Şimdi Ara

SuperMassive - Flash Wolves Rakip Analizi. Kim Kazanır Sizce? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Real Madrid-Galatasaray maçı bu yenenilir miyiz evet ama düşük ihtimal gönlümüz galibiyetten yana :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse ki TSM yendi de yenilirsek Marine ile oynayacağız
  • Kardeş heryere sitenin linkini atmaktan sıkılmadın mı? ben çok sıkıldım yaptığın şey itici gelmeye başladı gerilla marketingde biryere kadar yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rockko -- 4 Mayıs 2017; 13:49:14 >
  • 3-1 veya düsuk ihtimal 3-2 yenilmemiz bile başarı olucak ama olduda yenersek baya büyuk ses getirir.

Benim korktuğum şey GAM. Dün sağlam oynadılar bunları ya yenemezsek. İşte o zaman tüm hevesimiz heycanımız gidicek.

• %8 ihtimal veriyorum kazanmamıza. %21 ihtimalle 1 maç alırız ellerinden. Çok büyük bir olasılıkla rekabet bile olmadan kaybedeceğiz.
  • Biz Türk'üz yapamayacağımız bir şey yok inancım tam rakip kim olursa olsun yeter ki inanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak kavuk

Biz Türk'üz yapamayacağımız bir şey yok inancım tam rakip kim olursa olsun yeter ki inanın

İnançla oluyorsa bu işler zaten finaldeyiz ne gerek var FW ile oynamaya öyle değil mi

Maalesef inançla olmuyor bu işler daha iyi antremanlı bölgesi daha zorlu ve oyunu daha ciddiye alarak oynayan takımlar yükselir olay bu
  • quote:

Biz Türk'üz yapamayacağımız bir şey yok inancım tam rakip kim olursa olsun yeter ki inanın

Türklerin dünyada söz sahibi olduğunu mı düşünüyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bergamot Çayı

quote:

Türklerin dünyada söz sahibi olduğunu mı düşünüyorsun.

düşündüğüm şey imkansız diye bir şey yok oyun bu
  • falsh wolves yallah uzak doğuna

Nru tokatlıycak

• quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

falsh wolves yallah uzak doğuna

Nru tokatlıycak

O kadar yorum arasından tek mantıklı olanı bu. Naru kendi gibi oynarsa 3-1 kazanırız hadi en kötü 3-2 olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

quote:

Nru tokatlıycak

O kadar yorum arasından tek mantıklı olanı bu. Naru kendi gibi oynarsa 3-1 kazanırız hadi en kötü 3-2 olsun.

sen mesaj atana kadar en mantıklısıydı hocam sizinki daha mantıklı artı rekoru bekliyorum sizin mesaja

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

quote:

Nru tokatlıycak

sen mesaj atana kadar en mantıklısıydı hocam sizinki daha mantıklı artı rekoru bekliyorum sizin mesaja

Sanmıyorum hocam.
  • Bergamot Çayı B kullanıcısına yanıt
    Bir millet söyle tüm dönemlerde süper güç olabildiğini ? Yoktur. Ve hiç olmayan vardır. Türklerin başarılarını biliyorsun tarihinide her dönem süper güç olamayız zaten

• tek hedef zafer inanın yeter bam bam bam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

%8 ihtimal veriyorum kazanmamıza. %21 ihtimalle 1 maç alırız ellerinden. Çok büyük bir olasılıkla rekabet bile olmadan kaybedeceğiz.

Küsüratlı atayım da salladığım anlaşılmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

%8 ihtimal veriyorum kazanmamıza. %21 ihtimalle 1 maç alırız ellerinden. Çok büyük bir olasılıkla rekabet bile olmadan kaybedeceğiz.

Küsüratlı atayım da salladığım anlaşılmasın.

• Sup'un kazanması çok sürpriz olur ama imkansız diye bir şey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed009

Bir millet söyle tüm dönemlerde süper güç olabildiğini ? Yoktur. Ve hiç olmayan vardır. Türklerin başarılarını biliyorsun tarihinide her dönem süper güç olamayız zaten

Dünyanın en güçlü tek dönem bile güçsüz olmamış milleti çin dir.Her alanda tokatlarlar.

• Çipetpet. kullanıcısına yanıt
    var oda bu maç hatta tsm e yenilen takıma karşıda geçerli
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.