Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (848. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
68
Favori
603.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yabivo

Hocam sayenizde çözdüm.

Daniel elkins i aradım google da supernaturalwiki diye bi site varmış bunu öğrenmiş oldum. Burdan coltun hikayesini okudum.
    http://www.supernaturalwiki.com/index.php?title=Colt

Okumak istemeyenler için ilgili kısım

Burayı okuyunca bütün olayı hatırladım

Dean son colt mermisiyle azazeli öldürüyor. Sonra Ruby ve Bobby beraber tekrar mermi yapıyolar. Winchester lar bikaç defa kullanıyorlar coltu. Sonra Bela Talbot(Lauren Cohan)(Spn de oynamış olan en iyi hatun bence) coltu çalıyor ve Crowley reyiz e veriyor(şeytanla yaptığı anlaşmayı bozmak için ama ondan Sam'ide öldürmesini istenince Dean'den yardım istiyor ama maalesef kurtulamıyor ve Bela ya veda ediyoruz.)

Sonra Crowley reyiz coltu tekrar Winchester lara veriyor Luciferi öldürüp kıyameti durdurmak için. Dean Luciferin altının çatına mermiyi yapıştırıyor coltla ama o da ne colt başmelekleri öldürmüyor. Sonra ortalık karışıyor Dean coltu düşürüyor ve Castiel Dean i ordan kaçırıyor. Crowley reyiz colta gene arak çekiyor Lucifer yenilince. Sonra malum bölümde gördüğümüz gibi coltu Ramiele veriyor.

Ne yazdım be maziye gittim yazarken

Olay böyleymiş aydınlandım sayenizde Kafamı kurcalayıp duracaktı bu colt. Bundan sonra hatırlayamadığım yerlerde direk bu siteden bakıcam

Edit: Bu mobilde spoiler neden ayarlanmıyor. Pc den düzeltmek zorunda kaldım.

Aynı şey benimde kafamı kurcalamıştı biraz uzunca ama bu şekil bi sonuca ulaşmıştım. Spoiler kısmında sonraki bölümlerle alakalı birşey yok. Bu kısımdan coltun hikayesini öğrenebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlayayım mı diziye baya bi sezon geçmiş ama

• quote:

Orijinalden alıntı: pikachu_ehm

Başlayayım mı diziye baya bi sezon geçmiş ama

Bir dakika bile düşünmeden başla 2-3 bölüm izleyince bırakamayacağını anlarsın zaten.
  • tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Başla ama 5. sezon finalinde bırak

Niye

• Anladım kötü olmuş yahu

• 17. bölümden sonra ara vermiştim bugün bitirdim son sezonu sonunda. Senaryo ne kadar saçmalasa da, finalde Carry On çalıyor ya herşeyi unutuyorum o zaman.

Ne diyeyim ya 40 sezon sürse yine izlerim muhtemelen. Yanlışım yoksa 4. sezondan beri güncel takip ediyorum bu diziyi. Beraber büyüdük.

12. Sezon finali

Bobby'i görünce ne kadar mutlu oldum ya. Dönsün işte şu adam arkadaş.

Diğer boyutu güzel düşünmüşler. Geçen sezondan daha az saçmaydı bence. O değil de öyle bir yerde bitirmişler ki tam şerefsizler Herkes öldü la
  • daha kaç kere "5.sezondan sonra bozdu yaa :s" yazacaksınız?

20 sezon da olsa izleniyor.

• yeni bitirdim. kalite düşse de insan bırakamıyor. şöyle dönüp bakınca, 10 yıla yakındır takip ediyorum diziyi, aileden biri gibi oldu. bitince hayatımdan bir parça eksilecek.
  • 3. sezon sürerken izliyordum heralde. İlk 6 sezonu da 3-4 kere izlemişimdir. Sonra 7. sezon civarlarında sanırım bıraktım. Dean araftan geliyordu falan heralde yanlış hatırlamıyorsam.

Şimdi bir bakayım dedim konuya, hala efsane 5. sezon konuşuluyor.
  • Yeni sezon başlasada izlesek.Ayrıyeten yeni szeon başlayasıya kadar supernatural ve fringe'nin atası THE X FILES tavsiye olunur

• Alternatif evren olaylarına girdikleri için ölen karakterler başka bir evrenden geri dönebilirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 25 Temmuz 2017; 21:12:27 >
  • tahago kullanıcısına yanıt
    Hay spoilera basan elimi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknik Üniversiteli T kullanıcısına yanıt
    ovv çok geçmiş olsun hocam sağlam bir spoiler

hatırladım gene üzüldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Çünkü devamı aynı kalitede değil malesef. Tadında bırakmadılar, uzattıkça uzattılar ve kalite giderek düştü.

Ben katılmıyorum bana göre 12.sezon hala kaliteli,Yeni sezonda muhteşem olacak gibi gözüküyor.Bu dizi sadece dean,sam,castiel,crowley için bile izlenir.Bence 5.sezondan sonrada devam etmelisin.
    12.sezon neredeyse av bölümü yok gibi bir şey ana konudan gittiler hep,sıkıcı değildi.
  • Son sezonu yeni bitirdim.

Dizinin en kötü sezonuydu ilk bölümler gene fena değildi ama ortasından sonuna doğru berbat bir hal aldı. Hele o final neydi öyle. Diziyi iyi kötü Dean-Cass-Crowley üçgeni izletiyordu Cass ve Crowley gitti.. Cass geri dönerse de bu sefer artık su kaçırdılar iyice diyecem. Mary ve Lucifer'dan kurtulduk inşallah o defter temelli kapanmıştır. Bakalım bu yeni doğan neyin nesi görecez.
  • Yav bunun göye uyarlaması çekilecekti ne oldu o iş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerde kaldığımı hatırlamıyorum, herhalde 11. sezon sonuydu,

• Ne zaman başlayacak bu 13.sezon
  • Kulladıkları cep telefonlarının markası nedir(son 2 sezondur)? Tüm aktörlerde aynı telefon, bana çok şık geldi, Iphone değil sanki?
  • 
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.