Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (699. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son bölümden daha iyi, en azından ana konuya döndüler.
  • Fena değildi, sorgu sahnesinde iyi güldüm

abaddon cok kolay öldü ama bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 7 Mayıs 2014; 23:52:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın izleyeyim bölümü
  • Güzel bir bölümdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

Fena değildi, sorgu sahnesinde iyi güldüm

abaddon cok kolay öldü ama bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum

Yanlışlıkla seninkini açtım ağır spoiler yedim arkadaş daha izlemeden
  • hayret bu sefer bölüm beğenilmiş. poi'den hemen sonra izleyeyim bari.
  • oo cikmis yeni bolum konuya bakmasam aklima gelmeyecek, begenilince heyeacn yaptim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Me Up When I Care -- 8 Mayıs 2014; 0:36:18 >
  • iyiydi
  • Daha yeni izledim gayet güzeldi biraz spoiler yesemde

Bu arada dean iyice kotuye gitcek herhalde kontrolden çıkıyor o muhur castielde elinde fırsat var oldur işte gadreeli illaki kurtarıcak adamı abaddonu çok kolay oldurdu bu arada bu muhurungucunubgorduk resmen crowley tamamen sırlarla dolu bir adam onu izlemek keyıf veriyor.

• 21. bölümü izledim baya iyiydi bence

• En güçlü şeytanın yine itmekten başka gücü yok... sıkmaya başladı artık
    En güçlü denen şeytan gidipte bıçağı alıp orda tuzak kurmuyorda plan yapıp dean'in bıçakla üstüne gelmesini bekliyor...

• o en güçlü şeytan da biliyor ki crowley bıçağı nere sakladıysa mutlaka tuzaklar da kurmuştur. o nedenle bıçakla birlikte gelmelerini istiyor biraz da kendine fazla güvenmesiyle. şeytan olsun melek olsun başka şeyler olsun güçleri ile ilgili zaten sorunlar var dizide. ilk ortaya çıktıklarındaki izlenimleri ile şu anki çok farklı.

• ne kadar kolay aradan çıkarttılar abaddon'u. hazır iki bölüm kalmışken castiel ve ekibine ağırlık verecekler sanırım.

• abaddon kendine fazla güvendiği için öldü bende. deanin karşı koyabileceğini sanmamıştır ki ben de sanmıyordum. sam arkadan koyar felan diye bekledim. Bu arada dean iyie terminatöre bağladı. En atarlı şeytan bile deane bişey yapamadıysa meleklerde zorlanır diye düşünüyorum ki deanin gücü giderek artabilir. Fakat metatronun ne yapacağı belli olmaz adam new god.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oida

9.sezon 19.bölümde, Dean, Sam ve Jody vampirleri basmaya gittikleri zaman, Dean´in vampirle olan mücadelesinde elinde bicakla vampir karsi koymaya calismasina ragmen onu itiyor ve kafasini kesiyor. Normalde vampirin Dean´den daha güclü olmasi gerekmez mi ? Ikinci olarak Sam o sahneyle ilgili bölümün sonunda bundan zevk aliyordur diyor, acaba Dean mühürü aldiktan sonra daha da güclenip baska bir seye mi dönüsmeye baslayacak ?

Hocam Sanırım Mühürle birlikte Kabil in güçleride Dean'e geçiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NowOrN3wer

quote:

Orijinalden alıntı: Oida

9.sezon 19.bölümde, Dean, Sam ve Jody vampirleri basmaya gittikleri zaman, Dean´in vampirle olan mücadelesinde elinde bicakla vampir karsi koymaya calismasina ragmen onu itiyor ve kafasini kesiyor. Normalde vampirin Dean´den daha güclü olmasi gerekmez mi ? Ikinci olarak Sam o sahneyle ilgili bölümün sonunda bundan zevk aliyordur diyor, acaba Dean mühürü aldiktan sonra daha da güclenip baska bir seye mi dönüsmeye baslayacak ?

Hocam Sanırım Mühürle birlikte Kabil in güçleride Dean'e geçiyor

Muhurun etkisinden dolayi oyle guclu . Sanirim iyice kontrolden cikacak gibi gozukuyor Dean

• Şöyle bir olay var

O kadar dean cehenneme purgatorye gitti geldi şeytanlar öldürdü sarı gözlü öldürüldü death falanla tanıştı çok efsane kısımlarıydı dizinin bunları michael lucifer cehennem köpekleri bunlarda dahil. Şimdi bunları izledikten sonra gidip bunların hayalet avlamalarını izlemek hiçmi hiç kesmiyor izleyici haklı olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: dBZerodealer-

Şöyle bir olay var

O kadar dean cehenneme purgatorye gitti geldi şeytanlar öldürdü sarı gözlü öldürüldü death falanla tanıştı çok efsane kısımlarıydı dizinin bunları michael lucifer cehennem köpekleri bunlarda dahil. Şimdi bunları izledikten sonra gidip bunların hayalet avlamalarını izlemek hiçmi hiç kesmiyor izleyici haklı olarak

Ulan Death'in geldiği sahne neydi öyle be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

quote:

Şöyle bir olay var

Tüylerim diken diken olmuştu o sahnede haklısın çok karizma adamdı noldu öldümü o

edit:şu sahnedede efsanelerden birisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dBZerodealer- -- 9 Mayıs 2014; 23:04:23 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

quote:

Şöyle bir olay var

Tüylerim diken diken olmuştu o sahnede haklısın çok karizma adamdı noldu öldümü o

edit:şu sahnedede efsanelerden birisi

Yok, ama fazla güçlü bir karakter olduğu için Winchesterlarla falan ilgilenmiyor
  • 
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.