Şimdi Ara

Superman vs Avengers (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
1
Favori
17.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Superman sevdası ile alakası yok ben kendi yorumumu yapmıyorum comicslerde olanı olduğu gibi söylüyorum. Hiç benden "Superman şunun kafasını ezer, şunun içinden geçer" dediğimi duydunuz mu ? Hayır... Nitekim fanboyluk başka şey, bir karakteri savunmak ya da tartışmak başka hocam.

SS morals-on halde dalıyor. Ben fiziksel bir şeyden bahsetmiyorum zaten. Bir düşün bakalım kendi sitemde yazdığı halde "hayır ezemez, içinden geçemez" diyorsam sence de bir bildiğim yok mudur ? ? :D

Superman her çağda Odin seviyesi pek çok adamla pek çok farklı seviyelerde dövüşüp, oldukça iyi mücadeleler vermiştir. İsimleri de saydım zaten biraz araştırırsın.

King Thanos'un sonunu bilmiyorum ancak o hikaye düşüşe geçen Marvel'ın üstüne dikkatleri çekmek için yapılmış saçma bir hikaye idi zaten. :D

Surfer Vs Thanos savaşının çoğu off-panel geçiyor zaten ve SS'in Power Cosmic güçlerinin çoğunu kullandığını dahi görmüyoruz.
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Superman'ın kendisinin evrensel olduğunu göstermez ama dayanıklılığının evrensel olduğunu gösterir.. Yani evrensel ataklara dayanabileceğini gösterir.. Ya hocam anlamakmı istemiyosunuz.. Evrensel ataklar supermanın beynini felan patlatmadı yani.. DS nerde ezerek patlatacak Thanos nerde ezerek patlatacak..
  • Hope_Of_World kullanıcısına yanıt
    süperman evrensel biri değildir bunu yabancı forumlarda yazarsanız gülerler bile

thanos süpermanin kafasını ceviz niyetine ezer

thanos saf fiziksel gücüyle ss'i almasıda bunun kanıtıdır
  • Superman vs Avengers
  • Az önce Thor'da ışıktan hızlı olsa aynısını yapması mantıklı olurdu diyordun şimdi zaten o hızda seyahat edebilir deyince.. "Superspeed al Thor'a koy" diyorsun. Işık hızına erişmiş ama hala dediklerimizi yapamıyor ? Zaten münazaramızın başında konu Thor'u Supe kadar hızlı yapmak değil Supe'ü Thor kadar hızlı yapmak idi. KOnu biraz değişti.

Nitekim birinden al diğerine koy falan gereksiz tartışma o yüzden daha fazla uzatmayacağım kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

süperman evrensel biri değildir bunu yabancı forumlarda yazarsanız gülerler bile

thanos süpermanin kafasını ceviz niyetine ezer

thanos saf fiziksel gücüyle ss'i almasıda bunun kanıtıdır
    dfkjgdkfjgsdfjgdgdlfjgdfjgkdlfgjdfj

Bişey demiyorum ya adam nasıl o zaman evrensel ataktan sağ çıkıyor açıklayın hadi bunu açıklayın

Thanos babayı ezer afedersin saygı sınırlarını aşmamaya çalışıyorum aşmayacamda.. Thanos saf fiziksel güçle gitsin Hulkun kafasını ezsin Superman ağır kaçar..
  • Hadeyan kullanıcısına yanıt
    tyrant olayına nediyeceksiniz peki

bu arada marvel wiki yada sizin sitede ss cosmic güçlerini kullanmadı gibi şeyler yazmıyordu hocam

ben sizede fanboy demedim sadece süperman sevdası var dedim yani bir karakteri diğerine göre daha fazla sevebilirsiniz bir sorun olmaz bu konuda

şimdi c.vıne gidip bir kaç konu göstereyim süpermanin ezildiği az bekleyinde
    sinirli hulku tek yumrukla bayıltıyor istese ezerdide o an ama dediğim gibi vahşet içeren bir görsel oluşacağından öyle şeyler yapmıyolar

bu arada saygı sınırını aşmaya gerek yok tartışıyoruz burda
  • quote:

tyrant olayına nediyeceksiniz peki

bu arada marvel wiki yada sizin sitede ss cosmic güçlerini kullanmadı gibi şeyler yazmıyordu hocam

ben sizede fanboy demedim sadece süperman sevdası var dedim yani bir karakteri diğerine göre daha fazla sevebilirsiniz bir sorun olmaz bu konuda

