Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (844. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.641
Cevap
68
Favori
603.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu mary yi dizinin salağı olarak tutuyorlar galiba kadın hala düşmanlarla çalışıyor.
  • Bu dizi hala devam ediyor mu yavv. 5. Sezonda final yapsalardı efsane olarak kalırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin 6 ve 7. Sezonları faciaydı. Hele 5. Sezon sonrası böyle düşünce çok kişi bıraktı. O yüzden 5'te bitirselerdi keşke lafı çok dönüyor. 8.sezondan itibaren toparlandı dizi, her hafta gayet güzel izlettiriyor. Bence günümüzde popüler olan diğer çoğu diziden daha iyi. 0'dan başlayıp 12 sezonuda izleyin diye önermem, ama diziyi önceden beridir takip edenleri haftalık Spn sıkmıyordur diye tahmin ediyorum. Ben gayet eğleniyorum, biterse yokluğunuda ararım.

• Mary sana çok iyi oldu. İşkencelerin kralını görüceksin. 3-4 bölüm kaldı sezon finaline. 2 bölüme lucifer çıkar son bölüm çok karışık bebek iyilerin tarafında yer alabilir.
  • Mark P said of the finale script “If you didn’t hate me before, you will after this.

Cass mi ölür Crowley mi?Tahminleri alayım (%99 Crowley diyorum)

• belki mary yine ölür
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRHLecter

Mark P said of the finale script “If you didn’t hate me before, you will after this.

Cass mi ölür Crowley mi?Tahminleri alayım (%99 Crowley diyorum)

Bence ikisi de değil yani umarım
  • İlk iki sezonda hiç sorun yaşamadım ama 3.sezonun ortasında uyuyamaz oldum ve bıraktım. Bağımlılık yapıyor ve insanı etkiliyor
  • 12x21

Crowley kesin o fareye girdi bir şeyler oldu ölmedi Bunu anladık zaten. Onun dışında Lucifer gerçekten neyi planlıyor anlamıyorum.
    Eskiden her şeyi tüm yaratılanları yok etmeyi düşünüyordu şimdi oğlu var bunun üstüne her şeyi yok edip mal gibi oğluyla takılacak mı? Evden bir şekilde kurtuluyorlar buna şüphe yok zaten de Cass cidden yine batırdı işleri şimdi Lucifer gidip öldürürse Cass'i şaşırmam ki bence bahsedilen Cass'in ölecek olmasıydı Crowley'nin değil. Hakkaten ben Mary ve Castiel görmek istemiyorum aptallıkları can sıkıyor artık. Hani Crowley gibi de değil yani adamın çevresindeki herkes kötü ve sürekli ihanete açık ama Cass öyle olmadığı halde sürekli işleri batırabiliyor.
  • Haftaya 2 bölüm ile sezon kapanacak.
  • çok iyi bölüm izleyin arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Haftaya 2 bölüm ile sezon kapanacak.

Direkt arka arkaya mı gelecek hocam bilginiz var mı?
  • Dean. kullanıcısına yanıt
    Aynen, aynı gün arka arkaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Aynen, aynı gün arka arkaya.

Vaay süper haber
  • Of anam of bu diziden vazgeçemediğimi çok iyi anlatıyor bu dizi. Çok iyi bölümdü bazılarıda klasik ov bolobo demeye devam etsinler. Başlangıcın avla başladığını bilmeden.

Sabırsızlıkla sezon finalini bekliyorum.
  • Mark güldürdü ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Mark güldürdü ya

bence diziye en çok yakışan karakterlerden birisi bana göre..hatta sıralama yaparsak

dean
    crowley
    lucifer
  • Tum bolumler hangi online platformda(yasal)?

• gunhan G kullanıcısına yanıt
    Digitürk
  • 12x22,23

Mary öldü diyebilir miyiz promoda Dean'in gözünden yaş akıyor ya da Cass de olabilir.[/spoiler]
  • 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.