Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (872. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son 2 sezonu izlemedim. Hatırlayan varsa kısa bir özet geçebilirse bu sezona başlamak istiyorum. Geriye dönüp izleyesim yok maalesef :(
  • keşke son sezona özen gösterselermiş
    yani gerçekten mi ya

• Hayvan gibi özlemişim ama bu bölümün kötü olduğu gerçeğini değiştitmiyor, umarım ilerleyen bölümlerde toparlarlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar. Ailecek izleyecek dizi arıyordum. Bu diziyi gördüm. Ne diyorsunuz. Başlasakmı.

• Dean ve Cass arasında ne olmuştu biri hatırlatabilir mi küs gibiler
  • Dean. kullanıcısına yanıt

şeytan jack'in vücudunu alınca trip attı ya onunla alakalı galiba
  • kugutex kullanıcısına yanıt
    Şu anda 2. Sezonun sonlarındayım. Rahatlıkla ailecek seyredilebilir. 1. Sezonun ilk birkaç bölümünde diziye tam giremedim, yani pek sarmamıştı ama sonrasında üst üste 3-4 bölüm seyreder oldum. İşten gelince direkt TV başında yerimi alıyorum.
  • Teşekkürler.

• arkadaslar ben diziye yeniden baslamak istiyorum. fakat hangi bolum ve sezon kaldıgımı hatırlamıyorum. son izledigim kısmı spoiler olarak yazacagım. bolum konusunda yardımcı olurmusunuz?

nephalim dogmustu. bir de sanırım yeni eklenen bir demona katılmıstı.beyaz bir takıp giyiyordu demon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

arkadaslar ben diziye yeniden baslamak istiyorum. fakat hangi bolum ve sezon kaldıgımı hatırlamıyorum. son izledigim kısmı spoiler olarak yazacagım. bolum konusunda yardımcı olurmusunuz?

nephalim dogmustu. bir de sanırım yeni eklenen bir demona katılmıstı.beyaz bir takıp giyiyordu demon
    13. sezon kaldığınız yer. 12'yi bitirmişsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

13. sezon kaldığınız yer. 12'yi bitirmişsiniz

Alıntıları Göster
    tesekkurler
  • 14.sezonu yeni bitirdim dizinin en kötü sezonuydu, son bölümün sezondan da kötü olması en kötüsüydü. Farklı, yeni hiçbir şey yoktu dizi her şeyi tüketmiş.. Umarım sağlam bir final yaparlar.

Sezonun en güzel yanı ektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 14 Ekim 2019; 23:53:27 >
  • Artık bu dizi de ki durum, kalite ve performansı olayını geçti bence. Benim gibi en başından beri izleyenler için artık dizide ki karakterlerin bizde birisi olması durumu sebebi ile takip edilir olmuş durumda. Ben artık bu diziyi izlerken bölümlerde ki saçmalıklara, bölümün kalitesine felan takılmıyorum. Sam, Dean, Cass ve diğer tüm karakterleri görmek için izliyorum ve sonuna doğru geliyoruz.
  • 15x1

Daha iyi başlayabilirdi geçen sezon ayarında devam ediyor. Tüm sezonu bu hayalet avlama ile kapatmazlar herhalde. Son sezona sağlam bir kötü yakışır. Sam kötü bir şeye dönüşecek gibi gözüküyor. Crowley reisi özledik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 15 Ekim 2019; 22:13:5 >
  • Şaka maka dizi bitince feci moralim bozulacak lan. Bu benim hayatımda başladığım ilk diziydi. Bu ve South Park. Yanlış hatırlamıyorsam ilkokul 4'teyken falan izlerdim. Şimdi geldik 25 yaşına. Hayatımın tüm süreçlerinde Supernatural izliyodum. Bildiğin tüm hayatımda supernatural anıları var. Nereden nereye. Kendimi yaşlı hissettim. Duygulandım yemin ederim. Hayat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E184FE49 -- 15 Ekim 2019; 23:45:21 >
  • 15x2

Ortalama bir bölümdü. Sam ile Tanrı birbirine bağlandı. Tanrı yok olursa Sam'de yok olacak. Ayrıca Sam Tanrı'nın güçlerini kullanabilir bu sayede hayaletlerden kurtulacaklar gibi. Amara..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 18 Ekim 2019; 15:38:41 >

• İki bölümde rezalet. Bunun için beklettilerse keşke iptal etselermiş. Çünkü ileri sararak seyrediyorum. Hep aynı *** göstereceklerse yeni bölüm çekmenin ne anlamı kalıyor. Bunlarla süreyi eritiyorlar. 5 dk. lık kısa bölümde seyretmek istediğim olayları görüyorum, o kadar. Arkadaş Jack nerede, The Empty nerede, Chuck ve Amara neyin kafasını yaşıyorlar. Rezillik...
  • Son 3-4 sezonun tartışmasız en kotu bölümüydü bence. 9. Sezondan sonra bırakmıştım izlemeyi, bir anda esiverdi ve geçen ay yıllık iznimde güncele kadar izledim. Neden bıraktığımı da hatırladım maalesef. Yılların emeği olduğu için izliyorum iyi veya kötü finale kadar izliycem, umuyorum bu sezon gerçekten final yaparlar ve tadında bırakırlar.

• Bu castielin özellikleri sadece ışınlanmamı acaba ?
  • 15x3

Kahramanlar can verir yurdu yaşatmak için.

-Rowena
  • 
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.