Şimdi Ara

Supernatural (2005- ) | 15. Sezon başladı S15E12 16 Mart

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
17.544
Cevap
81
Favori
585.641
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> Supernatural (2005- ) | 15. Sezon başladı S15E12 16 Mart
Giriş
    19746 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

yeni bolum malum yerlerde izleyen var mi? spoilersiz bi yorum alalim inerken.

edit : pardon yahu cikmamis ben 22 diye 21 indiriyormusum

daha yayınlanmadı dizi
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    850 Mesaj
    9x21
    Sezon finali kesin çok vasat olacak ya. 2 bölüme ne sığdırılacak ki. Bu arada bu son sezon mu final mi yapacaklar yoksa sonraki sezon onay aldı mı?

Tamam bölüm çok iyiydi eyvallah. Fakat nasıl bir sondu o öyle? Yav arkadaş nasıl iş anlamıyorum. Koskoca Abaddon ya bu. Sarı gözlüyü öldürmek ne kadar zordu kaç sezon peşinden koşturdu kaç dost kaybettiler şimdi bu hatuna bakıyorum pat bir anda ölüyor. Yahu önceden "şeytan" kavramı dizide çok farklıydı. Öyle kafalarına esince güreşmiyorlardı bunlarla. O bıçak, silah vardı ona rağmen ne çile çekiyorlardı. Şimdi şeytanı evirip çevirip paketliyorlar sonra birde üstüne en güçlü şeytanı öldürüyorlar. Vampir avına giderken başlarına gelmeyen kalmayan 2 kardeş şimdi vampirden daha vampir hale döndüler. Meleklere meydan okuyorlar hale bak. Bunun Dean dövmesiyle alakası yok bence. Sapıttılar diziyi sonunda. Sonunu getiremiyorlar çünkü iyice zıvanadan çıktılar. Valla o eski bölümleri özler oldum. Neydi o sarı gözlü ya. Karizmaydı adam dehşetti kök söktürdü bunlara. O babasının defterinin sırrını çözmek için ne uğraştılar zamanında. Bobby vardı ne güzel. Her serserilik yaptıklarında Bobby'i arayıp huysuzluğunu çekiyorlardı ama babacan adamdıda. Özledim ben bu bölümleri. Olmuyor böyle. Tadı çıkmıyor. Bitsin de istemiyorum ama düzelmiyorda...

• Yarbay
    8281 Mesaj

Evet bu sezon biraz haybeye olmuş gibi oldu.
    Bu arada dean büyük ihtimal ile kontrolden çıkıcak mühür olduğu için kendini tutamıyor her seferinde daha kötüye gitcek gibi bana göre zaten yeni sezonda gelecekte bir şeyler yerinden oynucak gibi duruyor crowleynin yaptığı yüzünden tahminimce bu son sezon deil onay aldı diye biliyorum.

Birde alt yazı çıksada izlesek artık bu sefer geç gelcek gibi herhalde.
    |
    |
    AnonimAdam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

dean iyice kontrolden çıktı, fragman da daha da beter.

sezon finali fragman

|
    |

AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS

• Yüzbaşı
    858 Mesaj
    Güzeldi güzeldi
    |
    |
    |
    |

Dean sol elini uzatınca sağ eliyle bıçaklıcağını tahmin ettim.öldürmeyip yaralayarak işkence edip bilgileri alıcak.
    |
    |
    Bugün yeni bölümü izlerken ilk defa diğer arkadaşların dizi bozdu derken ne demek istediklerini bir an için anladım gerçekten bu dizi 10 sezon gitmemeliydi belki 10 sezon eski sezonların havasını yakalar belli olmaz ama 5,6 sezon da bıraksalar da olurmuş yinede her türlü izletiyor kendini izleme yede devam ederim sonuçta supernatural bu.
    |
    |

• Yarbay
    4244 Mesaj
    güzel bölümdü
    |
    |
    Dean in saçma sapan triplerini gösterdikleri bölüm olmuş. Tamam mühür ve bıçak yapıyor ama dean daha önce de bu tarz şeyler yapıyordu. Açıkçası ilk defa bu dizi bozdu diyorum. Sezon finaline bir bölüm kalmış, yaptıkları bölüme bak. Sezon finali dolu geçsin diye o kadar ağır ilerlettiler ki, şimdi sezon finali için umutlarım var. Umarım onlar da boşa çıkmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT(İNGİLİZCE) 2. SINIF
  • Yarbay
    2068 Mesaj
    birazdan izleyecem inşallah yine ara bölüm değildir.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 14 Mayıs 2014; 23:30:02 >
    |
    |

• Yarbay
    8281 Mesaj

Bu sefer çok kötü bir bölümdü dean bu mühür zımbırtısı yüzünden kontrolden çıkıyor daha çok öldürmeye ve işkence etmeye çalısıyor. Fakat konu bulamıyolar herhalde deanın üzerindenmi gitmeye çalısıyolar anlamıyorum.o son sahne saçmalık büyük ihtimal herhalde bu 10 sezonda hikaye ordan devam etcek gibi bu arada metatronla dövüşü nasıl olcak acaba merak ediyorum.

Orijinalden alıntı: farti

Bu sefer çok kötü bir bölümdü dean bu mühür zımbırtısı yüzünden kontrolden çıkıyor daha çok öldürmeye ve işkence etmeye çalısıyor. Fakat konu bulamıyolar herhalde deanın üzerindenmi gitmeye çalısıyolar anlamıyorum.o son sahne saçmalık büyük ihtimal herhalde bu 10 sezonda hikaye ordan devam etcek gibi bu arada metatronla dövüşü nasıl olcak acaba merak ediyorum.

Bence güzel bölümdü.Konu ne şeytan ve melekler ee en kolay nasıl öldürülebiliyorlar? ilk bıcak ile dean da mühür de var.Konu buradan gitmesinde nereden gitsin.
    Vampir izlemekten bin kat iyidir.

Bazen dizi hakkında çok acımasız yorumlar oluyor.Bir çok diziden bin kat iyidir.Az değil 9 yıldır devam ediyor.Normal yani ara sıra sapıtabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmariacci -- 15 Mayıs 2014; 11:27:06 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not

Dean iyice sapıttı. Final bölümü güzel olucak gibi.
    |
    |

TESSSAAAA Dizide en çekici bulduğum kadındı
    quote:

Orijinalden alıntı: HouseM.D.

TESSSAAAA Dizide en çekici bulduğum kadındı

yazık oldu gerçektende
    |
    |

• Binbaşı
    1688 Mesaj
    5 bölüm biriktirdim akşama izlenir oh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Psn ID : Komple10

[c
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
canlı radyo dinle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.