Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (876. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.643
Cevap
72
Favori
601.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 1608
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 13 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 70
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • onur* (704 mesaj) Y!g!T (574 mesaj) Sen Aydınlatırsın Geceyi (344 mesaj) Mr. Crowley (276 mesaj) Nepennthe (268 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2442 mesaj) Mobil (991 mesaj) Tablet (106 mesaj) (3 mesaj) Mini (114 mesaj) Uygulama (31 mesaj) (1 mesaj) (2 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Her hafta hayal kırıklığı.. Bakalım daha ne kadar uzayacaklar bu anlamsız olay döngülerini. Süreyi o kadar gereksiz harcıyorlar ki, bir bakıyoruz hiçbir şey olmamış ve bölüm bitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Her hafta hayal kırıklığı.. Bakalım daha ne kadar uzayacaklar bu anlamsız olay döngülerini. Süreyi o kadar gereksiz harcıyorlar ki, bir bakıyoruz hiçbir şey olmamış ve bölüm bitmiş.
    Gerçekten kötü planlandığı belli sezonun çok durağan geçiyor. Bu dizi bu sezon bitecek ve bize bu şekilde mi veda ediyor diye düşünmeden edemiyor insan. Umarım finalde hayal kırıklığı yaşamayız.

15x9

Tek sevindiğim sondaki Jack detayı oldu şu dizide Dean Sam ve Cass harici en sevdiğim karakterdi. Bu noktadan sonra tempo artar gibi Jack'in dönüşüyle. Muhtemelen Darkness ve Billy'i de daha aktif görürüz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dean. -- 18 Ocak 2020; 13:24:30 >
  • Dean. kullanıcısına yanıt

Hocam zaten dizi bitti, daha da mı göstermesinler. Aynen belirttiğiniz gibi olacak, gelecek bölümden sonra olaylar başlıyor. Dizi haftaya başlıyor benim için. Ama gerçekten çok kötü izlenim bıraktılar.
  • Final sezonu tam bir hayal kırıklığı şeklinde devam ediyor.
  • son yorumlarını okuyunca iyi ki izlememişim bu son bi kaç bölümü diyorum :D

• Jack kardeşimizi tanrı yapacaklar diye düşünüyorum,Tanrı koltuğu boş bırakılamıyor anlaşılan. jack on/chuck off
  • Cidden bitsin artık. Onca güzel konu varken final sezonunu bu kadar kötü yapmaya hakları yok. Her bölüm veda tadında olmalıydı. Yıllarımızı bu dizi ile geçirdik, bu dizi ile büyüdük.
  • Sırf eski sezonların hatrına izliyorum.Keşke 14 sezonda noktalasalardı.

İnsanlara atar gider yapan saçma sapan bir tanrı,ve tanrıyı etkisiz hale getirmeye çalışan winchester kardeşler.

Efsane bir dizi ancak bu kadar berbat edilebilirdi.
  • o değil de bu dizinin puanı hala neden 8 küsürlerde. ilk 5 sezonun hatrına verilmiş puanlar olduğunu düşünmekteyim yoksa son sezonları arka sokaklarla kapışır.
  • bitmedi mi la bu dizi hala valla aynı şeylere bağladı diye bırakmıştım biterse izlerim kalan bölümleri öyle final yaparim bende biraz baydı bence bu dizi artık
  • Evlenince takibini yapamadım birde izlediğim site kapanınca gg pldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abi artık hakikaten bitse de bizde unutmaya başlasak ve anılarımızda kalsa bu dizi. Son sezona geldik. İçimizden bir parça oldu diye izliyoruz ama senaryo ve konu namına birşey kalmadı dizi de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vampyrotheutis

o değil de bu dizinin puanı hala neden 8 küsürlerde. ilk 5 sezonun hatrına verilmiş puanlar olduğunu düşünmekteyim yoksa son sezonları arka sokaklarla kapışır.
    Dizi kötü olsa da karakterler kurtarıyor, o puanlar o yüzden. Castiel, Gabriel, Bobby, Dean, Crowley, Chuck vs hepsi çok renkli karakterler. Her ne kadar bir kısmıyla vedalaşsak da diziyi bunlar sırtladı.
  • sam i saymamışsın usta bi garezin mi var adama

• vampyrotheutis kullanıcısına yanıt
    Hiç sevmiyorum ya, her türlü halt bunun başının altından çıkıyor. Dean'e mutlaka yanlışı oluyor. Dean gibi delikanlı değil
  • haha aynı fikirdeyim hocam, kendini beğenmiş züppenin teki, o olmasa da olurmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: KratosintheHole

Dizi kötü olsa da karakterler kurtarıyor, o puanlar o yüzden. Castiel, Gabriel, Bobby, Dean, Crowley, Chuck vs hepsi çok renkli karakterler. Her ne kadar bir kısmıyla vedalaşsak da diziyi bunlar sırtladı.

Alıntıları Göster
    Crowley

Üşüyoruz reis.
  • 15*10 süper bir bölümdü.Bu dizi bitince en çok Dean ve mimiklerini özleyecem...
  • 15x10

Kötü bölümdü ama bu sezonun kalitesine bakarsak sezonun en iyi bölümüydü. Bebek cass esprisi 10 bölümden daha iyiydi.

Dean'in dövüşmeliyiz diye nutuk çekip ondan sonra arkasına bakmadan topuklaması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15x10
    15 sezonluk Supernatural efsanesi bitmek üzere,sona doğru anlamlı bir ilerleyiş bekliyoruz haklı olarak.Ama finale birkaç bölüm kala izlediğimiz bölüme bak.
    Sadece Supernatural'in değil,dizi tarihinin en berbat finaline doğru ilerliyoruz.Dizi aslında çoktan bitmiş.Adamlar işin gırgırında.
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.