Şimdi Ara

Superman vs Avengers (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
1
Favori
17.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    işte thanosda süpermane aynısını yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Süper İnsan Gücü: Thanos, tam limiti bilinmeyen çok büyük bir süper insan gücüne sahiptir. Ölüm, gücünü, fiziksel olarak en kuvvetli Eternallerinkiyle rekabet eden ya da aşan seviyelere, orijinal sınırlarının ötesine taşıdı. Thanos'un gücü o kadar geniştir ki, bütün gezegenleri darbelerinin basit gücü ile yok etmiştir. Güç Gemisine sahipken bile Thor ile savaşabileceğini kanıtladı . [92] Onun gücü o kadar muazzamdır ki, Gümüş Sörfçü'nün zevklerini kolayca yenebilir, saldıran bir Hulk'u yumruklayabilir, [50] fiziksel olarak rahatça Beta Ray Bill ve Ronan the Accuser'ı (ayrıca rasgele parçalayarak) İkinci Evrensel Silah) [93]Ve en etkileyici şekilde, sadece bir harici güç kaynağı tarafından güçlendirilmiş olmakla birlikte, güçlü Tyrant ile güreş . Thanos, gerektiğinde kozmik enerjisiyle gücünü artırabilir.

MARVEL WİKİ ALINTI!!!

güç taşlı thoru yenmiş daha ne yapsın adam
    Thor'da güç taşlı Drax ile başa çıkıyordu :D ?

Uzay-zaman parçalamaktan öte bişeymi bilmiyorum

• quote:

işte thanosda süpermane aynısını yapar
    Nasıl yapacak afedersin ? :D

Supermanın içinden geçebilecek bir fiziksel kuvvet yok yada uçamıyor öyle :D

Sinirlendirmeyin Superman'ı bak

Ayrıca Thanos hiç yaptımı yapmadı
  • quote:

silver surfer thor+süpermani köfte yapar
    herhalde güç karşılaştırması yapıyolardı o yüzden listeye yazdılar
    Olabilir. Dışardan birini ekleyebilirsek dr. Manhattan hepsini hücrelerine böler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadeyan kullanıcısına yanıt
    Gayette parçalar superman'i. Superman'in gücü thanos ile kıyaslanamaz bile. Attığınız ss'lerin hiç birinde planet level üstü bir feati yok ayrıca.

Kara delik mevzusuda Brainiac'i korkutmak için sadece etki alanına giriyor.
  • Hope_Of_World kullanıcısına yanıt
    güç taşı kullanana sonsuz fiziksel güç sağlar bunu ben demiyorum taşın gücü bu yani

thor draxla başa çıkmış ama thanos güç taşlı thoru yenmiş aradaki fark yenmek oluyor yani
  • dtsaykopat kullanıcısına yanıt
    o kadar derin eklesek oaa yı koyarız tüm evreni silip süpürür :D
    thanos uçabiliyor +
    güç taşlı thor > süperman
    thanos > güç taşlı thor
  • Zaman manipülasyonu hızı ile oluyor tabi ama ışığın trilyonlarca katı hızlara adım atabilen bir varlık iseniz bir nevi paradoks oluyor . Hızınız mı zamanı maniple ediyor, yoksa zamanı maniple ettiğiniz için mi hızlısınız ? Nitekim bir şekilde maniple edebiliyor. Ama bir time trapper ya da hourman vs gibi değil elbette.

Superman'in maniple güçleri kendi maniple etmesinden çok başka karakterlerin maniple güçlerine direnmesinden geliyor.

Geri evrimleştiren ışından adalet birliğinde etkilenmeyen tek kişi oydu.
    Zamandan silinemiyor vs gibi örnekler var.

Ayrıca evrenin yapısındaki yarığı ısı bakışı ile dikmişliği var.

nesnelerin içinden geçme ve görünmezlik için şuna bakabilirsin ->http://kahramanbaykus.com/er-meydani-hulk-vs-superman/

• quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Gayette parçalar superman'i. Superman'in gücü thanos ile kıyaslanamaz bile. Attığınız ss'lerin hiç birinde planet level üstü bir feati yok ayrıca.

Kara delik mevzusuda Brainiac'i korkutmak için sadece etki alanına giriyor.
    Nasıl parçalıyor ?

