Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (697. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.640
Cevap
69
Favori
603.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Apollon

quote:

Orijinalden alıntı: wintersun09

yeni çıkacak yan dizi moralimi bozmuştu o yüzden supernaturalde 8-9 bölüm izlememiştim gerideyim ama bunu izleyince yine izleme moduna girdim

Yan dizi olayı nedir ?

yan dizi linki

http://forum.donanimhaber.com/m_87419542/tm.htm Supernatural: Bloodlines (2014) The CW

bizi 9-10 yıldır supernaturala bağladıklarına göre eminim bu dizide güzel olacaktır ama ben
    pek sıcak karşılamadım bu durumu daha önceki mesajlarımda da belirtmiştim

quote:

konuyu yukarda görünce bir bakayım dedim ne yazmışlar
    tüm bölümleri izlemiş biri olarak spoilerleride açıyorum rahat rahat
    baktımki spoiler yiyorum harbiden
    12. bölümü izlememişim çünkü unutmuşum
    hatta üstelik 1 ay ara vermişler haberim yok
    yokluğunu hissetmemişim supernaturalın
    bunda sanırım braking bad'in etkisi büyük
    ama bunun yanında supernaturala benzer yeni yan dizisi çıkacak olmasıda var
    bence demekki Winchesterlar bu işi bitiremeyecek
    chicagoda şeytan yaratık avı devam edecek
    http://forum.donanimhaber.com/m_87419542/tm.htm

quote:

12-13-14-15-
    4 bölüm gerideyim
    izleyisim yok
    yeni yan dizisi duyurulduğunda soğudum diziden sanki
  • bu spin-off olayı tam gereksizlik abidesi.
  • 8 sezon 10'cu bölümü bitirdim sıkıldım artık vırakayım mı ?
  • pas geçiyorum bu bölümü madem olaylarla ilgisi yok..
  • Çok boş bölümdü bilseydim böyle olacağını izlemezdim backdoor demişsin sen bunada bu bildiğin arka sokaklar.
  • Genel sezon akışıyla pek ilgisi yok ama önümüzdeki sezon gelecek olan spin-off dizi Bloodlines'ın pilot bölümü niteliğinde bir bölüm. Yani yeni dizi hakkında fikir sahibi olmak isteyenler izlesin bence.

kaynak:http://geekstra.com/film-dizi/dizi/supernatural-da-spin-hazirliklari/
  • zaman kaybıydı.
  • Beyler birisi bana 1 sezondan şuana kadar sadece ana konuyu anlatan bölümleri yazabilirmi ????*
  • Sıkıcı olmasa bile yeterli bir bölümdü fakat şurda birşey kalmadı biticek biz haladaha yok yaratık yok kurtadamlarla koşturuyoz olmuyor böyle
  • Finale dogru sakinleşti izleyicelerinin aşırı baskısı ile biraz daha yayıldı farklı konuları araya koymaya çalıştlar ama her zaman ki gibi en iyi diziler arasında olan supernatural son hız devam ediyor yeni bölümden sonra karşımıza daha iyi şeyler çıkacagını umuyorum. Bu arada bişeye dikkat ettim 1 bölüm sezon dışı etkinlik 1 bölüm sezonun kendi akış konusu işliyor iyi seyirler arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

Sıkıcı olmasa bile yeterli bir bölümdü fakat şurda birşey kalmadı biticek biz haladaha yok yaratık yok kurtadamlarla koşturuyoz olmuyor böyle

zaten telefon geldi son 3 bölüm yardıracaklar geçen sezon ki gibi
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    Artık başlamasaı lazımdı hep konularda sapma oluyor bakalım neler olcak biraz daha ayrıntıya girilmeli
  • Tam bir vakit kaybı bu dizi böylemiydi..
  • spin off taki elemanlar devam ettirir bence tanrı vesaire olaylarını
  • Arkadaşlar 8 sezon 10'cu bölümü yeni bitirdim dizi çok sıkmaya başladı vırakayım mı ?
  • 720 p izleyebileceğim site verin ?
  • şuana kadar izlediğim en berbat spn bölümünün geçen haftaki olduğunu düşünüyordum... yanılmışım

sanırım the cw yeni bir dizi çıkartıcak bu bölümden sanki yeni bir dizinin ilk bölümü gibiydi

ama cw'da haklı şimdi vampire dairies gibi vampirci çoluğun çocuğun izleyeceyi yeni bir dizi lazımdı kendilerine
  • Bu nedir yahu böyle ? Bu diziyi kim yazıyor kim çiziyor ? 7-8. Sezona kadar yazan adamlar öldü mü ?

Şu an rast gele en sıradan diziyi açsanız şundan 10 kat daha sağlam bir iş görmüş olacaksınız.

Yahu lise-üni yıllarımızda nasılda bizimleydi Sam ve Dean ... Bu şekilde batacağına diziyi bitmesi gereken yerde bitirselerdi eğer daha iyiydi. Bazı şeyler zamanında güzel demek ki. Resmen diziyi bıraktım gitti.

Black Sails, Da' Vinci , Game of Thrones , Arrow, Walkin Dead gibi sağlam yapımlar varken , Oz , Lost , Prison Break, Breaking Bad gibi şah eserlerin yapılabildiği bir dönemin içinde oluşmuş olmasına rağmen bu dizi hala nasıl bu kadar rezil bölümler yapabiliyor şaşıyorum...

Geçen hafta 1 bu hafta iki. SPN'nin en rezil rüsfa bölümlerini izledim.
  • 10.sezon mu son ?
  • Dizinin durumu fena5.sezonda bitecekti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.