Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dean 'in araba süper.. 67 chevy impala tek başına izleme sebebi

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Sezon 3 finali ile ilgili (S03E16)

4. sezonu iple cekiyorum bakalim Dean'e neler olacak. Icimde onun diziden ayrilacagi ve Sam'in bu avcilik islerine tek basina devam edecegi gibi bir his var ama umarim boyle olmaz. Benim favori elemanim Dean idi valla. O Supernaturaldan ayrilirsa dizinin pek bir anlami kalmaz.

Bu arada Bella ya ne oldu onu da merak ediyorum. Cehennem Kopegi tarafindan olduruldu mu yoksa hala hayatta mi? Cok guzel hatun olmesin lea.

dean ve bella, ruby gibi iyilerin tarafında yer alan iblisler olarak dönebilirler belki. benim aklıma böyle bir şey geldi. insan olarak dönmesin bence, biraz daha derinleşir hem böylece konu. düşünsenize dean hayatı boyunca en çok nefret ettiği şeylerden birine dönüşmüş...
  • Güzel dizidir.. İlk sezonu başlarda bayık gelebilir izleyenlere ama 2. sezondan sonra daha bi güzel diyebilirim.. ( arap atı gibi sonradan açılıyor)

Yorumları okudum hatun kısmına katılıyorum.. Cool kardeşler hatunları kendine hayran bırakıp olay mahalinden uzaklaşıyorlar
  • @robertpires

Yanlis hatirlamiyorsam rubby bir iblis'e donusmenin yuz yillar surdugunden bahsetmisti. Ve yine yanlis hatirlamiyorsam cehenneme giden her ruhun eskiden ne olduklarini unuttuklarini soylemisti (bildigimiz kadariyla rubby gecmisini unutmayan tek ruh). Tabi dedigin gibi olsa dizinin konusu daha da ilginclesir ama Dean ve Sam kardeslere alistik birbirlerinden ayrilmalari kotu olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Sezon 3 finali ile ilgili (S03E16)

4. sezonu iple cekiyorum bakalim Dean'e neler olacak. Icimde onun diziden ayrilacagi ve Sam'in bu avcilik islerine tek basina devam edecegi gibi bir his var ama umarim boyle olmaz. Benim favori elemanim Dean idi valla. O Supernaturaldan ayrilirsa dizinin pek bir anlami kalmaz.

Bu arada Bella ya ne oldu onu da merak ediyorum. Cehennem Kopegi tarafindan olduruldu mu yoksa hala hayatta mi? Cok guzel hatun olmesin lea.

eric kripke S04 de dean ın geri gelceni bildirmiş iblis olarak dönerse eskisi gibi sürükıleyici olmaz yaw ama arkadaşın dediği gibi 100 yıllar gerekio demişlerdi alakasız bi yerde dizide xD buda demektir büyük ihtimal sam in canlandırdıkları gibi canlandıracaklar adamı xD ve bunuda tam olarak kaçıncı bölüm oladuğunu hatırlamıom ama s03E10-11 felandı herhal hilekarın dean ı sürekli öldürdüğü komedi bölümün sonunda dean ı gerçekten öldürmüştü sam de çosmustu xD sonra hilekar onu yakalamıştı konuşmak için xD orda nolursa olsun kurtaramassın demişti ve bi bilmece gibi bişi sormuştu ben biliyorum seninde bilmen gerek felan demişti xD ve zamanı geri almıştı bence büyük ihtimalle onu çözecek bi şekilde ve geri getirecek iblis olarak dönsede avcılar yüzünden rahat edemez xD neyse S04 biran önce başlasa bi... xD

bellaya gelince onunda ölmesiniilk ortaya çıktığından beri istiyorum ve cehenneme doru yola çıktığına o kadar sevindim kiiii :D:D ve dean insanlığını unutmasa kaçsa ruby gibi (çok az bi ihtilmal kurtuluş yolu çünkü zaten 100 yııllar lazım iblis olması için xD) bella zaten yaşarken insanlık nedir bilmiodu ölünce direk unutmuştur o xD
  • @Bracq3n

Bence Sam'inki gibi olamaz. Oyle bir ihtimal yok bence nedenleri ise Sam 4 yol da cikan iblisi oldurmustu. Diger bir neden ise babalarinin Dean'i oyle kurtarmasi , Dean'in Sam i ayni yontemle kurtarmasi bu ayni olaya bir 3. su eklenecegini sanmiyorum. Yeni birseyler bulacaklardir bence. Yoksa hep ayni sey olursa dizinin de pek bir anlami kalmaz gibi. Neyse 4 Eylul'e de cok kalmadi. Bekleyip gorelim.
  • İlk sezonun 10 bölümünü indirdim.
    Şİmdilik dizi güzel.bakalım ileriki günlerde ne olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: rat.planet

İlk sezonun 10 bölümünü indirdim.

Bu dizinin en büyük özelliği zaten ilerledikçe daha güzel oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chev

quote:

Orjinalden alıntı: rat.planet

İlk sezonun 10 bölümünü indirdim.