Hani bacaklarından tutup ikiye bölmek desen yapamaz.. Supermanın kafasına ellerinin arasına koyup sıksa yine pek bişey olmaz yani parçalanmaz..
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Planet level üstü feat yok mu ? :D :D Ok tartışmaya devam etmek için gerekli kriterleri sağlayamıyorsak tartışmaya gerek yok. iyi Günler.
    kafasını tutuyor ceviz gibi kırıyor [böyle parçalar işte :D ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadeyan

Zaman manipülasyonu hızı ile oluyor tabi ama ışığın trilyonlarca katı hızlara adım atabilen bir varlık iseniz bir nevi paradoks oluyor . Hızınız mı zamanı maniple ediyor, yoksa zamanı maniple ettiğiniz için mi hızlısınız ? Nitekim bir şekilde maniple edebiliyor. Ama bir time trapper ya da hourman vs gibi değil elbette.

Superman'in maniple güçleri kendi maniple etmesinden çok başka karakterlerin maniple güçlerine direnmesinden geliyor.

Geri evrimleştiren ışından adalet birliğinde etkilenmeyen tek kişi oydu.
    Zamandan silinemiyor vs gibi örnekler var.

Ayrıca evrenin yapısındaki yarığı ısı bakışı ile dikmişliği var.

nesnelerin içinden geçme ve görünmezlik için şuna bakabilirsin ->http://kahramanbaykus.com/er-meydani-hulk-vs-superman/
    Hocam güç taşlı thor Superman'ı alabilir değilmi

Post Crisis dönemini ele alırsak ? Fiziksel dövüşte

• quote:

kafasını tutuyor ceviz gibi kırıyor [böyle parçalar işte :D ]
    Hayır o kadar güç yok ceviz gibi kıracak güç yok.. Onun için lifting power lazım yumruk yumruğa kavga değil
  • Superman tam bir fasülye. Ne varsa ekliyorlar karaktere. MCU thor ve DCEU superman kıyaslıyorsak burda thor superman ike kedi diye oynar. Comiclerden bahsederseniz eğer, superman’in ne kadar torpilli ve zorlama güçlendirildiğini görürsünüz. Kryptonnite’dan etkilenmeyecek hale geldi lan karakter bir ara. Şişirilmiş balon kendisi. Fanları bunu kabul etmez ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    thanos > güç taşlı thor >> süperman

güç taş lullanan kişiye sonsuz güç sağlar bu arada
  • quote:

thanos > güç taşlı thor >> süperman

güç taş lullanan kişiye sonsuz güç sağlar bu arada
    Güç taşı kullanan kişiye sonsuz güç sağlar bu durumda Güç taşlı Thor>Thanos olması gerekir.. Neden dersen Thanos'un sonsuz gücü mü var ? Drax'ın sonsuz gücü var peki Thor'u 2 saniyede ceviz gibi kırması gerekmiyor mu ?
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Google translate ile çevrilmiş wiki paragrafı feat olmuyor. Featlerden oluşan bir argüman kurman gerek hocam.

Ayrıca Thanos < Supe demiyor kimse zaten ama "kafasını parçalar" , "içinden geçer" demek falan için evrensel + bişi olman lazım çünkü adamın galaksi-evrensel dayanıklılık featleri var. . Adamın en önemli düşmanlarından biri Thanos'un daha güçlü hali olan Darkseid ve ben Darkseid'ın bile Superman'in içinden geçtiğini görmedim ama Superman'in Darkseid'ın içinden geçtiğini gördüm (yardımla)

Nitekim "şu yener" demek başka bir şey ancak diğer karakteri itin makatına sokmaya çalışmak ve bunu yaparken de hiç bir geçerli bilgi ve gösterim sunmamak yanlış bir şey hele ki. Gezegen ve yıldızları kaldıran,gezegen seviyesi adamları ikiye bölen birine "ancak gezegen" demek zaten görmemezlikten gelmenin bambaşka bir boyutu.

drax neden thoru kırmadı çr yi okuduysan sen söyle bana ben okumadım çünkü
    sonsuz güç dediğimizde kendi sikletlerle yani gidip güç taşın olunca lt ile filan kapışamazsın

Güç Gem - Artan mukavemet ve dayanıklılık, neredeyse bilinen herhangi bir üstün insan yeteneği, enerji manipülasyonunu geliştirir. Aynı zamanda diğer taşları güç / enerjileriyle besle
    bunuda marvel wikiden kopyaladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rochi

Superman tam bir fasülye. Ne varsa ekliyorlar karaktere. MCU thor ve DCEU superman kıyaslıyorsak burda thor superman ike kedi diye oynar. Comiclerden bahsederseniz eğer, superman’in ne kadar torpilli ve zorlama güçlendirildiğini görürsünüz. Kryptonnite’dan etkilenmeyecek hale geldi lan karakter bir ara. Şişirilmiş balon kendisi. Fanları bunu kabul etmez ama.
    İlk kahraman olması sebebiyle çok güçlendirilmiş ama onuda böyle kabul edicez ne yapacan :D

MCU Thor dan felan bahsetmiyoruz Comic hallerinde
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.