Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (852. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.640
Cevap
69
Favori
603.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 numara bir bölüm daha.Arkadaş bu Dean bu dizide olduğu sürece 13'ü değil 33.sezonu bile izlerim.Nazar değmesin bu sezon süper gidiyor.Bu arada şaşırdık mı?????
    Cass geri geldi YİNE....
  • Harika bölümdü yine. Cass ve Jackle beraber güzel bir dörtlü oldular bence
    demeye kalmadan Jack kayboldu ama döner geri
    . Aksiyon da gelir yakında merak etmeyin, Daha Lucifer var, Crowley'in akıbeti belli değil. Bu arada Crowley de Cass'in gittiği yerde olması gerek, yanılıyor muyum.. Yani hiçbir şey imkansız değil. Gayet iyi sezon şu ana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Harika bölümdü yine. Cass ve Jackle beraber güzel bir dörtlü oldular bence
    demeye kalmadan Jack kayboldu ama döner geri
    . Aksiyon da gelir yakında merak etmeyin, Daha Lucifer var, Crowley'in akıbeti belli değil. Bu arada Crowley de Cass'in gittiği yerde olması gerek, yanılıyor muyum.. Yani hiçbir şey imkansız değil. Gayet iyi sezon şu ana kadar.

Hocam crowley i oynayan abimizin röportajını izledim, diziden tamamen çıktığını söyledi. Umarım dümen falan yapıyorlardır ama zannetmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu boşluk denen varlık ne iş? Tanrı'nın bile karışamadığı bir yer.
  • Kairros. kullanıcısına yanıt
    Üzüldüm açıkçası sevdiğim bi karakterdi.

• diziyi 3.sezondan beri haftalık olarak izleyen biri olarak 10.sezondu sanırım ara verdim sonra da bir daha pek izlemeye yanasmadım. Nasıl son 3 sezon gene baslasım mı acaba, özledim kardesleri, bir ara aile gibi olduyduk :) Sezonlar 20 bolumun uzerinde olunca 3-4 sezon geriden yakalaması zor oluyor.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Yavaş yavaş izleyebilirsin. Biraz bozsalarda 13. Sezon genel olarak toparladılar gibi. Birde sırf kardeşler için izlenir.

• 13 x 5 6

Iyi bölümlerdi. Özellikle 5 çok güzel gelişti. Jack gitmeseydi güzel olacaktı ama alıştık Supernatural in oyuncuları bu şekilde kullanmasına artık. Cass in dönmesi de iyi oldu.

• hastasıyım
  • 10 numara bir bölüm daha...İlk 5 efsane sezonun ayarında devam ediyor bu sezon.Kadro kalabalıklaşıyor,eskiler dönüyor.Bir de Bobby veya John gelse tadından yenmez bu dizi...
  • Ergen dizisi diyorlar doğru mu?

• Arkadaşlar bu haftaki bölümü "gerçekten" 720p/ 1080p olarak indirebileceğim bir yer varmı?
    Zibilyontane tracker denedim yok ,yerli siteleri eşekler kovalsın herif utanmdan 480p formatında veriyor çamur gibi.(Birde altyazıları karınca gibi mercekle falan bakmak lazım)

Yok siteni kuruyorsun,reklam döşemeyide biliyorsun hatta Ad block reklamıda zorla kapattırıyorsun. He bilmem ne yaptığımın hayvanı ne diye içerikle ilgilenmiyorsun?
    Birde fake link döşeyen döşeyene insan 3 kuruş kazanmak için anasını,bacısını milletin diline dolandırmaya nasıl hakir görüyor kendinde vallahi pes
    Abartmıyorum 1 saattir internetin altını üstüne getirdim torrrentler hepten pert,indirebilecek bir yerde yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Arkadaşlar bu haftaki bölümü "gerçekten" 720p/ 1080p olarak indirebileceğim bir yer varmı?
    Zibilyontane tracker denedim yok ,yerli siteleri eşekler kovalsın herif utanmdan 480p formatında veriyor çamur gibi.(Birde altyazıları karınca gibi mercekle falan bakmak lazım)

Yok siteni kuruyorsun,reklam döşemeyide biliyorsun hatta Ad block reklamıda zorla kapattırıyorsun. He bilmem ne yaptığımın hayvanı ne diye içerikle ilgilenmiyorsun?
    Birde fake link döşeyen döşeyene insan 3 kuruş kazanmak için anasını,bacısını milletin diline dolandırmaya nasıl hakir görüyor kendinde vallahi pes
    Abartmıyorum 1 saattir internetin altını üstüne getirdim torrrentler hepten pert,indirebilecek bir yerde yok

480pye laf yok. 480 p adamdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crt monitörde evet adamdır.Ancak salondaki Led Tv'ye göre madam hocam.
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    PM attım hocam.
  • "Babam aşkına!"
  • Bölüm güzeldi 5.sezondan sonra en güzel sezonu olma yolunda ilerliyor böyle ol canımızı ye.
  • 13x7

Lucifer ile Castiel süperdi

Lucifer: Oh my dad Şu ingiliz adamlarından kurtulamadık bi
  • 13x7

Ketch'in geri getirilmesine ayar olan bir tek ben miyim? Muhtemelen Rowena da gelecek hadi o yine bir nebze de ısıtıp ısıtıp koymayın arkadaş önümüze bir de Ketch gibi itici bir karakteri... Valla deli oldum bir de gidip Asmodeusla işbirliği yaptırmışlar. Onun haricinde güzeldi ama Jack diziye baya iyi olmuş ya bu bölüm görmeyince eksiklik hissettim cidden iyi bir karakter
  • Bölümü ancak izleyebildim. İşler çok kızıştı. Çok fazla karakter öne çıkmaya başladı. Gayet iyi. Bu kadar karakterin arasında keşke onlar da olsaydı dediğim bazı ölmüş karakterleri aramamak elde değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLordRealx -- 29 Kasım 2017; 23:0:44 >
  • 
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.