Şimdi Ara

Supernatural (2005- ) | 15. Sezon başladı S15E12 16 Mart

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
17.544
Cevap
81
Favori
585.574
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> Supernatural (2005- ) | 15. Sezon başladı S15E12 16 Mart
Giriş
    922 Mesaj
    Ne yazık ki kötü haber geldi..Gelecek sezon dizinin veda sezonu olacak...
    |
    |
    14x17

Tanrı'nın döneceğini öğrenmiştik zaten bakalım hangi kritik anda dönecek Ayrıca emtpyden birisi dönebiliyormuş demek ki castiel gitse bile dönebilir. 15. sezonda düşman empty de değil diyorlardı kim olacak acaba. 14. sezon jack olaylarıyla falan bitecek onu görebiliyoruz.
    |
    |
    SPOILER SPOILER SPOILER

Jacki nasıl durduracaklarını gerçekten çok merak ediyorum. Şuan ki durumuyla gücü tanrıya eşit diyebiliriz. Muhtemelen tanrı ya da amara jacki durdurmak için gelecek .

Edit: Spoiler butonu çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnlyJ -- 5 Nisan 2019; 20:3:32 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Harbiden gözümüzün önünde adamlar yaşlanmış
    |
    |
    wéndigo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onlar anlatsan da anlamazlar, bir anlam da yüklemezler
    Çıldırdığını düşünürler o büyük düşünürler
    Keşke konuşmasaydım dersin
    Meğer buymuş ilk dersin. Zor iş, kolay gelsin.
  • Yarbay
    4421 Mesaj
    19.bölüm güzeldi son 2-3 bölümden sonra iyi geldi. Sezon finali de güzel olacaktır ama bu Jack konusu bana garip geliyor fragmandaki gibi bir son olmaz herhalde bulurlar yine bir çözüm. Asıl sıkıntı Castiel olacak bölüm sonunda.
    |
    |

Idare eder bir bolumdu. Bana artik pek tat vermiyor. Gelecek bolumde Chuck donecek. Bakalim neler olacak. The Empty'de gelseydi iyiydi. Amara & Chuck vb. gibi buyuk toplarin aksiyonlarini ozledik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Gerçekten şaşırttı diyebilirim Jack'i Dean'in öldürmeyeceği belli olunca anladım kesin Chuck'a sıkacaklar diye ama oraya kadar belli etmedi kendini final. Sonda seçtikleri God was never on your side şarkısı da chuck oturmuş:P Diziyle ilgili beni üzen tek şey şu oldu sanırım artık geri dönüşü olmayan bir şekilde bitiyor dizi belki uzar bir şey olur demiştim ama...
    |
    |
    14x20 Supernatural 'in açık ara en uçuk ve çılgın bölümü oldu. Önümüzdeki sezon dünya dizi tarihinin en büyük savaşını izleyeceğiz. Fakat prodüksiyon tarafında üstlerine çok fazla iş düşüyor . Çok para harcayıp, çok fazla emek göstermeleri gerekiyor . Yoksa pek bir şeye benzemez .

Bölümün finalinden anladığım kadarıyla tüm kozmik varlıklar Tanrı'ya karşı işbirliği yapacak. Bu savaşta en önemli karakter Amara olacaktır . Hangi tarafta olursa o taraf ipi çeker.

• Yüzbaşı
    922 Mesaj
    final sezonunda büyük kapışma olacak...
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

5.sezonda izlemeye başlamıştım 15 yaşındaydım bugün 24 yaşındayım ve 25 olduğumda bitmiş olacak. Koskoca 10 sene dilekolay, ilk yabancı dizim ilk göz ağrım bu diziyle büyüdüm resmen. Ne yalan söyleyeyim çok özleyeceğim.

Saving people hunting things the family business.
    aynı zamanda başlamışız ve yaşlarımız da aynı lise 1'deydik sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murvein -- 27 Nisan 2019; 4:3:46 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Chuck, Amara'yı etkisiz hale getirmiş olabilir. Belki kilitlemiştir. Ayrıca Empty'nin Chuck ve Amara'dan daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Hatırlarsanız Castiel ile konuşurken Chuck ve Amara'dan önce ne vardı diye sormuştu.. Cas ise Empty demişti. Yani acayip bir kozmik varlık. Bazı SPN fanları Cas'den önce, Empty'yi ilk uyandıranların Chuck ve Amara olduğunu söylüyor. Üstelik Chuck'ın onun mekanında hiçbir hükmü yok. Tamamen etkisiz kalıyor. Final'de Chuck'ı oraya atabilirler. Empty ise tam tersi Heaven'a girmişti. Hatta alt üst etmişti.
    |
    |
    OnlyJ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    330 Mesaj
    final bölümünü beğenmedim, çok basit bitirdiler bence
    |
    |
    |
    |

SPOILER

SPOILER

SPOILER

SPOILER butonu çalışmıyor

Amara konusunda size katılıyorum hocam , eminim chuck bize anlattığından çok çok daha güçlüdür. Bölümün başında jack ile başa çıkamayacağını söylerken sonunda jacke tek atması ve bunu sadece hikayenin ilerlemesi için yaptığını söylemesi en büyük kanıttır . Bence chuck amaradan çok çok daha güçlü, hatta yüksek ihtimalle empty denen varlıktan da çok daha güçlüdür. Sonuçta empty yeterince güçlü olsaydı billie ve jackle iş birliği içinde olmazdı, kendi işini kendi hallederdi ... İhtimaller çook fazla ve bizi efsane bir sezon bekliyor.

SPOILER

SPOILER

SPOILER

SPOILER

|
    |
    The Hollow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2921 Mesaj

Aynen Chuck arızalı çıktı. Ama Jack'i hazırlıksız yakaladı. Hatırlarsanız önceki sezonlardan birinde Death, Dean'e bir gün Tanrı'yı da öldüreceğim demişti. Dean bayağı şaşırmıştı. Empty'nin ne yapacağını bilmiyorum. Ama Jack oraya düştüğü için o da haliyle güldü. Ortada iş birliği yok. Acaba ne konuşacaklar.. Dediğiniz gibi efsane bir sezon olacak. Söylentiler Dean/Sam, Jack, Castiel, Death ve Empty'nin takım olacağı yönünde.
    |
    |
    OnlyJ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2700 Mesaj
    Olaylar olaylar. Son sezon şahane olacak. Gelde bekle şimdi.

|
    |
Bey Azura
bankalar.org
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.