Bu dizinin en büyük özelliği zaten ilerledikçe daha güzel oluyor

Zaten ilk 10 bolumu begenen biri daha sonraki bolumleri iple ceker (Bkz: Ben)
  • 10 BOLUM sonra 3 sezon bıtıyor toplam 16 bolum var degıl mı arkadslar 3 sezonda ?
  • Evet , 3. sezon 16 bolumden olusuyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgur106

10 BOLUM sonra 3 sezon bıtıyor toplam 16 bolum var degıl mı arkadslar 3 sezonda ?

Eylül de devam..
  • @Y!g!T

Yok kardeş sam gibi canlanacak derken sam in felan iblisle anlaşma yapacaklarını kastetmedim yane anlaşmayla dönmez dönmez hilekar ın bilmecesini çözerler ve dean ı öle geri getirirler hem dean tam olarak cehennemede gitmemişti hiç sıcaklık yoktu xD bekleme salonu gibi bi yerdeydi ve ordan geri dönecek hilekar sayesinde büyük ihtimalle ve tek 4 yolda anlaşmaları sağlayan o iblis deeldi bi iş gibi bişi olarak algıladım ben onu dizide xD daha patronları lilith i öldürmeden o iş bitmez ama anlaşmayla geri dönmicek orası kesin benim gözümde xD (ve iblis olarakda dönmez)

neyse son 2 ay (nası geçecekse xD) geri saymaya başlıyak artıııııık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bracq3n -- 7 Temmuz 2008; 17:25:14 >
  • @Bracq3n

Hilekar ile donecegini de sanmiyorum. =) Hilekar orda Dean'i kendi oldurup kendi diriltmisti. Burda ise isler daha buyuk biri tarafindan kontrol ediliyor gibi (Lillith) ve hilekarin Dean'i onun elinden kurtarabilecegini sanmiyorum. Bana gore 4 yolda anlasma yapan sadece 1 iblis vardi ama her gordugumuzde farkli bir kisinin bedendeydi. Sam oldurunce bence o is de sona erdi. Tabi senin dedigin de olabilir benim ki sadece bir teori.

• @Y!g!T

ewet haklı olabilirsin sonuçda hilekar kendisi öldürmişti dean ı ama bi tek onun sayesinde kurtulabilir die düşünüyorum çünkü tam dean ölcee sırada gene o bölümü oynattılar "ne yaparsan yap dean ı kurtaramassın" teması sonunda bir bilmece felan xD başka bişey gelmiyo aklıma xD bide o 4 yoldaki anlaşmayı tutan iblis oydu ama dünyanın her yerinde wardı gibi gelmişti bana belkide yanılıyorumdur

• @Bracq3n

S03E16ya yeniden goz gecirdim o hilekar ile ilgili birsey yoktu. Bence onun artik bu olaylarla ilgisi pek kalmadi gibi. Yani eger Dean bir sekilde kurtulacaksa bu bence daha once hic gormedigimiz bir sekilde kurtulacagini dusunuyorum. 4 yolda anlasma yapan iblise gelirsek dedigim gibi bizimkiler sadece teori. Sam ile yaptigi konusmadan sonra ben bu anlasma islerini sadece tek bir iblisin yaptigini dusunmeye basladim. Tabi yaniliyor da olabilirim belki 100 tane belki 1000 tane vardir.
  • Başta çekici geldi izledim baya..Son bölümlere doğru yavan oldu..Senarist pek yaratıcı değil bence..O puanı nası aldı acaba
  • Bu dizi tam tersi git gide güzelleşen bir dizidir bence..
  • @Aranel_wilibald
    bence yanılıosun dizi gittikce güzelleşio ve dizi içinde gerçekçiliğinide koruyor
    mesela

dean ı anlaşmadan sonra kurtarmak için 1 ton yol denediler ve 13. bölümden sonra her bölümde bi yol buldularda ama geçekleştirmediler , bizim ülkemizde yapılan dizilerde şişme bi kahraman yapyorlar reyting için adamın her bölüm sonunda kafasına silah dayanıo bi şey oluo, orda bitiyo ama ertesi hafta bi bakıosun sudan bi sebebden kurtulmuş. başka bi dizide adamların bulunduğu salonda bomba patlatıolar resmen bina havaya uçuyo sonraki sezonda görüyosun sapa sağlam gezio adamlar neymiş masa patlamanın gücünü azaltmış kimse yaralanmamış peeeh isterse supernaturalda hiç düşünmek sorunda kalmadan hiç uraşmadan lilith in dean le sam i sıkıştırdığı zamanda çat diye final yapıp dean ı 4. sezonda kurtarabilirler di onun yerine daha çok soru işareti ve teori bıraktılar ve bence çokda ii bi dizi o puandanda daha iyisini hakediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bracq3n -- 9 Temmuz 2008; 14:26:16 >
  • arkadaşlar 3.sezonun hdripleri buldum.Sizce hangisini indireyim.Hdriplerin boyutu büyük.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.