Şimdi Ara

Superman vs Wonder Woman + Shazam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
4.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1-Herkes Bloodlusted

2-Birbirlerini öldürene kadar durmayacaklar

3-Hile yapmak yok

4-Post crisis dönemi

6-Dövüş Marsta geçsin.

7-Superman sürekli gidip güneşte şarj olmayacak

• Konuya bakarmısınız ?

Not:Etiketlemeyi unuttuklarım kusura bakmasın.
  • takım alır
  • Beyler nedeniyle birlikte yazın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doctor Fate kullanıcısına yanıt
    wonder woman süperman'in sikleti keza shazamda aynı şekilde süperman sikleti arkalı sollu geçirilirlerse ortada süperman filan kalmaz
  • Supermande armuta uzanıyor

ikisiniz de güçleri yakın karakterler zaten bir takımıda 2 kişi yapınca olmuyor.
  • Benim Superman alır diye bir iddiam yokda ortda Superman felan kalmaz diyince sanki çok zorlanmadan tokatlarlar dermiş gibi bir yorum olmuş :D

Ben %57 oranla takım diyorum

• Takım alır.Ww tam superman counter zaten.Hızına ve gücüne karşı koyabiliyor üstune büyülü nesneler+dövüş yetenekleri.Üstüne bir de shazam var bana hep underrated gelen bir karakter.Takım diyorum kolayca kazanırlar hatta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doctor Fate

Konuya bakarmısınız ?

Not:Etiketlemeyi unuttuklarım kusura bakmasın.
    Tamam bakmıyorum kusuruna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MichaelTownley -- 2 Eylül 2018; 21:25:56 >
  • Takım kolayca mı ? KOLAYCA

Peki hocam öyle olsun sizi mi kırıcam

• Oh rahatladım

Evet.Shazam full buyü gücü+solomon bilgeliği.1-1de bile çok zorlayabilir hatta alabilir

Ww de dovüş yetenekleri + büyülu esyalar(kement taç bilezikler gibi) supermana bunlarla üstünlük kurabilir hatta 1v1 de alabilir.

Kaldi ki supermanin en büyük özellikleri fiziksel güç hız ve dayanıklılık.Takımdaki 2 karakter de fiziksel güç hız ve dayanıklılık konusunda 1 tık geri olsalar da + çok fazla özellikleri var.Ondan böyle diyorum.Yoksa superman haterı falan değilim baya severim hatta

• Ben WW+ Shazam alır diyorum. Supo'nun karşısında WW gibi overrated bir karakter ve Shazam var. Ww tek başına da Supo ile uğraşabiliyor. Takım alır.

• Superman bir keresinde Shazam'ı tek yumrukta bayıltıyordu. Ama silver age olabilir o yüzden bu feati atlayalım.

Post Crisis döneminde WW Superman'e yumruk atıyordu Superman yumruğu tutup elinin tersiyle bir yapıştırıyordu yere seriyordu. Bide o arada Superman kavga etmek istemiyor WW ise sinirlenmişti.

Tek bi yerden bakmayalım.Ona bakarsan ww savasmak istemiyorken bloodlusted supermanin yumruklarıyla dünyadan uzaya uzaydan dünyaya yumruklandı.Fakat ww tek bir hareketiyle boğazını kesip supermani kendine getiriyodu.

Yine black adamla superman(kendini sınırlamayan) kapışıp birbirlerine bir hayli denk gidiyolardı.(blackadam=shazam diye aklıma bu geldi bu örnegi verdim)

Genel olarak superman in fiziksel gücü 100 üzerinden 90 ise ww nin ki70 shazamın ki de 75 dir.Aralarında çok bir fark yok.Dayanıklılık ve hız konusu da aynı.Bunlar supermanin + oldugu konular.

Takımda ise cok yüksek oranda buyü gücü savaş tecrübesi var.Ondan takım diyorum

Ha başka bir konuya gelirsek flash supermani alabilir yada thor alabilir veya ww kim dersek diyelim.Bu superman in en güçlü superkahraman olduğunu gerçegini değistirmez(herald seviyesinde tabi).Nitekim şuana kadar yaptıklarıyla bunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

• Bence de takım alır ama kolaylıkla olmaz bu özellikle Superman Bloodlusted iken. Tamam WW de Shazam'da bloodlusted ama Supermanın Bloodlusted hali bunlardan daha güçlüdür bence

Superman Shazam'ı kendi tamı tamına eşit görmese de denk görmüştür.

Supermanın en güçlü hero olduğuna katılıyorum. (SS herald seviyesinin az bişey üstü ve kozmik güç onu sayma)

• Mesela Wally vs Shazam+WW+Superman herkes Bloodlusted yapsaydım bile Wally bunları iyi döverdi.

WW'ye ışık hızının yarısı hızında bir tekme atarak bayıltıyordu :D

Shazam ve Superman desen IMP ile halledilecek kişiler.

Neyse konu Wally vs takıma kaymasında :D

Bu arada Wally Superman'ı alır ama bu supermanden güçlü olduğunu göstermez. Zaten güç 1v1 mantığıyla olmaz featlere olur. Mesela Wally evrensel atak tanklayabilir mi ? Bilmem kaç katrilyon tonlar kaldıeabilirmi hayır.

Hocam kolaylıkla derken güle oynaya olmaz tabi.yani yüzde 70 e 30 diyeyim.Birkac kırık kemik kanayan burun falan illaki olur.

Aynen.Genel olarak yaptıkları gücünu gösterir zaten.Bu konuda tamamen aynı fikirdeyiz.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.