • Ne diyim ki sana tercih meselesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: BluuBZeR0

Beni sıktı dizi arkadaşlar. 9.bölümüde seyrettim.. Hep aynı şeyler, Dizinin ilk 5-6 dk olan oluyor kesin birileri gidiyor sonra bizimkiler Nasıl oluyorsa onları buluyor.

Aşk meşk yok mu dizide

ohooo sen dallas rozalinda(nası yazıldığını tam bilmiyorum xD) felan izle o zaman yada Türkiyedeki bi diziyi izle herşey aşk üzerine kurulmuş zaten xD supernaturaldada onu arıosan yuh
    bide 1x19 daki o kadar ii deel bea 3x4 deki barmenin adını bilen yokmuuuuuuu xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bracq3n -- 11 Temmuz 2008; 15:09:05 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.