Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (704. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel bitti
  • Bölümün son sahnesiyle ilgili 9gag'de çok alakasız bir postta spoiler yedim.
    Bölüm çok harikaydı. Gelecek sezonu merak ediyorum. Sanıyorum ki gelecek sezonda vampir avlamalı falan dandik bölümler olmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victarion -- 21 Mayıs 2014; 23:28:11 >

• sam melek olmuştu. şimdi de dean şeytan oldu. sıra castiel'de
    gelecek sezon sam uğraşır duru şimdi. yalnız dean şeytan olduğunu sam'den ne kadar saklayabilir ki? gelecek ilk bir iki bölümde dean'in sırrı açığa çıkar herhalde.
  • Son sezon beklentilerin altindaydi. Cok uzun sureden beri takip ediyorum. Ve ben de soguyarak son 3 bölümü izlemedim. Sanirim son bölümde cok sey kaçırmisim. Yeni sezon da bölümler birbirine daha Bağlantili olmasi gerekiyor. Abd de fun lari çok ama ilgi giderek azalıyor. Bi yerde raytingleri karsilastiriyorlardi. Bulursam yayinliyayim

• Son 2 veya 3 bölümü daha izlemedim House sardı bu aralar bi ara topluca izlicem
  • 9x23 (Sezon sonu)

Vay arkadaş Dean kaç kere öldü ya yeter artık yazık adama
    Finali iyi yapmak istiyorlarsa tanrıyı getirip tüm melek ve şeytanları öldürtüp Sam'e melek ve Dean'e şeytan rolü falan vermeleri gerekir sanırım Beklediğimin üstünde bir finaldi. Sezon genel olarak biraz beklentimin altında olsada finalle gayet güzel oldu. Gelecek sezonda da muhtemelen Dean Sam'e şeytan olduğunu belli etmeden bazı şeyleri götürmeye çalışacak. Eğer sezon sonuna doğru Sam bunu anlayıp kendi kanıyla falan besleyip insana çevirmeye çalışmazsa bilmiyorum başka ne gibi bir senaryo çıkarırlar
    Bekleyip görelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

9x23 (Sezon sonu)

Vay arkadaş Dean kaç kere öldü ya yeter artık yazık adama
    Finali iyi yapmak istiyorlarsa tanrıyı getirip tüm melek ve şeytanları öldürtüp Sam'e melek ve Dean'e şeytan rolü falan vermeleri gerekir sanırım Beklediğimin üstünde bir finaldi. Sezon genel olarak biraz beklentimin altında olsada finalle gayet güzel oldu. Gelecek sezonda da muhtemelen Dean Sam'e şeytan olduğunu belli etmeden bazı şeyleri götürmeye çalışacak. Eğer sezon sonuna doğru Sam bunu anlayıp kendi kanıyla falan besleyip insana çevirmeye çalışmazsa bilmiyorum başka ne gibi bir senaryo çıkarırlar
    Bekleyip görelim

dean ın ölüp ölüp dirilmesi baymıştı bende öyle düşünüyordum ama kabil olarak gözlerini açtı bence bu ölüm diğerlerinden çok daha güzeldi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: herdemasivemavi

Son sezon beklentilerin altindaydi. Cok uzun sureden beri takip ediyorum. Ve ben de soguyarak son 3 bölümü izlemedim. Sanirim son bölümde cok sey kaçırmisim. Yeni sezon da bölümler birbirine daha Bağlantili olmasi gerekiyor. Abd de fun lari çok ama ilgi giderek azalıyor. Bi yerde raytingleri karsilastiriyorlardi. Bulursam yayinliyayim

ratingleri 2milyon civarında ve the cw kanalına göre bu rakam çok iyi yani bi iptal final filan olmaz. arrow bile 2.50 milyon izleniyor
  • AnonimAdam A kullanıcısına yanıt
    Sezon finali