şimdi c.vıne gidip bir kaç konu göstereyim süpermanin ezildiği az bekleyinde
    C.vine anlatma bana diye ComicsCİ hocamız da dedi bende dedim Hadeyan'da dedi abi nedir bu c vine sevdanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadeyan

Az önce Thor'da ışıktan hızlı olsa aynısını yapması mantıklı olurdu diyordun şimdi zaten o hızda seyahat edebilir deyince.. "Superspeed al Thor'a koy" diyorsun. Işık hızına erişmiş ama hala dediklerimizi yapamıyor ? Zaten münazaramızın başında konu Thor'u Supe kadar hızlı yapmak değil Supe'ü Thor kadar hızlı yapmak idi. KOnu biraz değişti.

Nitekim birinden al diğerine koy falan gereksiz tartışma o yüzden daha fazla uzatmayacağım kardeşim.
    Siz konuyu yanliş anlamissiniz ben thor superman kadar hizli olursa daha guclu olur diyerek bir tartisma baslattim bu bizim hope of world nickli arkadasla aramizda olan bir tartismamizdi bu kadar buyumus Hem thor zaten görünmez olup nesnelerin içinden geçiyormus nasıl yapamıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 6 Ağustos 2018; 16:5:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cebrail.bsrn

Bu gerçek değil fan-made yapımı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sinirli hulku tek yumrukla bayıltıyor istese ezerdide o an ama dediğim gibi vahşet içeren bir görsel oluşacağından öyle şeyler yapmıyolar

bu arada saygı sınırını aşmaya gerek yok tartışıyoruz burda
    Yok zaten gerçek yaşantımda birşeye sinirliyim o yüzden :D aşmayacam
    şimdi c.vinede 2 konu atıcam 2 tarafta cahil olcak bir şey yok

birde başka siteden bulursam ordan atarım
  • quote:

şimdi c.vinede 2 konu atıcam 2 tarafta cahil olcak bir şey yok

birde başka siteden bulursam ordan atarım
    Thanos vs siyse hiç gelmeyelim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadeyan

Az önce Thor'da ışıktan hızlı olsa aynısını yapması mantıklı olurdu diyordun şimdi zaten o hızda seyahat edebilir deyince.. "Superspeed al Thor'a koy" diyorsun. Işık hızına erişmiş ama hala dediklerimizi yapamıyor ? Zaten münazaramızın başında konu Thor'u Supe kadar hızlı yapmak değil Supe'ü Thor kadar hızlı yapmak idi. KOnu biraz değişti.

Hem thor zaten görünmez olup nesnelerin içinden geçiyormus nasıl yapamıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadeyan kullanıcısına yanıt
    https://comicvine.gamespot.com/forums/battles-7/thanos-vs-superman-h2h-1466062/

evet gördüğünüz gibi sonuç thanos çıkmış

benim resim atmamanın sebebi ya sizin siteden alıyorum yada marvel wikiden
    inanmıyosanız atarım kaynakları sıkıntı yok
  • Rochi kullanıcısına yanıt
    Tartışmanın çok yanlış bir yol izlediği konusunda %100 size katılıyorum. Gençlerin acemiliğinden geliyor biraz.

Ancak samimiyet sorgulayacak biriyseniz konuya girdiğiniz ilk mesajda taraflardan birini "balon/torpill/abartı/fasülye" vs olarak tanımlayıp itin makadına sokup. Aslında gerçek olmayan ve sadece size öyle gelen şeyleri genel bir şeymiş gibi söylemeseydiniz bende sizden şüphe duymazdım hocam.

Ayrıca subjektif olduktan sonra sebebinin önemi bunun gibi tek boyutlu bir konuda çok da fark etmiyor açıkçası ..
  • quote:

https://comicvine.gamespot.com/forums/battles-7/thanos-vs-superman-h2h-1466062/

evet gördüğünüz gibi sonuç thanos çıkmış

benim resim atmamanın sebebi ya sizin siteden alıyorum yada marvel wikiden
    inanmıyosanız atarım kaynakları sıkıntı yok
    Thanos alır diyoruz zaten sen niye atıyosun ki bunu :D

Hiçbiri diyomu ama Supermanın kafasını ezerek parçalar diye ? :D
  • Büyü =/= Atomik/Moleküler Hız Kontrolü

Senin savın herkes için aynı hız = herkes için aynı hız bazlı yetenekler idi. Nitekim artık kendi ana savınız bile unutacak kadar saptık konudan bırakalım daha iyi hocam
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.