Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (849. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AnlamakYetmez

Kulladıkları cep telefonlarının markası nedir(son 2 sezondur)? Tüm aktörlerde aynı telefon, bana çok şık geldi, Iphone değil sanki?

HTC One'dan bahsediyorsunuz sanırım.
  • S13 Trailer
  • yeni bitirdim.

castiel spoilerini yemiştim crowley'i bilmiyordum o sürpriz oldu. kötü oldu castiel'in ölmesi
  • 20 sezon daha sürsün yinede izlerim, ilk izlediğim yabancı dizi, ilk göz ağrım bende yeri çok başka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dizi yaşıyor mu ya ? 11.sezon ile bitmeliydi . Chuck Darkness ile

• 13 sezon nedir 8. sezonda bıraktım artık bitmesi lazım bu dizininde oyunculardamı sıkılmadı anlamadımki? İnsan farklı bir dizi projesinde film projesinde oynamak ister bunların hiç mi canı sıkılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

13 sezon nedir 8. sezonda bıraktım artık bitmesi lazım bu dizininde oyunculardamı sıkılmadı anlamadımki? İnsan farklı bir dizi projesinde film projesinde oynamak ister bunların hiç mi canı sıkılmıyor

Sıkılmıyor
  • 11. sezon bana göre efsaneydi. 5. sezondan sonra kötü giden seriye ilaç gibi gelmiş bir sezondu ki nerdeyse bütün konular açıklanmıştı. 12. sezon idare eder sezonlardan biriydi. Çok kötü değildi ama iyi de sayılmazdı.

13. sezonda bütün mesele filler bölümler. filler bölümler olmasa ana konu üzerinden iş gene yürür ama filler olunca iş tekrara düşecek.
  • Bakalım bu sezonda
    Bobby'e de geri gelecek mi?alternatif evrenden...
  • Vay be 13.sezonu bekliyoruz. Bir bolum bile kacirdigimi sanmiyorum.

11 de 12 de gayet iyiydi 13. Sezonda bu sekilde devam ederse tadindan yenmez.

• Aléister Crowley kullanıcısına yanıt
    Rastgele 1-2 bolum açtım son sezonlardan, oyunculuk anlamında bir performans sergilemiyor, tahminin zatende üst düzey oyuncu falanda değillerdir.

Lafı şuraya bağlıcam zaten konu oyunculuk isteyen konu değil, zaten izleyici kitlesi iyi oyunculuk bekleyen yaştaki kitle değil, tahminim oyuncularda iyi oyuncu değillerdir

hu yüzden bu diziyi devam ettirebildikleri kadar ettirirler herhâlde. Adamlar ne yapsın bu yaştan sonra lokanta mı açsınlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14.sezon onayı geldi mi?
  • Dizi yayınlandı konu ölmüş.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Harika haber bu ben bu ay yayinlacagini bile bilmiyordum

• Diğer sezonlara göre çok sönük bir başlangıç oldu.

Cesetleri falan yaktılar ama Cass dirilecek. artık kaçıncı bölümde diriltirler allah bilir
  • Daha 12 sezonu izlemedik açıkçası izlesemmi bilemedim.

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Hiç durma.3-5 sezondur dizi kötüye gidiyordu ama geçen sezonla birlikte tekrar umutlarımızı yeşertti...Bu sezondan çok umutluyom..
  • Hoşgeldin Dean Reis....
  • Nothing Else Matters but
    Crowley and Cass
  • Vay be üniversite yıllarım bu diziyle geçmişti . İzledikçe o yıllar aklıma geliyor buruk bir sevinç oluyor içimde
  • 
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.