Katılırım adam olup dırılmekten başka bir şey yapmıyor. Şimdi birde dean şeytan oldu dahaneler gorcez acaba. Açıkçası sf olarak çok heyecanlı geçmese de yine idare eder diyebiliriz. Bakalım 10 sezonda klasık olarak samden saklar bu durumu dean bir kaç bolum böyle gider. Artık 10sezon biraz daha tempolu geçmesini temenni ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

sam melek olmuştu. şimdi de dean şeytan oldu. sıra castiel'de
    gelecek sezon sam uğraşır duru şimdi. yalnız dean şeytan olduğunu sam'den ne kadar saklayabilir ki? gelecek ilk bir iki bölümde dean'in sırrı açığa çıkar herhalde.

saklaması imkansız castiel gördüğü an anlar zaten şeytan olduğunu bide şeytam sam olmalıydı bence sam şeytanı derdik
  • Herkes son sezonda Tanrıyı görürüz fln demiş ama çok büyük ihtimal Tanrıyı zaten gördük.Tanrı ile ilgili olarak:
    Sanırım spoiler butonu çalışmıyor yine arkadaşlar dizinin 4. ve 5. sezonları hakkında spoiler içeriyor yazacaklarım izlemeyenler varsa ona göre okusun.
    Daha önce arkadaşlarla tartışmıştık yabancı bir sitede okuduğum bir fikri. Fikre göre 4. sezondaki Mesih yani Chuck aslında Tanrıydı. Fark ettiyseniz o sezonlarda da Tanrı temasına girildi. Tanrının öleceği söylendi. Castiel Tanrıyı aradı vs. vs. Ama net kanıtı sezon finalinde Chuck kitabı yalnız başına yazarken gösteriyor. Normalde ürkek olan Chuck gayet kendinden emin bir şekilde finali yazıyor ve basit bir el çırpışıyla yok oluyor. Sonra Kevin geliyor ve Chuck'a ne olduğunu kimse bilmiyor o andan sonra da hiç ortaya çıkmadı. Tabi son sezonda Chuck'ı oynayan adamı göremeyebiliriz sonuçta Tanrı şekil değiştirebiliyordur ama bence Chuck karakteri dizideki Tanrı.
  • dizinin bütün sezonlarını izledim. ilk 3 sezon normal geçiyor. olay 4. sezondan sonra başlıyor. meleklerin gelmesi, kıyameti engellemeleri falan çok heyecan katıyor dizi ye. bence izleyin çok seversiniz
  • aynen yeni bir şey çıkarmazlarsa tanrı chuck bence de
  • pampalar dizide tanrı chuck sa koruyucu meleği mikail onu nasıl tanımadı peki
  • O kadar çok öldü ki sonunda belasını buldu şeytana dönüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ostoder36

pampalar dizide tanrı chuck sa koruyucu meleği mikail onu nasıl tanımadı peki

Michael değildi Raphael'di koruyucusu. Ayrıca adamın tanrı olduğuna inanıyorsun da kendini nasıl saklayabileceğine mi inanmıyorsun. Bu arada benim de tanrıyı oynayacak oyucu adayım:Samuel Jackson
    And you will know my name is the lord when i lay vengeance upon thee
  • yanlış biliyorsun pampa adam dizide peygamber olarak geçiyor. dizide chuck'ın koruyucusu baş melek yani michael'dı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ostoder36

yanlış biliyorsun pampa adam dizide peygamber olarak geçiyor. dizide chuck'ın koruyucusu baş melek yani michael'dı

Elçi olarak geçiyor ama bahsettikleri bölümde tavırlarından ve kayboluşundan dolayı tanrı olabileceği teorisi üretmişler. Koruyucu melek baş melek olur elbet ama tek bir baş melek yok: Michael, Gabriel, Raphael...
    4. sezon son bölümde Castiel Chuck'un yanına gelir. Bunun üzerine koruyucu başmelek gelir ve Castiel'i yok eder. 5. sezon yanlış hatırlamıyorsam 3. bölümde Raphael'i yakalamaya çalışıyor Castiel ve Dean. Castiel Raphael için kendisini yok eden melek olduğunu söylüyor.
  • Yeni bölümü izlemedim, sezon finali miydi?
  • 
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.