Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (856. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.640
Cevap
69
Favori
603.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diziyi ,Dean götürüyor zaten.Konuda bir anket yapsalar 100 kişide ya bir ya iki kişi çıkar Sam diyen...Dean Reis oldukça 33.sezonu da izlerim..
  • 15. bölüm inanılmaz derecede boş ve sıkıcıydı. Dean olmasa katlanabileceğimi sanmıyorum. Neyse ki Scooby-Doo özel bölümüyle telafi edecekler.

• Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Paraya kıysalardı da bunlar çizgifilme geçeceğine tersi olsaydı. Bununla telafi değil sıva yapmasınlar da..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçiş bölümleri çok fazla olan bir dizide böylesine eğlenceli bölümler muhakkak olacak. Birçok dizi arada böyle kaçamaklar yapar. Klasik ve klişe av bölümleri yerine böyle alternatifler lezzetli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Geçiş bölümleri çok fazla olan bir dizide böylesine eğlenceli bölümler muhakkak olacak. Birçok dizi arada böyle kaçamaklar yapar. Klasik ve klişe av bölümleri yerine böyle alternatifler lezzetli olur.

İnsanlar bu dizinin diğer diziler gibi olmadığını 13 yıldır anlamadı ya ben de buna hayret ediyorum duvara anlatsak anlar Bu dizide filler bölüm elbette olacak 23 bölüm çekiyorlar. Neden bu kadar fazla bölüm çektikleri eleştirilebilir de diğer diziler gibi bir konu kısıtlaması yok ki şuan bu dizinin senaristler yazıyor yapımcı da Jensen ve Jared devam ettiği sürece biz devam ederiz dedi zaten. İnsanların ne alıp veremediği var bu diziyle anlamak mümkün değil beğenmiyorsan bu kadar izleme yani ya da her hafta gir buraya hangi bölüm filler yazılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dean. -- 16 Mart 2018; 13:12:40 >
    Olmasın veya niye böyle bir bölüm çekildi demedim zaten neden savunma tarzı yorum yaptınız anlamadım. Bu tip bir bölümü bir önceki mesajınızda siz eleştirmişken hem de. Çizgi film yerine o karakterleri dizi evreninde yaşayan kimseler veya bu tarz bir anlatımla bölüm yapsalardı daha iyi olurdu dedim, bu yönden eleştirdim. Sizin eleştiriniz üzerine bu bölümün de kötü olmasından çekindiğimi belirttim. Biri de gelmiş çelik çomak oynamış.
  • Yine mi ara verdi dizi?
  • başlıcam böyle işe ya 1 hafta dizi 1 hafta ara
  • Neden gerildiğinizi anlayamadım ama sadece normal şekilde tartışıyoruz burada. Biraz daha ılımlı ve sakin lütfen.
    Gerilimli bir dil kullanmadım size karşı, sadece son cümlem o şekilde o da sizinle ilgili değil zaten. Mesajınıza herhangi bir muhalefetim olmadığından tartışma olduğunu da düşünmüyorum. Yalnızca bahsettiğiniz kaçamaklar veya geçiş bölümleri olmamalı demişim gibi mesajlar gelmesi hoşuma gitmedi.
  • en son 4 yıl önce konuya yazmışım, tahmını 9.sezonda kalmışımdır , sizce devam etmelı mı ?
    dizidekı karakterler süreklı ölüp ölüp dırılınce bana artık ıyıce saçmalık gıbı geldiğinden bırakmıştım hala öyle mı ?
  • Bu hafta yokmuş 16.bölüm 29 Martta, fragmana baktım
    fikrimce Gabriel yine fareye çevirmiş bizimkileri

Edit: Gabriel'in görünmesini kullanıp yanılttılar beni. Farklı bir hava katmaya çalışmaları güzel bir şey ama beğendim diyemem. Kötüde olmamış... 13/16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdalTanyeri -- 30 Mart 2018; 18:52:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahahahha fragmanı izledim çok hoş ve değişik olmuş
    Arada böyle bölümler olmalı ki alışkanlıkların dışına çıkılsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

en son 4 yıl önce konuya yazmışım, tahmını 9.sezonda kalmışımdır , sizce devam etmelı mı ?
    dizidekı karakterler süreklı ölüp ölüp dırılınce bana artık ıyıce saçmalık gıbı geldiğinden bırakmıştım hala öyle mı ?

Nick mesaj uyumsuzluğu şaka bi yana sırf dean ve sam için bile izlenir hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlhan.M26

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

en son 4 yıl önce konuya yazmışım, tahmını 9.sezonda kalmışımdır , sizce devam etmelı mı ?

Nick mesaj uyumsuzluğu şaka bi yana sırf dean ve sam için bile izlenir hocam.

knk zamanında ben supernaturelı 3 kere hatmettım ılk 7 sezonunu, lakın spoıler kısmında dedıgım gıbı sureklı aynı şeyın olması benı bezdırdı
  • Bu başlığı daha önce fark etmemiştim. Görünce çok sevindim. Demek ilk günkü heyecanıyla izleyen bir tek ben değilim. Bu kadar süre sıkmamaları, sadece alışkanlıktan dolayı değil heyecanla izlettirmesi olağanüstü bir başarı.
  • 13.sezona geldim sonunda çocukluğumun dizisi be bunla büyüktük duygulandım
  • 14. sezonu onaylanmış
  • 12 sezonda bıraktım yuh 14 sezon onaylanmış sonunda beraber huzur evinden çeker sam ve dean herhalde çok sıkmıştı artık.
  • İyi iyi onaylansın izleriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.