Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk bölümü çok sağla geldi gözüme devam ediyorum
  • 3x04'ü izliyorum

bu bölümde hatunlar konusunda coşmuşlartaş gibi bi barmen var meğer iblismiş,o ne güzel bi iblis öyle ya

hatunları konuşmaktan diziyi konuşmaz olduk
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

3x04'ü izliyorum

bu bölümde hatunlar konusunda coşmuşlartaş gibi bi barmen var meğer iblismiş,o ne güzel bi iblis öyle ya

hatunları konuşmaktan diziyi konuşmaz olduk

Oyle
    iblise
    can kurban. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!g!T -- 20 Haziran 2008; 0:39:57 >
  • valla ızlemeye devam bu arada seaon ne zaman baslayacak bılen var mı nette 3 sezon 13 cu bolume kadar ındırdım araya mı gırdı o bolumden sonra bu arada İmpala da super herkes karı kıza düşmüş hehe
  • gercekten cok güzeller.
  • Lost , Prison Break, Supernatural favorılerım ancak journeyman ızleyen var mı o nasıl

• quote:

Orjinalden alıntı: robertpires
    Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon

Arkadaşlar iki sorum var;
    1. Bu hatunun adı nedir?
    2. Bu insansa biz neyiz?
  • baba varya sanat eseri ya bunun yanında biz bilinmeyen yaşam formu oluruz
  • dostlar biri sevabına JO nun resmını koysun hastasıyım kendısının
  • @Out Of OrdeR adı amber borycki.güzel bi arkadaş gerçekten
  • Alona Tal mış arkadaşlar jo nun esas adı hoş valla ne dıyelım
  • alo mıllet dızımızı sahıpsız< bırakmayalım yorum yazın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Out Of OrdeR

quote:

Orjinalden alıntı: robertpires
    Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon

Arkadaşlar iki sorum var;
    1. Bu hatunun adı nedir?
    2. Bu insansa biz neyiz?

anasını satayım o ne öyle.pc bile fotarafı kaldırmadı.kapandı fotorafı görür görmez.
  • eveeet bu aksam devam dızıye 2 sezon 13 bolumdeyım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgur106

valla ızlemeye devam bu arada seaon ne zaman baslayacak bılen var mı nette 3 sezon 13 cu bolume kadar ındırdım araya mı gırdı o bolumden sonra bu arada İmpala da super herkes karı kıza düşmüş hehe

Şu anda Eylül diye biliyoruz bakalım..
  • lost ve prıson break yoklugunda onlar kadar keyıflı bır dızı ızlemeye devam....
  • Arkadaşlar bu dizinin HDripleri var mı acaba?
    böyle korku filmleri HD izlenir.
  • Dizi süper, şu an 3.sezon 14.bölümü izliyorum. 3.sezon 13.bölümde dikkatimi çeken birşey oldu.

Bölümde bir adam gay, ekibin şefine ilgi duyuyor, sonra da ölüyor. Şef çocuğun kendisine ilgi duyduğunu öğrenince, hayaletine gidip, sevgisinin karşılıksız olmadığını söylüyor, onun kendilerini diğer hayaletten kurtarması için. Sonra çocuk onları kurtarmak için kendini feda edince, çocuğu kahraman ilan ediyorlar falan. Çocuktan bahsederken ekip üyelerinden biri ''Genç Türk'' diyor? Yani gay olan çocuğu Türk olarak göstermişler... Anlayamadım doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterBosh -- 23 Haziran 2008; 18:12:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fernsehn

Dizi süper, şu an 3.sezon 14.bölümü izliyorum. 3.sezon 13.bölümde dikkatimi çeken birşey oldu.

Bölümde bir adam gay, ekibin şefine ilgi duyuyor, sonra da ölüyor. Şef çocuğun kendisine ilgi duyduğunu öğrenince, hayaletine gidip, sevgisinin karşılıksız olmadığını söylüyor, onun kendilerini diğer hayaletten kurtarması için. Sonra çocuk onları kurtarmak için kendini feda edince, çocuğu kahraman ilan ediyorlar falan. Çocuktan bahsederken ekip üyelerinden biri ''Genç Türk'' diyor? Yani gay olan çocuğu Türk olarak göstermişler... Anlayamadım doğrusu.

slmlar diziyi bende bayıla bayıla izliyorum.. TNT sayesinde bakmaya başladım ama sonra tüm bölümleri indirip izlemeye başladım.. Oyun vs bırakıp deli gibi bu diziyi izliyorum.. Konuya yazan herkes doğru tespitlerde bulunmuş.. Başlarda sabit konulu bir dizi gibiyken 1. sezon sonlarında 2 ve 3. sezonlarda olay tamamen kopuyor süper hale geliyor... 3. sezonun erken bitmesi çok kötü olmuş yav bu grev kötü etkilemiş dizileri de üzüldüm açıkcası... Son bölümler biraz daha basit kaçtı 2. sezonun son bölümleri mükemmeldi...

Bu arada 3/13'deki o söz Rod Stewart isimli bir şarkıcının Young Turk isimli şarkısından alıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalkerhan -- 24 Haziran 2008; 9:15:17 >
  • 3 / 16 dayım bakalım devam ama sunu soyleyım ılk defa 3 / 14 tu sanırım harbı kotu bolumdu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.